Rodzina

WAŻNE: Polscy lekarze dziękują Mary Wagner za obronę dzieci!

Lekarze z KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA LEKARZY POLSKICH i ŚRODOWISKA MEDYCZNEGO ŚWIĘTEJ RODZINY napisali list z podziękowaniem dla Mary Wagner, po jej kolejnym aresztowaniu w Toronto.

DROGA MARY- DZIĘKUJEMY CI ZA WYTRWAŁĄ OBRONĘ ŻYCIA DZIECI Warszawa 27.07.2018

Z bólem serca przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 12.07.2018 r., zostałaś kolejny raz skazana, tym razem na karę 7.5 miesięcy więzienia. Uznajemy ten wyrok sądu za niesprawiedliwy, skoro prawo obowiązujące w Kanadzie pozwala ratować życie komuś, komu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Właśnie to uczyniłaś 8.XII. 2017, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, wchodząc z s. Immolatją do przychodni Women’s Care Clinic, przy 960 Lawrence Ave. West w Toronto próbując namówić oczekujące w poczekalni kobiety aby rozważyły rezygnację z aborcji.

Dziękujemy Ci Mary, że od kilkunastu lat podejmujesz proste działania, aby ratować dzieci nienarodzone, wchodząc do klinik aborcyjnych i rozdając kwiaty oraz ulotki sugerujące matkom darowanie życia dziecku. Dziękujemy za Twoje odważne słowa wobec sędziego Neil Kozloff’a, że nie powinno być klinik aborcyjnych. Dziękujemy za Twoje wyznanie: „Czuję się zobowiązana, by chodzić do klinik aborcyjnych, aby chronić nienarodzone dzieci i robić wszystko co w mojej mocy, by dotrzeć do serc ich matek” Dziękujemy Ci, że się nie zniechęcasz mimo, że sądy w ciągu 18 lat skazywały Ciebie aż 14 razy. Dziękujemy, że cierpliwie znosisz kajdanki i więzienie, aby wypełniać wolę Boga. Dziękujemy, że uczysz nas robić wszystko co możliwe, aby życie, które daje Bóg mogło wzrastać w innych i podlegać szczególnej ochronie od momentu poczęcia.

Dziękujemy osobom, które Tobie towarzyszyły na sali rozpraw, szczególnie weteranom ruchu antyaborcyjnego w Ontario: paniom: Lindzie Gibbons i Mary Bournie oraz księdzu Tony van Hee, pani Rosemary Connell z organizacji Show the Truth Tour Canada, członkom grupy pro-life z parafii Maksymiliana Kolbego w Toronto oraz obrońcom życia ze Stanów Zjednoczonych.

Dziękujemy Twojemu obrońcy Mecenasowi Peter Boushy, który starał się wykazać, że nie istnieje w kanadyjskim prawie „prawo do aborcji” oraz, że w świetle prawa, to przychodnia aborcyjna łamie prawo.

Cieszymy się, że dzięki Twojej obecności 12 grudnia 2016 r. na terenie kliniki aborcyjnej zostało uratowane życie małego pacjenta – kanadyjskiego chłopczyka. Matka dziecka będąc w 7 miesiącu ciąży „zrozpaczona i bezradna”, zmieniła decyzję po spotkaniu z Tobą, bo okazałaś jej „tak wiele miłości”. Cieszy nas, w związku z tą sprawą, że poza listem od matki, otrzymałaś 850 popierających listów na piśmie, 34 tysiące e-maili oraz 67 tysięcy podpisów pod petycją w Twojej obronie. Wiele z nich nadeszło z Polski, ale były także głosy z Japonii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Mamy nadzieję, że Twoje pokojowe działania i modlitwa oraz modlitwy wielu ludzi na świecie inspirowanych Twoją postawą sprawią, że nienarodzone dzieci będą wszędzie chronione prawem. Liczymy na szybką zmianę dramatycznej sytuacji Kanady – jednego z niewielu państw świata, w którym można legalnie zabić dziecko przez „aborcję”, nawet w 9. miesiącu ciąży. Ufamy, że Twój wysiłek przyczyni się do wprowadzenia przepisów uznających zabicie nienarodzonego dziecka za czyn kryminalny. Mamy nadzieję, że Twoje próby ocalenia dzieci w łonie matek w klinikach aborcyjnych zapoczątkują zmianę przepisów prawa Kanady, które obecnie w razie choroby pozwala lekarzom leczyć dziecko wewnątrzmacicznie jako pacjenta a jednocześnie pozwala je lekarzom legalnie zabić, uznając, że staje się ono człowiekiem dopiero w momencie opuszczenia dróg rodnych matki.

Popieramy wraz z wieloma osobami na świecie Twoją postawę i pogląd, że; „jeżeli prawo jest niesprawiedliwe, to my, jako obywatele, mamy obowiązek tego prawa nie przestrzegać i je łamać.” Prawo nie jest absolutnym wyznacznikiem ludzkiego postępowania.

Droga Mary Twoje działania są bardzo potrzebne, bo w stanie Ontario ponad 60% ciąż nastolatek kończy się aborcją. Jesteś w sposób szczególny powołana i obdarowana przez Boga zdolnościami do wypełniania misji troski o życie a Twoje szlachetne cechy charakteru, w tym cierpliwość okazywaną Twojemu niepełnosprawnemu, adoptowanemu rodzeństwu docenił nawet w sędzia Eric R. Libman. Łagodność owocuje. Gdy w styczniu 2012 r. Przy Lawrence Avenue w Toronto w klinice dla kobiet, policjanci bardzo brutalnie Cię potraktowali, wyciągając siłą z budynku, kobiety, które były świadkami zajścia, opuściły klinikę. Stwierdziły, że nie chcą dokonywać aborcji, jeśli tak traktuje się osoby, które próbują z nimi o tym rozmawiać.

Nie możemy milczeć, gdy sędzia Neil Kozloff nazywa Ciebie „seryjną przestępczynią”! Będziemy głosić prawdę, że jesteś seryjnym obrońcą życia. Będziemy protestować w Warszawie przed Ambasadą Kanady przeciwko zakuwaniu w kajdanki Kobiety, która broni życia kanadyjskich dzieci zabijanych w łonach matek!

Niech Bóg Cię błogosławi i strzeże, niech rozpromieni swe Oblicze nad Tobą.

Z wyrazami szacunku w imieniu lekarzy:

Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich oraz Środowiska Medycznego Świętej Rodziny:

Prezes KSLP OM – prof. Bogdan Chazan, specjalista położnictwa i ginekologii

Delegat KSLP OM i ŚMŚR – lek. med. Grażyna Rybak, specjalista pediatrii

 

Źródło: materiały nadesłane

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Soroka

  10 sierpnia 2018 at 11:57

  Codziennie pamiętam o Mary w modlitwie.
  Ona i Asi Bibi, to obecnie największe wojowniczki Chrystusa. Takie to teraz mamy czasy, że kobiety walczą o człowieka przeciwko diabłu, a mężczyźni… szkoda gadać.

 2. Karol

  10 sierpnia 2018 at 12:04

  Niech Pan Bóg im wszystkim błogosławi a Mary postawi na piedestale dla ludzkości!

 3. banita

  10 sierpnia 2018 at 12:07

  Wspaniała odważna kobieta. Żywy dowód na lewacki terror. Obłudę i paranoję tego lewackiego świata.

 4. Marysia wychowaj dziecko sama

  10 sierpnia 2018 at 21:41

  Marysia Wagnerr jest tak pochlonięta walką o nienarodzone dzieci, ze sama nie ma czasu na żadne. Moze niech da przyklad i urodzi dziecko, potem je wychowa. Albo niech powie tym kobietom, ze jak urodzą te dzieci, to ona je adoptuje.

  • zbyszek

   10 sierpnia 2018 at 22:15

   Masz racje – twoja glupota nie zna granic.

   • zbyniu to głupol

    10 sierpnia 2018 at 22:47

    tak jak twoja, zbyniu. zamiast pierdolic po próznicy zrób Marysi dzieciaka.

 5. Allassignmenthelp Reviews

  11 sierpnia 2018 at 10:06

  Allassignmenthelp Reviews has helped many students to choose the right website. It has also helped the students to score good grades in their academics. Our writing services review will help you to find the best writing websites for your success.

 6. Help With My Engineering Assignment

  5 września 2018 at 11:55

  Pretty helpful material, much thanks for this article

 7. Do My Finance Homework

  5 września 2018 at 12:26

  Get the dissertation writing service students look for these days with the prime focus being creating a well researched and lively content on any topic.

 8. andrzejw

  5 września 2018 at 17:33

  Boże, błogosław Mary.

 9. Java Assignment Help

  20 listopada 2018 at 07:14

  Hello I am michael, SEO Expert in complete my assignment services. There is one information,Are your looking for someone to write your assignment, here are expert assignment helpers of Java Assignment Help well efficient and capable of creating unique assignments for students.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra