Rodzina

Stop aborcji dzieci z Downem w Szpitalu Bielańskim! ZDJĘCIA!

17 listopada pod Szpitalem Bielańskim odbyło się czuwanie. W tym warszawskim szpitalu zabijane są nienarodzone dzieci z Zespołem Downa. Organizatorem spotkania była fundacja Pro – prawo do życia.

W czasie godzinnego czuwania modlono się w intencji rodziców, którzy z miłością przyjmują dar macierzyństwa i ojcostwa. Za lekarzy, pielęgniarki i wszelki personel medyczny, który wypełnia swoje powołanie, ratując życie, a nie kończąc je przedwcześnie w akcie zabójstwa w łonie matki. Modlono się także za polityków i ludzi prywatnych, którzy gotowi są współdziałać z Bogiem, ku dobru dzieci nienarodzonych, ich matek, ojców i całych rodzin.

Następnie wyznano, że aborcja jest grzechem i proszono o wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki – patrona Szpitala Bielańskiego, bł. Jana Pawła II, bł. Matki Teresy z Kalkuty i św. Joanny Beretty-Molli.

Proszono za dzieci nienarodzone zagrożone śmiercią w procederze aborcji, za ojców i matki planujących zabić swoje dzieci – szczególnie w Szpitalu Bielańskim. Proszono za lekarzy, którzy pracują w Szpitalu Bielańskim, aby oparli się naciskom tych, którzy chcą, by zabijać dzieci. Szczególnie te dzieci, które nie są doskonałe według kryteriów świata.
 
Wreszcie zebrani pod szpitalem swoją modlitwą objęli dyrekcję placówki, aby odmówiła uczestnictwa w mordowaniu dzieci nienarodzonych. A lekarze i personel pomocniczy, pielęgniarki i salowe korzystali z klauzuli sumienia. Proszono by wszyscy odważnie mówili nie zabijaniu najbardziej bezbronnych obywateli naszego kraju a politycy stworzyli prawo w pełni chroniące dzieci od chwili poczęcia oraz ich matki.

Organizatorzy spotkania planują kolejne modlitewne czuwania pod Szpitalem Bielańskim w Warszawie.

tekst i fot. Agata Bruchwald

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra