Z zagranicy

Palestyna: Zamach na premiera

Palestyński premier Rami Hamdallah udał do strefy Gazy dziś rano. Doszło wówczas do eksplozji, w której zostały uszkodzone trzy pojazdy, jednak samemu premierowi nic się nie stało. Wysunięto oskarżenia, iż za zamachem stoi Hamas.

Jak donosi izraelski „Haaretz”, palestyński premier stwierdził, że mimo dzisiejszego wydarzenia wzywa Hamas do tego, by pozwolił palestyńskiemu rządowi „na skuteczne kontrolowanie Strefy Gazy”.

– To, co wydarzyło się dzisiaj, nie powstrzyma nas od kontynuowania wysiłków na rzecz pojednania oraz powrotem do strefy Gazy – dodał.
Źródło: The Guardian

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. frate

    13 marca 2018 at 14:43

    żydzi syjoniści stosują zamachy bombowe by zniewolić uciemiężony lud palestyński, który od wieków zamieszkuje swoje terytoria, tak się kończy wpuszczenie żydów do swojego domu!! A w POlinie będzie tak samo i to szybciej niż myślicie!! Już tam spece z ABW się o to postarają by krwią spłynęły polskie ulice!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra