Kościół

To już były dziewiąte Boże Narodzenie w celi śmierci Asi Bibi

Komentarz Prawego – Papież Franciszek powinien się uczyć wiary od Asi Bibi. Woli za to wspierać imigrantów wyznających tą samą religię co jej kaci.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. frate

  27 grudnia 2017 at 13:51

  Papież Franciszek nie może nie wspierać muslimów, bo po coś został wybrany! Gdyby ich nie wspierał to by skończył w najlepszym wypadku tak jak Benedykt!! Komentarz Prawego można sparafrazować humorystycznie: „za to Prawy wspiera Pis wyznający tą samą religię(mojżeszową) co jego kaci” Najpierw krytyke zaczynać od siebie, by póżniej móc mądrze milczeć, zanim się nie zbłaźni!!!

  • Soroka

   27 grudnia 2017 at 14:32

   A ty musisz wspierać ruskich, bo takie masz zadanie, a jak nie to…

 2. Soroka

  27 grudnia 2017 at 14:34

  Codziennie modlę się za Asi, aby dobry Bóg uwolnił ją z rąk złoczyńców.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra