Z kraju

Parada Równości w Warszawie – co stało się z Polską i Europą?

Dzisiaj ulicami Warszawy przeszła Parada Równości – pochód osób LGBT, czyli wszelkiej maści sodomitów i ich ich sympatyków. Poparcie dla tego wydarzenia wyraziło kilkudziesięciu ambasadorów i pozytywne relacje zamieściły media polskojęzyczne. Byli też obecni politycy, chociaż na szczęście nie rządzącej partii, m.in.: Paweł Rabiej z Nowoczesnej, Rafał Trzaskowski z PO (ale jak podkreślał, jedynie prywatnie), Adrian Zandberg, Michał Szczerba i Katarzyna Lubnauer.

 

 

Wśród postulatów Parady są m.in.: ochrona przed dyskryminacją i wykluczeniem, wzmocnienie ochrony prawnej przed mową i przestępstwami z nienawiści, małżeństwa i związki partnerskie dla wszystkich, miasta bez barier, otwartość wobec uchodźców i obcokrajowców, edukacja antydyskryminacyjna, edukacja seksualna, etyka w szkole, zaostrzenie kar za przemoc wobec zwierząt.

Widzimy więc określone środowiska i określone postulaty: liberalną i lewacką ideologię  w natarciu, która korzysta ze wsparcia administracyjnego i opowiada się za programem poprawności politycznej. Za hasłami odwołującymi się do miłości stoi w rzeczywistości atak na rodzinę i naród, seksualizacja dzieci, podważanie podstaw cywilizacji łacińskiej i chrześcijańskiej etyki. W Paradzie uczestniczyło jak się zdaje wielu pożytecznych idiotów, którzy dali się przekonać, że idzie o wolność i tolerancję.

W rzeczywistości wszędzie gdzie te postulaty znajdują poparcie dochodzi do zalegalizowania aborcji, a więc do dzieciobójstwa, następuje zabijanie starszych (eutanazja), ludzie wierzący są spychani na margines i dyskryminowani, dzieci poddane są praniu mózgu i demoralizowane, edukacja i wychowanie zmienia się w tresurę i zastraszanie, niszczy się tożsamość narodową i promuje multi-kulti skutkujące zamachami.

Powstaje pytanie, co stało się z Polską i Europą, że godzi się na to wszystko, z uśmiechem na ustach, chociaż oznacza to ich upadek?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

29 komentarzy

29 Komentarzy

 1. frate

  9 czerwca 2018 at 21:11

  DO GAZU JEBANE PEDAŁY!!! TAK POWINNO BRZMIEĆ WASZE HASŁO, A NIE GORSZYĆ DZIECI I MŁODZIEŻ!!! JUŻ WASZE DNI SĄ POLICZONE!!! PIERDOLENI SODOMICI ŻEBY TAK SZLAK TRAFIŁ TĄ WASZĄ ŻYDOWSKĄ SEKTĘ!!! NIGDY NAS NIE ZWYCIĘŻYCIE!!! POLSKA BĘDZIE WOLNA OD WAS I TO SZYBCIEJ NIŻ MYŚLICIE!!!

  • Hehe

   9 czerwca 2018 at 21:55

   Człowieku, sam dajesz przykład na to, że pod twoją czaszką niestety znajduje się narząd, który posiada dysfunkcje (dysfunkcja = zaburzenia). Natomiast Pan Michał Krajski to totalny idiota, którego siłą cały tacy kretyni jak ty, frate.

   • tomek

    12 czerwca 2018 at 01:49

    Buda pedrylu!

  • prawo

   9 czerwca 2018 at 21:59

   Ciota to stan charakteru a pedał to stan umysłu. Tak to widzę.
   Komuniści, pedały, dziwki to śmiecie a śmiecie trzeba sprzątać. To jest podstawa zdrowych stosunków w każdym otoczeniu. Czy ktoś się zastanowił czemu u nas na polskiej wsi nie ma pedałów? Na polskiej wsi nie ma żadnych pedałów i innych zboków. Że też nie ciekawi to różnych psychologów i socjologów jak też innych pseudo-uczonych choć przyczyna wydaje się prosta, bowiem każdy na którego padnie nawet cień takowego podejrzenia dostaje natychmiast w ryj i jest usunięty z życia tej grupy w której dotychczas egzystował. Ot i cała tajemnica.

   W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
   1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
   2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
   Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?

   Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać.

   • Tomek

    10 czerwca 2018 at 12:59

    Marku, zastanawiam się, czy i ty w tym roku do parady dołączyłeś? Ostatnio zacząłeś dziewczęcych pseudonimów na forum używać (Ala, Jagna), więc na pewno czułbyś się tam dobrze.

    • frate

     10 czerwca 2018 at 13:14

     tomek cwelu z parady już wróciłeś?? Mało ci jeszcze wrażeń z upalnej nocy razem ze swoim gej-chłopakiem, że podrywasz innych na forum ??? I tak cie tutaj nikt nie chce, bo by jeszcze hiva od ciebie dostał! A „prawo” jak zwykle celnie punktuje naszą rzeczywistość i to was boli chore z nienawiści zboki!!!

     • Tomek

      10 czerwca 2018 at 19:35

      Frate, cwel to cię zrobił i w dodatku mu nie za bardzo wyszło… Nie wmawiaj sobie, zboku jeden, że cię „podrywam” albo tego drugiego idiotę forumowego. Ale, jak takie coś ci po głowie chodzi, a jednocześnie uważasz, że prawo tak „celnie punktuje naszą rzeczywistość”, to weź do niego zagadaj. On lubi o sobie pisać per „Ala”, więc mu się spodoba, a ty, kto wie, czy też nie jakaś zakamuflowana homoś, skoro takie rzeczy o podrywach ci się we łbie roją?

  • Dick

   9 czerwca 2018 at 23:30

   Nienawiść rodzi tylko nienawiść.
   Homoseksualiści to też ludzie.
   Chodzi tylko o to, by wyznaczyć granicę między szacunkiem dla nich a wartościami ważnymi dla społeczeństwa , rodziny i katolików.
   Niech mają związki partnerskie, ale małżeństwo jest tylko między mężczyzną a kobietą. A dzieci mogą wychowywać tylko heteroseksualiści.
   Homoseksualizm to ułomność. Należy im współczuć, ale też nie wolno pozwolić narzucić reszcie społeczeństwa ich punkt widzenia.

   • tomek

    10 czerwca 2018 at 15:16

    Zboczenia to wielka biedota duchowa to seks bez miłosci.Sprowadzanie seksu do poziomu jedzenia spania i wydalania.

  • Tomek

   10 czerwca 2018 at 13:11

   Nic tak nie napędza ruchów LGBT jak mówienie o nienawiści i realnych lub rzekomych prześladowaniach gejów. Bez tego paliwa takich parad by nie było. Normalny człowiek potępia postawę, jest przeciw próbom wprowadzania inżynierii społecznej mającej na celu prawne uznanie np. związków homoseksualnych, ale nikt normalny nie drze ryja by ludzi do gazu wysyłać. To właśnie tacy wioskowi kretyni jak frate są czynnikiem napędzającym tego typu parady.

 2. michu

  9 czerwca 2018 at 21:27

  Trzeba czynić starania aby to co gorszące było zabronione.

 3. Dick

  9 czerwca 2018 at 21:31

  Rodzina jest przedłużeniem biologii człowieka.
  Jej celem jest wydanie na świat dziecka, dzieci i opiekę nad nimi. Celem jest przedłużenie gatunku. Naszego gatunku.
  Co by nie mówić o homoseksualiźmie ludzi i zwierząt, to niestety tylko wada rozwojowa. Mniejsza, czy wynika z wady rozwoju biologicznego, czy społecznego.
  Nie przedłuża gatunku. Więc jest z biologicznego punktu widzenia bezsensowna, zbędna.
  Z socjologicznego zaś szkodliwa, bo osłabia instytucję prawdziwej rodziny.
  Co innego tolerancja dla orientacji seksualnej, a co innego pozwolenie na to, by powstał celowy potworek mający za zadanie podważać podstawę społeczeństwa, rodzinę.
  Celem globalistów, piewców NWO, jest likwidacja narodów. Ludzie bez tożsamości narodowej nie będą walczyć o prawa grupy, będą wyobcowani, dojdzie do dezintegracji społeczeństw.
  Podważenie instytucji rodziny ma wyobcować człowieka nie tylko ze społeczeństwa, nie tylko z grupy, ale i z identyfikacji z najbliższymi biologicznie.
  Wówczas społeczeństwo staje się tylko grupą samotnych istnień, bez powiązań emocjonalnych.
  Podatną na wszelkie manipulacje.
  Masą owiec nie czujących związku z innymi owcami. Z którymi można zrobić WSZYSTKO…

  Przykładem choćby Szwecja…

  Postęp po Szwedzku.
  Film ma 13 lat. Proszę sobie odpowiedzieć, co zrobiono z tym krajem?
  I jak Polska będzie wyglądać, gdy poddamy się tak jak Szwedzi?

  https://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M

 4. jok

  9 czerwca 2018 at 21:58

  Co się stało? Moim zdaniem, na pewno nie odpowie się na to pomijając sprawy etniczne…., czyli tak jak tu…
  Wg mnie, idea negatywna, przeciw czemuś – np. „katolickiemu obskurantyzmowi”:) czy „tyranii konserwatywnej/chrześcijańskiej”, lub ogólnikowa – „prawa człowieka”, nie jest skuteczna. Nie pociągnie za sobą ludzi, chyba, ze już dobrze wytresowanych, nie będzie dość mocna by wpływać na zmianę świata.
  A jaka idea/działanie jest mocna, skuteczna, także poprzez stworzenie tresury, tresującej innych? Moim zdaniem, idea etnocentrycznego nacjonalizmu-szowinizmu, etnicznej ekskluzywności, spajającą „nację” od stuleci, idea: „by ten świat był dobry dla Żydów”…
  I choć w Szwecji większość propagatorów politycznej poprawności, multi-kulti, rozłożenia Szwecji na łopatki, to blondwłosi potomkowie Wikingów i Szwedów rabujących Polskę w XVII w., to jednak nie oni to wymyślili. Nie oni byli pomysłodawcami, prekursorami, najbardziej prominentnymi propagatorami politycznej poprawności….
  Tak to widzę.

  Pamiętam też jak wiceprzezio Biden chwalił Żydów za zmianę nastawienia Amerykanów do „małżeństw homo” i że bardzo te pochwały Ż nie ucieszyły, bo … jakby potwierdzały „teorie spiskowe”:)) – no, ja rzekłbym: za bardzo te pochwały unaoczniały rzeczywistość. Rzeczywistość jawną, nie tajną, ale wiele osób nie chce jej dostrzegać….

  „Vice President Joe Biden is praising Jewish leaders for helping change American attitudes about gay marriage and other issues.”

 5. Przebudzcie sie!!!

  9 czerwca 2018 at 22:13

  Zanim pozostanie kamien na kamieniu ponownie przejdziecie przez droge Sodomy i Gomory.

 6. jok

  9 czerwca 2018 at 22:50

  Moim skromnym zdaniem homos. podobnie jak Murzyni, są tylko narzędziem w organizowaniu „nowego świata” przez „wielkich tego świata”, z niemarginalnym udziałem nacji na ż:))).
  „Organizatorzy świata” mogą prywatnie brzydzić się zachowaniami homos., nie znosić Murzynów, ale będą ich wynosić na pozorny piedestał – pozorny, bo moim zdaniem, najważniejsze miejsca mają być dla Ż. – by rozwalić/przekształcić/zmodyfikować „białą”/zachodnią/chrześcijańską cywilizację, pozbawić ją dotychczasowego charakteru.
  Jako że narzędzie ma nie tylko zmieniać cywilizację, ale i odwracać uwagę od głównych macherów, zdarza się, że bardziej sekowana jest krytyka homos niż Żydów.
  Oczywiście narzędzia, pewnie często nawet nie widzą swej przedmiotowej roli, a czy widzą czy nie widzą – mają swoje ambicje, żądają więc coraz więcej, coraz więcej chcą zagarnąć, czy to homos-ci czy Murzyni, „kolorowi”, czasem „kobiety” i inni „pokrzywdzeni” przez „cywilizację chrześcijańską/białą” i jej „obskurantyzm”:)) Sporo cudzysłowów, ale jak pisać, skoro cały świat jakby w cudzysłowie….

 7. Kowalski

  10 czerwca 2018 at 00:37

  Co sie stało z Polska?,nie ma takiego juz kraju ,od kiedy mordercy i zdrajcy okraglostolowi dalej sprawują rządy choć ministrami zrobili kretynow z kolaboranckiej Solidarności a sowieckie służby wraz z mosadem i stasi maja faktyczna władze ,PIS tzw dobra zmiana oddała władze PO i PZPR,,(Duda z WSI a Morawiecki były doradca Tuska w PO,),wiec czego mozna sie spodziewać ,za niedługo ciapciatych ściągną jak hitlerowska UE tylko da im kasę ,mówienie o jakiejś niepodległości 100 letniej jest potwierdzeniem ze wychowało sie młode pokolenie debili lewackich którym zabrano ze szkół lekcje historii i stali sie jak dzieci we mgle ,wierni mamonie i napędzani wyścigiem szczurów zatracili instynkt samoobrony ,gdyby Polska była normalnym niepodległym krajem to dawno byłaby wyjaśniona zbrodnia sowiecka na księdzu Jerzym Popieluszce ,za zamach pod Smolenskiem byliby dawno ukarani zamachowcy a agent wsi prezydent duda ujawnilby aneks o likwidacji zbrodniczej wsi,niestety dalej PRL trwa w najlepsze i nie mamy sie co spodziewać bezwizowego wjazdu do USA ,dopóki ludzie zbrodniarza kiszczaka i jaruzelskiego beda u władzy ,Polak był od okupacji sowieckiej po 1945 ronin ogłupiany i dojony przez zydo-komunę ,PIS zdradził Polaków i jedynie na co zasługuje to pokolenie bez Wiary i Boga to bycie kolonia niemiecko-hitlerowska i praca za grosze u bauera albo innej faszystowskiej świni niemieckiej ,widac ze nie Polacy nie zasłużyli zeby byc wolnym krajem zdominowani przez pederastów i lewackich dewiantów seksualnych ,kiedys wszyscy sie obudza w obozie zagłady albo sowieckiej koloni karnej i beda materiałem tylko na mydło ,na razie sielanka zbokow trwa w najlepsze poparta wyścigiem szczurów z jakimi komunistycznymi hasełkami typu Parowkowym skrytozerca mówimy stanowcze NIE!!!,lub Pretariusze wszystkich krajów łączcie sie najlepiej pod pedalska tęcza na placu Zbawiciela w W/wie !!!!,i nikomu z tych kretynow to nie przeszkadza ze dokonuje samozniszczenia i sepukku na własnym kiedys dumnym narodzie ,won z tym europejskim bydłem swiatowym i ich zboczeńcami i chorobami śmiertelnymi ,chuj im wszystkim w dupę tym chuja z Moskwy Warszawy.i Berlina i tym okurwienca z polskiego sejmu

 8. Trasz

  10 czerwca 2018 at 00:40

  Co sie stało? To proste: udało sie w końcu zwalczyć infantylną pseudofilozofię katolicką i promowane przez nią patologie. Oczywiście praca nie jest skończona – nie odebrano jeszcze Kościołowi jego majątków – ale to kwestia czasu.

  Oczywiście w Polsce, Rosji czy Iranie religia ma sie dobrze, ale to ich problem.

  • tomek

   12 czerwca 2018 at 01:55

   Trasz śpiesz sie bo juz siekiera do pnia przystawiona.

 9. Dariusz

  10 czerwca 2018 at 03:23

  Dla tych ludzi najważniejsza jest odbytnica, którą mylą z vaginą z powodu braku w wykształceniu. Dla mnie to bardzo prości ludzie. Osobiście wolę mózg od odbytnicy.

 10. Maciej Mystkowski

  10 czerwca 2018 at 07:30

  Z Polską i Polakami stało się to, co od dawna dla Nich zaplanowano, sprowadzono nas do poziomu, w którym już tylko staramy się przeżyć jako gorsząca mniejszość „we własnym kraju”. W każdej polityce są cele deklarowane jako uzasadnienie danej polityki oraz cele faktyczne np, cel deklarowany „zwiększenie ochrony środowiska”, cel faktyczny „pozyskanie od ludzi większej ilości pieniędzy w ramach zwiększenia obciążeń podatkowych za każdy litr paliwa”. Tak długo jak większość moich rodaków, nie zacznie widzieć i rozumieć oczywistych oczywistości i tego co wyprawia pod rozmaitymi pretekstami każda kolejna demokratycznie wybrana władza, będziemy beznamiętnie rozgrywani przez przedstawicieli stworzonej dla nas alternatywy wyborczej, co pewien czas przechodzącej kosmetyczną zmianę nazw partii dla wrażenia świeżości, której łaknie tzw. suweren…

  • fdsfdsgfdsg

   10 czerwca 2018 at 09:57

   chyba jedyny mądry i konstruktywny tu komentarz
   założymy się, że jak tylko pogoni się kota bolszewickiej bezpiece problem homo przestanie istnieć?
   jątrzące wpisy towarzyszy zyto.kom.pl najdobitniej o tym świadczą

 11. Roman Krzyzanowski

  10 czerwca 2018 at 08:33

  Sodoma i gomora pedalstwo i lesbijsto wraz z tymi politykami to plan samego demona na to tylko wiara uchroni nas

 12. Norbi

  10 czerwca 2018 at 11:19

  Kiedyś kompletnie mnie nie interesowali. Od czasu jak zaczęli nachalnie paradować, wyciągać łapy po dzieci etc to coraz bardziej zaczynają mnie wkurzać.

 13. Bożena

  10 czerwca 2018 at 13:08

  Precz z dewiantami i politykami,którzy tę zarazę promują.
  Prawo ,Kowalski mają rację.
  Hehe,trasz to pewnie zboczeńcy.

 14. Jan

  10 czerwca 2018 at 13:11

  Gdańsk,Warszawa zamieniają się w Sodomę i Gomorę.Na pohybel organizatorom
  tej zgnilizny moralnej.

 15. Chiński Górol

  10 czerwca 2018 at 14:44

  Podziękujcie za tę sytuację duchową, moralną i społeczną Soborowi Watykańskiemu II i papieżom posoborowym. Tak zakwita „aggiornamento” i „znaki czasów”. KK aż do 1965 roku dobrze wiedział co stało się z Sodomą i Gomorą. Kościół posoborowy naucza, że historia Sodomy i Gomory to mity! A więc mamy rozkwitanie tych „mitów”- LGBTQ !

 16. Robert

  10 czerwca 2018 at 21:01

  Kiedyś jak szczury zaczęły wychodzić na ulice Europy,ludzie zaczęli masowo umierać na nieznaną dotąd dzumę

 17. Slawomir Tomasz Roch

  10 czerwca 2018 at 21:03

  Czekamy na wielce mowiace slowa o tym wydarzeniu od Pasterzy stolicy czyli kard. Nycza i bp Kaminskiego. Z Panem Bogiem

 18. Sebastian

  10 czerwca 2018 at 23:42

  Jedyne co mnie zastanawia to to co ma homoseksualizm do uchodźców ? Homosie popierają sprowadzanie do Europy islamskich nachodzcow nie zdając sobie sprawy ze to oni będą pierwsza ich ofiarą.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra