Z kraju

Paweł Kukiz alarmuje: Rząd po cichu chce podnieść ceny benzyny! Głosowanie już w czwartek

PiS cichutko próbuje zrealizować to, co kombinował parę miesięcy temu, czyli kolejny podatek w postaci podwyżki ceny paliwa. W czwartek wieczorem ma się odbyć głosowanie w tej sprawie – poinformował poseł Paweł Kukiz na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Poprzednim razem pod presją opinii publicznej rząd wycofał się z projektu BenzynaPlus” przypomniał, zauważając, iż „jeśli pozwolimy na podwyżkę ceny paliwa, to wyrażamy automatycznie zgodę na podwyżkę cen wszystkich towarów i usług”.

„Niech rząd zacznie oszczędności od siebie! Niech zlikwiduje gabinety polityczne, subwencje partyjne, zredukuje liczbę powiatów, rozwiąże powiatowe urzędy pracy, itd., itd. …” zaproponował.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. wolna-polska.pl

  9 maja 2018 at 13:01

  1-Ukraińska imigracja, a bezpieczeństwo narodowe Polski. 2-Trump i jego żydowski homo „fixer” – Roy Cohn. 3-Judeomasońska Nowa Ewangelizacja na Placu Świętego Piotra czyli kahał rechocze i cmoka z zachwytu !

  • prawo

   9 maja 2018 at 14:50

   Paweł Kukiz odkrył Amerykę i dalej nie wie, że Rząd nie ma swoich pieniędzy więc zabiera po cichu a daje głośno trąbiąc o tym 24/7 na 3 kanałach TVP od 3 lat.
   Paweł Kukiz to kolejny osobnik wystrugany z banana (Michalkiewicz) przez UB/WSI.

 2. gazetawarszawska.com

  9 maja 2018 at 13:09

  Wstajemy z kolan! Ekshumacja w Jedwabnem i aquapark na fundamencie synagogi.

 3. michu

  9 maja 2018 at 13:15

  W socjalizmie to normalne.

 4. gość

  9 maja 2018 at 19:40

  Protesty rolników w całej Polsce! Czy uda się ocalić polskie rolnictwo przed UE?

  https://youtu.be/1pBduggrgyw

 5. Robert

  9 maja 2018 at 20:08

  Szukamy kasy na żydowskie kutasy, do szlacheckiej sukni i żupana pejsatego mościpana

  • prawo

   9 maja 2018 at 22:27

   Jak z nimi postępować to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

   „- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
   – Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
   Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
   – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
   – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
   – Więc jaki? Powiedz.
   – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych:
   strzelać!
   Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
   – Jak to, strzelać? Do kogo?
   – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

   Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra