Z zagranicy

Izba Reprezentantów Kongresu USA przyjęła antypolską ustawę!

Dziś w nocy polskiego czasu, Izba Reprezentantów Kongresu USA przyjęła ustawę JUST Act (S.447).

– Jej przyjęcie jest wielkim zagrożeniem dla Polski i wg prof. Chodakiewicza, może oznaczać nękanie naszej Ojczyzny na rozmaitych płaszczyznach – alarmuje poseł Adam Andruszkiewicz na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

– Czym jest praktyce ustawa 447? Departament Stanu USA otrzymuje prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu oraz wspierania ich poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców. – przypomniał, podkreślając, iż w skrócie oznacza to, iż „będzie wspierał miliardowe żądania majątkowe wobec Polski, co jest bezpodstawne”. – Wszelkie roszczenia za II wojnę światową muszą płacić Niemcy! – skonstatował.

– Z całą mocą sprzeciwiam się ustawie 447! – oświadczył Andruszkiewicz. – Musimy wszyscy zaapelować do prezydenta Donalda Trumpa, by nie podpisywał tej ustawy – dodał.

Ustawę, żeby weszła w życie musi podpisać jeszcze prezydent Donald Trump. To, czy to zrobi będzie papierkiem lakmusowym, w jaki sposób USA postrzegają swojego sojusznika.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. prawo

  25 kwietnia 2018 at 10:57

  Trzeba wybrać polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypierdalać
  Maj: Redzikowo – wypierdalać
  Czerwiec: Patrioty – wypierdalać
  Lipiec: Helikoptery – wypierdalać
  Sierpień: Gaz – wypierdalać
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypierdalać

  i na koniec żydzi z Polski – wypierdalać
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

 2. markx

  25 kwietnia 2018 at 11:16

  przed chwilą

  PIS zdradził polakow i konsekwetnie dziala w interesie zydowskim, ta ustawa nie powstala bez ustalen i obietnic PIS-u…ze niby niechcemy ale musimy placic zydom….przypominam ze juz placimy rente ofiarom niemieckiego holocausty ok 200 euro miesiecznie, zwrocilismy miliardowe kwoty…niby wlasnosc gmin zydopwskich…ktore podzialy sie nie wiadomo gdzie…a PIS reaktywowal loze zydowska masonska w polsce, wybudowal muzeum polin antypolskiej propogandy i zciagnal caly szereg organizacji zydowskich do warszawy…..zdrajcy…zdrajcy…

  • prawo

   25 kwietnia 2018 at 11:20

   100/100 Oczywiście. Umówili się, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 3. Avicenniusz

  25 kwietnia 2018 at 11:25

  Przyjęliśmy na siebie rolę konia trojańskiego Ameryki w regionie, więc teraz nasz „sojusznik” postanowił nam się za to odwdzięczyć. Nie mam pretensji do polskich polityków – moim zdaniem niewiele mogli zrobić. Zresztą już sprawa nieszczęsnej nowelizacji ustawy o IPN pokazała, że na forum międzynarodowym polski rząd się miota i daje ogrywać Żydom jak dziecko. Do amerykańskich polityków w sumie też nie mam większych pretensji. Większość kongresmenów to marionetki, które są prowadzone na sznurku przez AIPAC (Amerykańsko – Izraelski Komitet Spraw Publicznych). Mogę tylko pogratulować „naszym starszym braciom w wierze” skuteczności w lobbingu, bo takie ustawy pokazują, kto naprawdę rządzi w USA.
  Pozostaje nam tylko czekać aż Ameryka zostanie zdetronizowana przez wschodzącego smoka z Dalekiego Wschodu. Świat chiński będzie piękniejszy od pax americana, choćby dlatego, że nikt jeszcze nie widział Chińczyka z pejsami.

  • Anonim

   25 kwietnia 2018 at 13:06

   W XXI w. obce mocarstwo na sali kongresowej wbrew prawom międzynarodowym, nawet tych funkcjonujących u nich, uchwala sobie ustawę wspierającą plemienne bezprawne dążenia do ograbienia jak by się zdawało suwerennego i niepodległego „sojuszniczego” państwa. I wszystko jest ok. Kim jest USA rządem światowym, Bogiem??! Izba Reprezentantów przyjęła ustawę S.447, która daje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary holocaustu/holokitu i do wspierania ich kanałami dyplomatycznymi w przejmowaniu pożydowskich majątków, które nie mają spadkobierców, co jest tak naprawdę nie mającą precedensu próbą grabieży. To się nazywa sojusz…. to tylko rozgrzewka przed prawdziwym złamaniem „sojuszu” jeszcze trochę i nikt o przyjaźni nie będzie pamiętał a wstydzić będą się ci którzy w te braterstwo wierzyli. Przyjaźń za pieniądze no nieźle.

 4. Marian

  25 kwietnia 2018 at 11:26

  Dzień żałoby narodowej. Znowu nas sprzedali jak w Teheranie i w Jałcie. Był Katyń, Smoleńsk, to musi być i nowa Jałta.
  A swoją drogą, jak głupi muszą być ci kongresmeni, że zrobili to przez aklamację. Głupi, albo karierowicze

 5. Mirek

  25 kwietnia 2018 at 11:29

  PIS już oficjalnie przyłączył sie do obozu zdrajców , więc w tym zakresie nie blokuje miejsca ww czasie wyborów.
  Z Polski natychmiast muszą zostać usuniete wojska amerykańskie, ponieważ one teraz stanowią realne zagrozenie dla bezpieczeństwa Polaków. Podobnie muszą zostać podjete kroki zmierzające do jak najszybszego opuszczenie przez Polskę NATO . NATO jest militarnym narzędziem amerykańskiej polityki i z tego powodu równiez stanowi realne zagrożenie dla nas i naszego państwa.

 6. Jan

  25 kwietnia 2018 at 11:33

  PiS to żydowska i banderowska kurwa!

 7. Robert B.

  25 kwietnia 2018 at 11:56

  Żydzi są naszymi wrogami, byli i będą.

 8. Przebudzcie sie!!!

  25 kwietnia 2018 at 12:09

  Sprawdzcie pochodzenie politykow w USA a wowczas bedziecie miec odpowiedz dlaczego tak sie dzieje.

  • Robert B.

   25 kwietnia 2018 at 12:27

   W latach 30 XX wieku wydawało się im, że Niemcom też już wleźli nieodwołalnie na głowę. I co? I gówno. Dostali takie lanie, że do tej pory nie mogą ochłonąć. Nie sądzę jednak, by Niemcy z powrotem dali im się ujarzmić. Żydzi już w Niemczech panoszyć się nigdy nie będą, bo Niemcy (tzn. ich elity) pomimo pozorów ekspiacji za holokaust doskonale wiedzą, CZYM jest żydostwo.

  • Wiesław

   25 kwietnia 2018 at 13:04

   Żeby mieć pełny obraz sytuacyjny, trzeba wiedzieć, że w USA rządzi „deep state” lewoskrętnie myślący a diaspora z nimi sympatyzuje. Patriotyczne środowiska Amerykanów mają guzik do gadania, a informacje których nie ma w MSN nie mogą być rzeczywiste. Drugi obieg informacji i wyparcie fałsz informacji z mediów głównego ścieku, trwa stosunkowo od niedawna. W Polsce jesteśmy lata świetlne przed nimi a hipnoza i propaganda na nas nie działa (nigdy przez głowę by mi nie przeszło, że będę za coś Stalinowi dziękował, ale to dzięki temu bydlakowi jesteśmy uodpornieni na propagandę każdego rodzaju. Niech ci ziemia lekka nie będzie). Wracając do meritum. Lewacy nie mogą ugryźć bezpośrednio Trumpa, więc Soros uderza w sojuszników. Tylko tak mogą osłabić Trumpa. Do tego wisi nad nimi rewolucja konserwatywna, a na to nie mogą sobie pozwolić. Prędzej bandyci spowodują wybuch III wojny niż oddadzą władze. Generalnie szkoda mi Amerykanów, chyba nie zdają sobie sprawy, że ten precedens mienia bez spadku, jest wyjątkowo rasistowskim podejściem. Ale nie tylko o mienie tu chodzi, również śmierć jest miej lub więcej warta. Śmierć Amerykanina (nie żyda) jest mniej warta od śmierci żyda. Jeśli Trump podpisze ten akt, to Ameryka straci status kolebki wolności i równości wobec prawa, naruszone zostaną fundamenty prawa rzymskiego na którym opiera się cywilizacja łacińska. Klasyczne niszczenie od środka, USA stanie się babilońską kobietą lekkich obyczajów, braną na wszystkie fronty a wręcz swoisty gang bang co kiedyś nazywali orgią (przez pewne odłamy żydów bo nie są monolitem). I tak oto w interesie litwaków z Izraela i lewaków z USA kochających do tej pory ZSSR, Amerykanie będą robić za mięsko armatnie. Polskę trzeba będzie oddać dla Putina, bądź innego za cenę przyłączenia się do działania przeciwko Chinom. Prywatny federalny bank Ameryki (żydów) nie może tracić, a dominacja handlu morskiego nad lądowym, nie może być zagrożona. A do tego dążą Chiny i żadnej pewności co do porozumień handlowych mieć nie można. Zastanawiam się tylko nad dwiema kwestiami, kiedy Chińczykom znudzi się bycie wyrobnikami zachodu, i czy Amerykanów obudzą z letargu spadające na ich głowy nuki. A pomimo propagandy, to Chiny mają najlepsze wojska rakietowe na świecie.

 9. Marian

  25 kwietnia 2018 at 12:37

  Zapadła ważna decyzja dotycząca przyszłości Polski na dziesiątki lat. A czym zajmuje się Polski Sejm? –
  Czy naprawdę mam uwierzyć, że ta kolejna hucpa z tzw. niepełnosprawnymi dziećmi w Sejmie, to zbieg okoliczności, czy też staranni zaplanowany dym i mgła, żeby przykryć medialnie decyzję Kongresu USA?
  Patrząc spokojnie z boku dojrzewa we mnie przekonanie, że niepełnosprawne dzieci należy zabijać.
  Dawniej żebracy świadomie okaleczali własne dzieci, żeby łatwiej wzbudzić litość i wyrwać kasę od wrażliwców. Nic się nie zmieniło.
  W Norwegii za danie żebrakowi pieniędzy na ulicy jest się karanym. I tak być powinno. – Zatrzymać zwyrodnialców!

  • obserwator

   25 kwietnia 2018 at 18:24

   „Patrząc spokojnie z boku dojrzewa we mnie przekonanie, że niepełnosprawne dzieci należy zabijać.”

   Oszalałeś? To jakiś żart?`
   Sam protest jest słuszny, ale fakt faktem te matki dają się wodzić za nos Nowoczesnej,w dodatku nikt nie wytyka tego, że 100 mln złotych na muzeum żydowskie jest.

 10. Tadeusz Bobrowski

  25 kwietnia 2018 at 12:59

  Rząd Zdrady Narodowej milcząc poparł interes Izraela. Ustawa majątkowo-roszczeniowa 447 – jest niczym innym, jak pro-żydowską zmową w celu odebrania Polsce i Polakom minimum 25% znajdujących się na terytorium Polski nieruchomości. Zacznę od prostego oświadczenia. Oświadczam, że mogę z czystym sumieniem napisać, że jako członek Polonii Amerykańskiej, świadom niebezpieczeństwa grożącego mojej pierwszej Ojczyźnie, zrobiłem absolutnie wszystko co było w mojej mocy i leżało w moich możliwościach, aby wraz z niezliczoną rzeszą innych osób polskiego pochodzenia i pospołu z bardzo licznymi organizacjami polonijnymi, czynnie przeciwdziałać uchwaleniu przez „United States House of Representatives” krzywdzącej Polskę i przez to haniebnej ustawy H.R 1226. Ustawy podstępnie przegłosowanej w wersji senackiej ustawy 447. Stało się – 4 rozbiór Polski, tym razem rozbiór ekonomiczno/finansowy, za sprawą i w wyniku przegłosowania w USA – naruszającej międzynarodowe standardy prawne – jawnie pro-żydowskiej ustawy majątkowo/roszczeniowej 447 – właśnie się rozpoczął. Wejdzie już wkrótce zatem w praktycznie otwartą tą ustawą na oścież (prezydenckie weto Donalda Trump nie jest tu zbyt prawdopodobnym wariantem do zaistnienia) fazę wysuwania i realizacji wielomiliardowych w wymiarze roszczeń. Ustawa majątkowo-roszczeniowa 447 – jest bowiem niczym innym, jak pro-żydowską zmową w celu odebrania Polsce i Polakom minimum 25% znajdujących się na terytorium Polski nieruchomości. To zaś będzie mieć dla Polski i polskiej gospodarki katastrofalne skutki. Jeśli do tego dojdzie, a wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie, to obecne i kolejne pokolenia Polaków, zostaną na wiele dekad (jeśli nie na wieki) zadłużone i całkowicie zrujnowane. Pracując jedynie na płacenie odsetek od długu, który będzie nie do spłacenia. Polska zostanie tak zadłużoną, że być może i na zawsze zrujnowaną. Organizacje żydowskie obliczyły już i podawały bowiem sumy oczekiwanych odszkodowań. Bajońskie to sumy, tak bajońskie, że równo-warte, całemu kilkuletniemu budżetowi Polski. Należy w tym miejscu zaznaczyć, podkreślić i na zawsze zapamiętać, że pomimo głosów Polonii Amerykańskiej i desperackich nawoływań do działania, pomimo dramatycznych apeli o natychmiastowe zajęcie przez tzw. „polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych” i tzw. „polski rząd” jasnego i twardego stanowiska – to do uchwalenia „447” doszło przy zgodnej i milczącej akceptacji, rządzących Polską wcześniej i obecnie. Czy ZDRAJCÓW, można i należy się nad tym bardzo zastanowić. Dotyczy to polityków głównie Platformy Obywatelskiej – Prawa i Sprawiedliwości, i innych, mniejszych partii politycznych, spełniających od 1989 roku – role zmieniających jedynie nazwy a nie sposób działania, politycznych Po i PiS-u koalicjantów – faktycznie zaś politycznych przydupasów i popleczników. Analizując i opisując przyszłe konsekwencje uchwalenia ustawy 447 i wprowadzenie jej w etap realizacji roszczeń – zacząć należy od ocenienia z jak wielkim zagrożeniem mamy tu do czynienia. Tu właśnie dotykamy istoty i sedna problemu, jako ze skala tychże roszczeń, może okazać się niewyobrażenie wielką. Sprawia to i decyduje o tym, zarówno sam język, jak i sama zachłanność ustawy 447 – dopuszczając do możliwości wysuwania roszczeń bez-spadkowych. To zaś jest całkowitym prawnym novum – i nie posiada swojego odpowiednika i precedensu, zarówno w prawodawstwie poszczególnych krajów, jak i w prawie międzynarodowym. Aby objaśnić powyższe, posłużę się prostym przykładem. Kiedy w dowolnym kraju umiera człowiek, pozostaje kwestia podziału nabytego przez niego w trakcie życia „majątku” = spadku (pozostawione pieniądze, rzeczy, nieruchomości, udziały, itp.) Pojedynczy lub poszczególni spadkobiercy (najbliższa a czasem i również nie-co dalsza rodzina) posiadają naturalne i zagwarantowane zapisami prawa danego kraju – prawo do przejęcia w posiadanie (przy zachowaniu określonych prawnie warunków) wspomniany powyżej, nabyty i posiadany wcześniej przez zmarłego „majątek”. Jeśli zmarły nie pozostawił po sobie testamentu i nie wskazał w ten sposób spadkobierców, to pozostaje zazwyczaj „droga sądowa” w celu ustalenia podziału spadku – pomiędzy członków pozostałej przy życiu rodziny zmarłego. Mienie zaś bez-spadkowe, czyli mienie (pozostawione pieniądze, biżuteria, przedmioty, meble, nieruchomości, udziały, itp.) co do którego nie można było ustalić spadkobierców, przechodzi w znakomitej większości krajów i przypadków – po pewnym czasie na państwo. Stajać się w wyniku tego własnością skarbu danego państwa. Tak zazwyczaj działo się (od praktycznie „zawsze”) czyli taki był w przypadku braku spadkobierców proces, w znakomitej większości cywilizowanych krajów. Tak było, do momentu uchwalenia ustawy 447. Ustawy – w której to bardzo pokrętnych zapisach, dopuszczana jest możliwość wysuwania ruszczeń o mienie – będące wcześniej (w tym przypadku wcześniej = od ponad 70 lat) bezsprzecznie mieniem bez-spadkowym. Doszło jednym słowem w wyniku uchwalenia tej nieszczęsnej i haniebnej już w założeniu ustawy 447 – że amerykański State Departament został ustawowo zobligowany do egzekwowania roszczeń, dotyczących niezliczonej liczby nieruchomości znajdujących się na terytorium obecnej Polski – przez praktycznie nieograniczoną ilość potencjalnych roszczeniodawców – jedynie na zasadzie: Jestem żydem i żądam od Polski zwrotu danej nieruchomości, lub wypłacenia odszkodowania, ponieważ domniemam, że należała kiedyś do moich krewnych (żydów) którzy zginęli w wyniku Holocaustu. Oczywiście, w ustawie 447 nigdy nie chodziło i nie chodzi, o prawowitych właścicieli nieruchomości którzy przeżyli wojnę. Dla nich bowiem prawna droga do odzyskania utraconych nieruchomości dawno już istniała i nadal istnieje. Podobnie i tak samo, jak nie chodziło i nie rozchodzi się – o ich prawowitych, mogących udowodnić fakt posiadania danej nieruchomości spadkobierców. Dla których to, prawna droga do odzyskania utraconych, np. przez ich rodziców nieruchomości, również istniała i nadal istnieje – bez ingerowania w polskie prawodawstwo i prawny stan posiadania nieruchomości – przez i poprzez zapisy wręcz jawnie wymuszonej pro-żydowskiej ustawy 447. Co w takim razie robić? Zło dokonało się. Polscy politycy „pożal się Boże”, ci wszyscy którzy byli i są w Polsce obecnie u władzy, nie chcieli i nie umieli mu sprostać. Alternatywnie zaś, świadomie zdradzili polski interes narodowy – zdradzając biernością i milczeniem Polskę i Polaków. Nie od nich zatem należy oczekiwać rozwiązania. Najbliższe dni i tygodnie, powinny być „Czasem honoru i prawdy” – w którym to czasie, większość polskich polityków, powinna jasno określić swój stosunek do nowej sytuacji w jakiej znalazła się Polska po uchwaleniu ustawy 447. Tych wszystkich, którzy będą milczeć i udawać, że nic się nie stało – przeklnijcie i wykreślcie z waszych serc i umysłów na zawsze. Za tymi politykami, którzy będą mieli odwagę jawnie, głośno i wyraźnie sprzeciwić się temu co się stało, działając ku natychmiastowej, chociaż spóźnionej w czasie „reakcji”, za tymi stańcie murem. Czas najwyższy jest bowiem Polakom, odsunąć na bok narzucane im polityczne podziały, aby wreszcie móc stanąć w prawdzie. Aby ostatecznie pojąc i zrozumieć, że po-Magdalenko-wy mafijny w naturze i działaniu dwubiegunowy, ale i zdradziecko dwulicowy układ polityczny, należy na zawsze odsunąć od władzy. Czym szybciej – tym lepiej. Inaczej bowiem z Polski pozostanie jedynie kamieni kupa, będąca wraz z Polaków wszelkim dobytkiem i inwentarzem, również już wkrótce w żydowskim posiadaniu.

 11. Anonim

  25 kwietnia 2018 at 13:12

  Jak psy na uwięzi! Każdy łańcuch można zerwać, tylko naprawdę trzeba chcieć, i mały drobiazg, trzeba być polskim PATRIOTĄ ! Dziękujemy wam żydzi i Amerykanie, nie zapomnimy wam tego! Przez chwilę puściłem wodze fantazji, a może ci wszyscy we władzach Polski są jednak Polakami mimo, że ich narodowość jest żydowska, ale szybko przypomniałem sobie Talmud, „świętą” księgę upodlenia gojów i już bańka pękła, nigdy nie należy im wierzyć, Nigdy ! Faktycznie, jeżeli Lud nie zareaguje, to …Myślę, że lud zaczyna się budzić. Jak wstanie i okaże się olbrzymem i zdepcze robactwo przyziemne. A gdyby tak…A gdyby tak kiedyś, np. jutro mielibyśmy mieć Polski Rząd to co powinien on zrobić w tej sytuacji ? Zdając sobie sprawę ze światowych „POwiązań” polityczno gospodarczych
  / polityka, gospodarka, finanse, sojusze itp. / to gdyby rząd wyartykułował taką odpowiedź USraelowi i światu, że
  – zawiesza stosunki dyplomatyczne z USraelem
  – wychodzi z NATO
  – wychodzi z Unii – staje się krajem neutralnym
  – podpisuje ze wszystkimi sąsiadami Polski traktaty pokojowe
  – buduje 400 tysięczną armię i zakupuje najlepszy sprzęt po
  najkorzystniejszych cenach, np. S-400
  – buduje korzystne relacje polityczno gospodarcze z Chinami i Rosją…
  To czy wtedy poparłbyś taki rząd i czy społeczeństwo byłoby na to gotowe ?
  POmijam tu „fundacje” promujące „demokracje” i „niezależne” serwisy informacyjne rodem z Goebbelsa, które tworzą fałszywy i destrukcyjny ogląd świata, ale od czego byłby Polski Interes Narodowy i Polska Racja Stanu, szybka i przyspieszona edukacja bez owijania w kłębek / PFN ? /, wiem, szok poznawczy na początek ale nie ma wyjścia, albo MY albo Une! Dokładnie tak postąpiłby polski rząd!

 12. Wiesław

  25 kwietnia 2018 at 13:14

  Postkomunista Leszek Miller twierdzi, że ustawą S.447 rząd USA… złamie umowę z Polską. W dyskusji o antypolskiej ustawie S.477 przyjętej przez amerykańską Izbę Reprezentantów dziś w nocy, nieoczekiwanie głos zabrał dziś były postkomunistyczny premier Leszek Miller. Podkreślił on, że sprawa ewentualnych roszczeń jest załatwiona i powinny je ewentualnie zapłacić władze USA, jeśli się na to zgodzą. Problem roszczeń obywateli USA wobec Polski został uregulowany umową z 16 lipca 1960. Rząd USA w zamian za odszkodowanie 40 mln ówczesnych $ przejął na siebie zobowiązania z roszczeń odszkodowawczych i zobowiązał się, że nie będzie wysuwał, ani popierał żadnych dalszych roszczeń.

  Ps…Miller wypowiedział się bardzo merytorycznie. Powstaje pytanie, czy jeśli taki jest rzeczywiście stan prawny, to dlaczego nie zwrócił na to uwagę polski rząd. Jest jeszcze czas, żeby wskazać tę informację prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

 13. mack

  25 kwietnia 2018 at 13:28

  Pomimo 200 mln sztuk broni w rękach prywatnych, USA zachowują się, jakby były pod czyjąś okupacją. Gdyby udało się uświadomić ten fakt Amerykanom, to może zawalczyliby o swoją niepodległość, a wtedy większość światowych problemów wkrótce sama by się rozwiązała.

 14. Roni

  25 kwietnia 2018 at 13:56

  To robota Putina i ruskich agentów, co to się za hamerykańskich kongresmenów poprzebierali.
  Soroka i inne trole do dzieła!

 15. pisuary zdrajcy

  25 kwietnia 2018 at 14:19

  a to jeszcze macie watpliwosci jak chamerykanie postrzegaja swojego”sojusznika”raczej slugusa) z nad Wisly?!Ja nie mam ZADNYCH watpliwosci i jestem pewien,ze postrzegaja Polin dokladnie tak samo jak angole i zabojady w 193r9

 16. Slawomir Tomasz Roch

  25 kwietnia 2018 at 14:57

  Zgroza! To szalenie niebezpieczny akt prawny ta ustawa 447! Teraz Zydzi beda wiedzieli, co z tym zrobic, oskubia nas do zlamanego grosza. Dlaczego nie mieliby tego zrobic, skoro wspieraja ich USA. Zadam natychmiastowego dzialania polskiej dyplomacji i Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jesli Prezydent USA Donald Trump to podpisze, to puszcza nas w skarpetkach przez nastepne trzy pokolenia. Nikt nie uniesie 50 czy 65 miliardow dolarow do splacenia. Polacy czy mysmy zwariowali, ze na to patrzymy?!

 17. Marian

  25 kwietnia 2018 at 15:28

  Hańba, hańba, hańba, nowa Jałta

 18. WieR

  25 kwietnia 2018 at 15:56

  Trzy twarze IV-go rozbioru Polski
  1 zdradziecka morda
  2 krzywa morda
  3 malinowa morda

 19. finka

  25 kwietnia 2018 at 16:27

  PiS i Kaczyńscy zawsze byli pro żydowscy więc nic dziwnego, że w rządzie jest UW i zaprzańcy frymarczący interesem narodu. Sprzedali Polskę i tylko tacy jak red. Michalkiewicz bili od dawna na alarm.

 20. obserwator

  25 kwietnia 2018 at 18:19

  Płacimy teraz słoną cenę za debilizm Śmigłego Rydza oraz służalstwo gen. Sikorskiego jak i Becka wobec żydomasonerii.

 21. LSED

  25 kwietnia 2018 at 18:40

  No to mamy czarno na białym jasno postawioną sprawę: Stany Zjednoczone są oficjalnie śmiertelnym wrogiem Polski. Radzę zawczasu zapisywać nazwiska polityków, dziennikarzy, działaczy takich i owakich stręczących nam bez alternatywny sojusz z USraelem – jest to jawna antypolska agentura. A z tą agenturą trzeba postąpić tak, jak w czasie wojny Narodowe Siły Zbrojne postępowały z jaczejkami GL/AL – tylko teraz te antypolskie chwasty powinny zostać wyrwane z korzeniami do siódmego pokolenia, zważywszy na fakt, że są to często ci sami ludzie i całe klany rodzinne, które na poprzednim etapie stręczyły bez alternatywny sojusz z ZSSR.

 22. Piotrx

  25 kwietnia 2018 at 19:00

  Właściwie to należałoby zrobić rzetelny bilans pt. „polskie roszczenia wobec żydów” i wystawić im teraz rachunek za ich przygarnięcie i wielowiekowe przebywanie na terenie Polski, za ich ratowanie przez Polaków oraz za ich winy i zdrady wobec Polski i Polaków. Tylko kto ma to zrobić ?

  aby nie było wątpliwości co o tym sądzi jeden z liderów tzw. „opozycji”:

  „Musimy raz na zawsze rozwiązać problem majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana nawet na zwrot 60 mld dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata, a Polacy tego nie odczują. Będę popierał zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomościach. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadośćuczynienie i sowita rekompensata za krzywdy jakie ich spotkały w Polsce od Polaków”.

  GRZEGORZ SCHETYNA – 5 października 2014 r na antenie radia Tok FM.

 23. marju73

  25 kwietnia 2018 at 21:35

  W Knesejmie otwierają szampana a i przelewy wysokie się szykują.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra