Z kraju

Zgierz: Policjanci zaatakowani przez obcokrajowców!

Do niebezpiecznej sytuacji doszło ok. godz. 2 w nocy, przy ul. Rembowskiego w Zgierzu (woj. łódzkie). Według wstępnych ustaleń, funkcjonariusze policji zostali zaatakowani przez obcokrajowców, kiedy wykonywali czynności służbowe i chcieli wylegitymować grupę mężczyzn. Kiedy ci nie dostosowali się do zaleceń policji, do całej sytuacji włączyli się inni napastnicy. Przy okazji ataku policja musiała użyć broni służbowej.

Policjanci musieli użyć broni. Po ataku na funkcjonariuszy, policja zatrzymała 13 napastników. Prokuratura poszukuje świadków tego zdarzenia.

Trzech z agresorów ma rany postrzałowe nóg, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeden z policjantów natomiast doznał obrażeń głowy. 13 zatrzymanych osób to obywatele Gruzji oraz Ukrainy.

Źródło: prostozmostu24.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. warszawiANKA

  23 lutego 2018 at 15:26

  Toż to „strategiczni sojusznicy”. Uwolnić ich w imię wspólnej walki z „rosyjskim imperializmem”!;-)

  • prawo

   23 lutego 2018 at 16:20

   Ty się Anka uspokój. To nie jest śmieszne. Ten przypadek, to poważna sprawa, bo oznacza, że to państwo uważają również za wydmuszkę różne szumowiny.
   Gorzej być nie może.

 2. Man

  23 lutego 2018 at 15:55

  Trum ma dobry pomysł – Każdego Obcokrajowca, który złamał prawo,po wyjściu z więzienia – deportacja i zakaz dożywotni wjazdu do kraju

 3. Egzorcysta

  23 lutego 2018 at 16:53

  Teraz Chazarzy, wykorzytaja to jako pocztaek wojny polsko-ukrainskiej, oplaca uzbrojone bojowki Chazarow ukrainskich.A to oznacza eskalacje napadow na nocne patrole policyjne.To bedzie nastepny etap zmuszania Polakow do oddania Polski z calym inwentarzem na wlasnosc Chazarom.To byl prawdopodobnie przypadek ale ten przypadek zostanie wykorzystany do podburzenia Ukraincow przeciw Polakom.I za miesiac bedzie tu Majdan.Tym bardziej ,ze istnieje bardzo duze pradopodobnienstwo, ze poprzedni kijowscy znani juz roznym fundacjom sorosowskim, organizatorzy juz tu sa.A obilo mi sie tez o uszy, ze i bron zjezdza ze wszystkich stron. https://www.youtube.com/watch?v=xB4z9K35iac&t=279s

  • prawo

   23 lutego 2018 at 18:03

   Cenię Twoje komentarze, ale w tym, myślę, że to nie był przypadek. Za dużo tych poharatanych. Jak by to był przypadek to po pierwszym strzale reszta zaległaby pokotem a tak nie było. To znaczy, że działali z inspiracji. Tak sądzę.

 4. Soroka

  23 lutego 2018 at 17:14

  Ciekawe dlaczego jest to tajemnica? Tylko raz słyszałem to w Radiu Katowice. Ani w Radiu Maryja, ani Jedynce PR nie mówili o tym, a na portalu o tym tylko u Was.

  • prawo

   23 lutego 2018 at 18:05

   To znaczy, że działali z inspiracji i tylko niektórzy to wiedzą, więc po co mają się afiszować.
   To świadczy, że to nie był przypadek.

   • hansje

    24 lutego 2018 at 09:48

    Jeśli z inspiracji, to właśnie powinno być nagłaśniane. Skoro chodzi (a chodzi !..) o SZCZUCIE („judzenie” – fajny źródłosłów..) Polaków na „ruskich”, a UKRAIŃCÓW (wszystkich..) w szczególności, a ich – na Polaków.. A ze sto tysięcy, uzbrojonych po zęby przez Kramka i jego „fundację” BANDEROWCÓW – czeka na rozkaz… Na podobnej zasadzie, co „amok” w jakiejś szkole w USA, czy w Rzeszy, z kilkunastoma trupami, jako przyczynek do następnej fali propagandy na rzecz ROZBROJENIA ludzi z broni palnej (zamiast ODWROTNIE..)..
    Trzeba przygotować grunt i odpowiedni poziom wzajemnej nienawiści…
    Która rośnie i BEZ tego.. Widzę na co dzień dookoła, nawet w takim Wałbrzychu, gdzie Ukraińcy nachodźcy ekonomiczni (intensywnie zapraszani, wołani i smarowani przywilejami przez żydowską Władzuchnę, smarowaną z kolei przez „byznes”.. Ale żydowi to pewnie zbyt powoli postępuje.. Chce PRZYSPIESZYĆ wzrost niechęci do Ukraińców (a ich – do Polaków..), żeby SZYBCIEJ nieco wymordować co bardziej energicznych i patriotycznych Polaków..
    Ale jednak – jak na początku mówię – NIE PASUJE ta CISZA.. CHYBA, że to makiawelizm, typowy dla podstępnego Kaczyńskiego :).. NIBY panuje CISZA, ale Polska I TAK się dowie 🙂 I ta cisza właśnie – WZMACNIA „prawdę”…
    Bo jak wiadomo – „media kłamią”, więc coś, co (jakoby) usiłuje się przemilczać – MUSI wszak być PRAWDĄ 🙂 ..

    • Tomek

     25 lutego 2018 at 02:49

     Hansje – jakbyś oderwał się na chwilę od filmików na YouTube ze znachorem albo z panem od jaszczuro-ludzi, a dla odmiany spróbował prześledzić inne źródła informacji, to byś wiedział, że wszystkie media o tej sprawie ze Zgierza mówią – od prawy.pl, media prawicowe, tvp, po jakieś mainstreamowe onety i wyborcze. To, że ty nie wiesz, co się dookoła dzieje, nie oznacza, że inni są niedoinformowani. Nie kompromitowałbyś się wtedy wypisywaniem takich spiskowych bzdur, jakimi po raz kolejny się „wykazałeś”.

   • Tomek

    25 lutego 2018 at 02:43

    Wszystkie media o tym piszą, od Wyborczej po jakieś Onety, aż do prawy.pl. Ale prawo jest tak przebiegły, jak dziecko, znowu mu się wydaje, że to jakiś brak przypadku i będzie wymyślał sensacyjne teorie.

  • Tomek

   25 lutego 2018 at 02:39

   Bez przesady, wszystkie media o tym piszą lub mówią. Nawet te najbardziej mainstreamowe. Wpisz sobie Zgierz+Ukraińcy+gazeta to wyskoczy Ci nawet artykuł w Wyborczej sprzed dwóch dni.

 5. m

  23 lutego 2018 at 18:04

  Napadnięta przez bestie, bombardowana, rozstrzeliwana na ulicach miast, mordowana w Auschwitz, Palmirach, lasach piaśnickich i Dolinach Śmierci, torturowana na Pawiaku, Szucha i w „Palace”, pacyfikowana w setkach wsi, wypędzona z Warszawy, głodzona i udręczona w każdy możliwy sposób przez Niemców Polska dostała „propozycję”. Ma zostać obsadzona w dziejach świata jako oprawca Żydów. Ma zagrać rolę sprawcy cudzej zbrodni.
  Ma zostać głównym narodowym oprawcą, bo przecież „naziści” nie mają ojczyzny, a innych narodowych zbrodniarzy w tym krajobrazie właściwie nie widać.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję” – z wygody albo strachu – będzie to oznaczało, że nie zasługujemy na godny byt narodowy.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, zdradzimy miliony pomordowanych obywateli polskich. Zarówno tych narodowości żydowskiej, jak polskiej.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, czekają nas kolejne, podobne „propozycje”. Równie koszmarne.
  Walka z tym arcykłamstwem musi stać się jednym z najważniejszych zadań naszego państwa.

  https://wpolityce.pl/historia/382896-napadnieta-przez-bestie-mordowana-i-torturowana-polska-dostala-propozycje-ma-zagrac-role-sprawcy-cudzej-zbrodni

 6. m

  23 lutego 2018 at 18:06

  Nie jest tak źle z Policją!

 7. Janusz I

  23 lutego 2018 at 20:34

  Gdyby to było w Niemczech, Francji albo Anglii a nie daj Boże w Szwecji, byłoby już po policjantach. Brawo polska Policja!

 8. Tomasz

  24 lutego 2018 at 00:02

  Policja działała zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem od razu deportacja na Ukrainę i do Gruzji .

 9. Ukrainskie neo-banderowskie lobby KOLONIZUJE III RP !

  24 lutego 2018 at 08:12

  Obecnie po zachodzie słońca jest strach się poruszać w miastach jak Wrocław, Kraków, Lublin, Rzeszów, Przemyśl a nawet Sopot.
  Po zachodzie słońca jak robi się ciemno to grupy ukraińców zbierają się na przystankach komunikacji miejskiej pod pozorem oczekiwania na transport publiczny, głośno i zaczepnie się zachowują, zaczepiają tam stojących samotnych polskich obywateli.
  Identyczna sytuacja jest, gdy już razem wejdą do jednego wagonu transportu publicznego. Wtedy to pozostali pojedynczy pasażerowie, aby nie być zaczepianym lub molestowanym lub nawet pobitym uciekają do przeciwległego końca wagonu czy autobusu.
  W wypoczynkowym mieście Sopocie w hotelach, motelach oraz domach wczasowych też naprzyjmowano do pracy ukraińców, którzy są agresywni i nie grzeczni, a przyjezdni turyści czują przez to tam zagrożeni.
  Identycznie jest w Krakowie i Wrocławiu, gdzie są całe tabuny nie ucywilizowanych Ukraińców, którzy swoim głośnym zachowaniem usiłują zaznaczyć swoją obecność czując się SPECJALNIE uprzywilejowanymi w III RP tak jak żydzi.
  Po wpuszczeniu 3 milionów ukrainców do III RP przez rządzące gangi PO-PiS w Polsce nie można się już więcej czuć bezpiecznie w miejscach publicznych zwłaszcza we Wrocławiu.
  Do urzędów państwowych też naprzyjmowano do pracy ukraińców, którzy chyba nawet nie posiadają polskiego obywatelstwa, których nie można zrozumieć, gdyż „kaleczą” w języku polskim i też jest tam pełno oficjalnym formularzy w j.ukraińskim co oznacza, że Polska jest KOLONIZOWANA !
  Czy we Wrocławiu język polski zostanie zamieniony na prymitywne prostackie szwargotanie po ukraińsku ??

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra