Z zagranicy

Dragana Trifković: Celem Kosowa jest służyć amerykańskim interesom [WYWIAD]

Dragana Trifković – serbska polityk i dziennikarka, która na swoim koncie ma wywiady ze znanymi aktywistami z całego świata. Portalowi Prawy opowiada o swoich pasjach i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem. 

fot. Facebook.com

Jest Pani dziennikarką, ale politykiem także. Co Panią zainspirowało, by zostać politykiem?

Szczerze mówiąc, jest to bardzo ciekawe pytanie. W politykę zaangażowałam się jeszcze przed tym jak zostałam dziennikarką – już w czasach szkolnych. Później byłam działaczką społeczną, a polityką interesuję się do tej pory.

Studiowała Pani też architekturę i ogrodnictwo.

Tak. Po ukończeniu studiów architektury i ogrodnictwa rozpoczęłam pracę dziennikarki.

Ale pisać kochała Pani od dziecka?

Pisałam już w szkole podstawowej i otrzymywałam nagrody literackie, więc w pewnym momencie poczułam, że pisanie to jest coś dla mnie i zaczęłam pisać teksty autorskie. Publikowałam te artykuły w prasie i dostawałam bardzo pozytywne komentarze, co zachęciło mnie do dalszego pisania. Postanowiłam zacząć przeprowadzać wywiady i założyłam własny program telewizyjny. W tym samym czasie zaczęłam gościć także w wielu programach telewizyjnych w Serbii i za granicą.

Pisze Pani raporty na temat Ukrainy. Prezydent Ukrainy – Petro Poroszenko ogłosił, że Ukraina nie zamierza przedłużyć traktatu o przyjaźni z Rosją. Jak Pani myśli, czy Ukraina powinna odciąć się od Rosji? Nie współpracować z nią?

Ukraiński rząd prowadzi politykę antyrosyjską i obwinia Rosję o wiele problemów, z którymi Rosja nie ma nic wspólnego. Według mnie Ukraina ma nierealistyczne oczekiwania ze strony Unii Europejskiej. Priorytetem Unii Europejskiej nie jest rozwiązać ukraińską korupcję lub ekstremizm. Myślę, że Rosja i Ukraina powinny ze sobą współpracować, ale dopiero wtedy gdy sytuacja na Ukrainie ulegnie zmianie.

Mieszkańcy Ukrainy i Rosji są do siebie bratersko nastawieni i nie ma potrzeby, by jakaś zewnętrzna siła dokonała podziału między nimi. Myślę, że w przyszłości kiedy zmieni się rząd, Rosja i Ukraina będzie współpracować. Być może teraz na Ukrainie nie chcą tego, ale wierzę, ze w przyszłości będzie to możliwe.

(Na zdjęciu Dragana Trifković i Natalia Pokłońska – była prokurator Krymu, ma rosyjski stopień prokuratorski  – odpowiednik generała brygady w wojsku).

Jakie jest Pani zdanie o pomyśle wymiany terenów między Kosowem, a Serbią?

 Dla mnie Kosowo jest częścią Serbii. Nie widzę żadnej możliwości.

Sądzi Pani, że serbska polityka idzie w dobrym kierunku?

Serbski rząd „idzie” w złym kierunku i działa niekonstytucyjnie. Zgodnie z opinią większości obywateli, rozwiązanie dla Kosowa i Metohiji (to duży basen i nazwa regionu pokrywającego południowo-zachodnią część Kosowa- przyp. red) jest możliwe w ramach prawa międzynarodowego.

Prezydent Serbii przysięgał Konstytucję i jest on zobowiązany do poszanowania tego. Jednak rażąco narusza i proponuje pomysły sprzeczne z Konstytucją.

W przyszłym roku obchodzona będzie 20. rocznica agresji wojsk NATO na Serbię, w skutek czego Kosowo i Metohija zostały odłączone od Serbii. Teraz coraz częściej słyszy się głosy, że jest źle. Kosowo jest sztucznym krajem, który nie da rady funkcjonować. Jedynym celem tego sztucznego państwa jest służyć amerykańskim interesom na Bałkanach. Europejskie kraje są historycznie odpowiedzialne za to co zrobiły w Kosowie. (państwa europejskie wzięły udział w koalicji NATO, która wspierała miejscowych „rebeliantów” – przyp red).

Rozmawiała: Agnieszka Malinowska, prawy.pl

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

35 komentarzy

35 Komentarzy

 1. semperparatus

  12 września 2018 at 18:25

  Kosowo zawsze serbskie…Kosovo je Srbija!

 2. wolna-polska.pl

  12 września 2018 at 19:11

  Holandia: Burza po ujawnieniu wsparcia dla „rebeliantów”

 3. Polak

  12 września 2018 at 19:38

  Ma 100% racje, a zhańbione satelity głównych agresorów w byłej Jugosławii najpierw Niemców a później w drugiej części rozbijania strefy USA. USA czyli Usraela co wykonał też brudną robotę z Kosowem, są tak samo winne. Hańba małym służącym zarówno szwabów jak i żydojankesów w tym polskim parobkom co byli wtedy jak i teraz w układzie władzy nad historycznym narodem polskim za to że dołączyli do natowskiego chóru wujów i później też uznali Kosowo jako oddzielne państwo.
  Serbia została jak i wszystkie inne państwa mniejszego kalibru potwornie zgwałcona przez cwaniaków zachodnich.

  • Karol

   12 września 2018 at 21:17

   Do budy, moskiewski kundlu! Wuj z ciebie zwykły, a nie żaden Polak!

   • Rabin pedofil

    13 września 2018 at 08:57

    Jak nie ma argumentu, to jest kij moskiewski? Jakież to ruskie…

    • Karol

     14 września 2018 at 00:45

     Nie sąd cię skarze, pedofilu. Na ruskich pedofilów nie ma argumentu, trzeba robić z nimi porządek.

 4. (L)egionista

  12 września 2018 at 21:30

  Kosovo je Srbija!

 5. Tomek

  12 września 2018 at 21:39

  „Ukraiński rząd prowadzi politykę antyrosyjską i obwinia Rosję o wiele problemów, z którymi Rosja nie ma nic wspólnego.”

  Tak, zdecydowanie:) Ani z zajęciem Krymu, ani z wojną w Donbasie nie ma nic wspólnego, ten biedny rosyjski rząd obwiniany tylko cały czas przez tą awanturniczą Ukrainę i cały świat. Pan Putin przecież powiedział, że to nie Rosjanie tam weszli, no to o co nam chodzi…. Ale cóż, owa pani „dziennikarka” robi sobie foteczki ze słynną putinowską prokurator z Krymu, to już wszystko w zasadzie mówi i pani można podziękować.

  „W przyszłym roku obchodzona będzie 20. rocznica agresji wojsk NATO na Serbię, w skutek czego Kosowo i Metohija zostały odłączone od Serbii. Teraz coraz częściej słyszy się głosy, że jest źle. Kosowo jest sztucznym krajem, który nie da rady funkcjonować. ”

  Trzeba było nie robić czystek etnicznych wpierw, a jeszcze wcześniej nakręcać jakiejś „Wielkiej Serbii”. Zrobiliście, to macie teraz to, co macie. A co do Kosowa, jako samodzielnego państwa, to się zgodzę, że jest to bez sensu. Powinno dojść do połączenia z Albanią, bo mieszkają tam w 90% Albańczycy. Żadna to Serbia już od dawien, dawna, ani żaden odrębny kraj.

  • Alberto

   13 września 2018 at 12:03

   A czy slyszałeś o tym aby na Krymie albo w Donbasie był jakiś ruch oporu przeciwko Rosjanom? Jakieś prtesty, demonstracje itp.
   A czy zastanawiałeś się dlaczego piszą tylko o złych Serbacha i ich winie. Narracja jest w zasadzie jednostronna.

   • Miszcz Yoda

    13 września 2018 at 12:16

    A czy słyszałeś o masowej emigracji z Donbasu? A z Krymu? Z Donbasu ucieka kto może, z Krymu głównie ludzie młodzi.

    • Alberto

     13 września 2018 at 12:59

     Z Ukrainy też uciekają a i z Polski kto mógł to już dawno uciekł i jakoś nie słychać aby wielu powracało. Skoro twierdzisz, że uciekają bo Krym i Donbas jest okupowany to kto okupuje Polskę i np. Zachodnią Ukrainę?

     • Miszcz Yoda

      13 września 2018 at 13:16

      A twierdzę, że uciekają, bo jest okupowany? Jest dziadostwo i syf. taki sam w Rosji i na Ukrainie, dlatego uciekają. Rosyjska władza bytu im nie polepszyła; na Krymie wręcz pogorszyła, bo ruch turystyczny drastycznie się zmniejszył. Może to dla Ciebie szok, ale są tacy, którzy nie przepadają, ani za czcicielami rezunów z UPA, ani bandytów z NKWD. I ja do nich należę!

     • Tomek

      14 września 2018 at 00:52

      Komuś w Polsce na głowę bomby spadają i musi przez to uciekać? Miarkuj porównania.

     • rezydent

      15 września 2018 at 19:47

      Z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia interwencja NATO była nielegalna. Walka o prawa człowieka nie legalizuje takiej interwencji. Ponadto zabronione jest stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Trzeba był atakować Kosowo a nie całą Serbię włącznie z celami cywilnymi, co wywołało starty wśród ludności cywilnej.

     • Miszcz Yoda

      16 września 2018 at 12:06

      @rezydent Z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia aneksja Krymu tez jest nielegalna.

   • Tomek

    14 września 2018 at 00:51

    Wiesz, to jest narracja z 17 września – wówczas również towarzysze mówili, że żadnego oporu nie było. Ba, również były „demokratyczne” referenda i „demokratycznie”. Wilno czy Lwów do ZSRS przyłączano, jak Krym do Rosji.

    Ale odpowiem, co do oporu:

    – Krym: opór był nikły, bo Ukraina przestraszyła się rosyjskiego bandyty dysponującego większą siłą, tak jak II RP przestraszyła się ZSRS i była, rozbita przez Niemców, podobnie już niezdolna do niczego, jak od środka rozwalana Ukraina. Zabitych ludzi zostało kilkunastu. Prześladowanych i wygnanych jest wielu – głównie Tatarów (prawowitych mieszkańców tego półwyspu)

    – Donbas – opór jest tak silny, że Putin sobie póki co ząbki połamał. 10 tysięcy zabitych.

    „Protesty, demonstracje” – ja pierdolę…

  • jkl

   17 września 2018 at 12:01

   Boli zajęcie Krymu banderowski ryjku? Na Krymie nikt was megalomanów o waszej ukraińskiej 5000 tysiącletniej historii nie potrzebuje.Wy kundle nazistów swój kraj zawdzięczacie tylko i wyłącznie znienawidzonym przez was rusków.
   Jedyne wasze dzieło i tzw.”dorobek ukraiński” to ludobójstwo Polaków,Żydów i Romów.Wszystko co macie i mieliście dostaliście od Rosji ta „wasza” broń nuklearna którą musieliście oddać była tylko rzekomo „wasza”.

 6. Marian

  12 września 2018 at 21:39

  biedni Rosjanie, jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

 7. NIE MA "interesów ameryki" jest TYLKO interes "amerykanskiego PREDYKTORA" czyli najbogatrzych 38 RODZIN ŻYDOWSKICH !

  12 września 2018 at 22:24

  „PREDYKTOR amerykański” to grupka ok. 20 rodzin zamieszkałych w USA pochodzenia ŻYDOWSKIEGO, która najbardziej się NAKRADŁA na tym PODSTEPIE co jest nazywane „demokracją amerykańska” a KONKRETNIE: ŻYDOKRACJA !

  Tych około 20 rodzin, która PRZYWŁASZCZYŁA dla siebie CAŁY system finansowy USA i największych ok 120 międzynarodowych korporacji z ich RODZINAMI, którzy też PRZYWAŁASZCZYLI dla siebie w sposób NIE legalny(oszustwa, złodzejstwa i morderstw) 95% całego majątu USA!

  Te chciwe 10 + 120 NAJBOGATSZYCH rodzin w USA za pomocą swojego ZWIERZCHNICTWA nad całymi finansami USA też ZAKULISOWO przejeli władzę polityczną w USA, która jest im PODPORZADKOWANA, a ich zakładnikiem NIE chciał być prezydent John Kennedy dlatego PREDYKTOR „amerykanski” czyli skrzykniętych ok. 10 RODZIN ŻYDOWSKICH wpływających na REALNĄ RZECZYWISTOŚĆ używają lożach masońskich brutalnie ZABILI Kennedich w 1963 roku oraz następnych latach.

  Po Kennedym WSZYSCY „prezydenci USA” są zwykłymi KALAUNAMI tego PREDYKTORA ŻYDOWSKIEGO w USA, którym zaczoł się opierać Donald Trump, któremu PREDYKTOR na czele z jego zięciem żydem spuścili Trumpa do parteru …

  Wszystko w USA kreci się wokół interesu tych 10 RODZIN ŻYDOWSKICH mających w reku instytucje WSZYSTKICH giełd finansowych w USA, a US ARMY zostało zamienione na RAMIĘ ZBROJNE obraniające WYŁĄCZ NIE interes tych 10 RODZIN PREDYKTORA ŻYDOWSKIEGO + 120 RODZIN właścicieli miedzynardowych KORPORACJI też tych prosperujących w USA a NIE „interes amerykanski”.

  75% przeciętnych obywateli amerykańskich jest BEDNYMI i nawet nie posiadają elementarnych ubezpieczeń zdrowotnych UMIERAJĄC powolną śmiercią chorując na różne choroby, gdyż ich nie stać pójść do lekarza lub dentysty lub okulisty.

  Podobna sytucja jest w żydo-mafijnej III RP, gdzie KILKA żydowskich RODZIN po 1989r przejeli władzę w Polsce i też stali się PREDYKTOREM, który za pomocą PIENIEDZY-ŁAPÓWEK kształtuje faktyczną rzeczywistość w w Polsce RABUJAC przeciętnych 95% polskich obywateli w interesie PREDYKTORA w Polsce który jest faktycznie przez swoich pośredników ZAKULISOWO zarzadcą w III RP, którzy mają NAJWIĘKSZY wpływu, kogo wybiera MOTŁOCH do Sejmu, Senatu i prezydenta.
  Przeciętni Polacy NIE mają NIC do gadania w Polsce i programowanie przebiegu zjawisk i procesów gospodarczych jest TYLKO w INTERESIE wewnętrznego lub zewnętrznego PREDYKTORA czyli ŻYDOWSKICH kilkunastu RODZIN-BOGACZY którzy posiedli polski majatek NIE legalnie !

  IDENTYCZNIE też jest w Wielkiej Brytani, gdzie 95% całego majątku w tym państwie też jest w posiadaniu 8 RODZIN, które kontrolują finanse i współparacują z rodzinami PREDYKTORA z USA czyli ŻYDOWSKIMI rodzinami właścicielami przez z nich ZRABOWANEGO majątku USA.

  IDENTYCZNA sytucja też jest w Rosjii, gdzie też jest ok. 15 RODZIN ŻYDOWSKICH, mających ścisłe związki z RODZINAMI żydowskimi PREDYKTOREM z USA i właścicielami Izraela, którzy usiłują PRZEJĄĆ wszystkie bogactwa naturalne i majątek Rosji , czyli identycznie jak to zrobili z tą ATRAPĄ panstwa tzw. „ukrainą” gdzie na piedestał włdzy wstawiono egoistycznych bandytów pogrobowców UPA banderowców, którzy teraz są w większości pochodzenia ŻYDOWSKIEGO i działają w interesie PREDYKTORA czyli RODZIN ŻYDOWSKICH co zawładnęli NIE legalnie majątkiem BYŁEJ „ukrainy”.
  PREDYKTOR w Rosji to MAŁA grupa „DECYDENTÓW” czyli najbogatszych RODZIN ŻYDOWSKICH mieszkających w Rosji, którzy uwłaszczyli się na państwowym majątku ZSRR czyli identycznie jak to było w III RP.

  W polskich środowiskach narodowych NIE MA badań nad wewnetętrznym i zewnętrznym PREDYKTOREM grasującym w III RP rabującym przeciętnych 95% polskich obywateli, ale za to ruscy narodowcy zaczeli ŚLEDZIĆ i BADAĆ jak PREDYKTOR grasuje w Rosji, USA i Wielkiej Brytanii.

  Ruscy badacze używają słowa „PREDYKTOR” w Rosji, USA czy UK, ale faktycznie mają na myśli przede wszystkim „ŻYDOWSKIE RODZINY” które POSIADŁY systemy finansowe i nimi faktycznie sterują z za kulis CAŁA polityką Rosji, USA czy UK.

  Oto przykład takiego badacza w Rosji o nazwisku Валерий Викторович Пякин, któremu PREDYKTOR zabił żonę, za wyjaśnianie jak najbogatsze RODZINY ŻYDOWSKIE czyli „PREDYKTOR” trzęsą Rosją czy USA:

  Что Глобальный предиктор думает о своём будущем. Рассказывает Валерий Пякин.

  https://www.youtube.com/watch?v=FlRpnsgFaOM&feature=youtu.be

 8. Grażyna

  12 września 2018 at 23:19

  Wszystkie tzw. „rządy ukrainy” od 2014r do dzisiaj są NIE legalne z punktu widzenia samej konstytucji „ukriny” i prawa międzynarodowego.
  W lutym 2014r grupa rzezimieszków neo-banderowców dokonała ZAMACHU stanu, obalili przemocą legalnie wybranego prezydenta Janukowicza na zamówienie żydów rządzących w centralnej MELINIE żydowskiej, którą stał tzw. „biały dom w Waszyngtonie” po 1963r, czyli po zabiciu J.Kennedygo przez grasującą mafię żydowską w USA czyli najbogatszych kilkunastu rodzin żydowskich w USA, teraz nazywanych predyktorem wewnętrznym w USA.
  Te żydowskie najbogatsze rodziny w USA nazywane „predyktorem” w USA, a które przywłaszczyli dla siebie system finansowy USA, a następnie system polityczny USA i od tego czasu postępuje upadek ekonomiczny i polityczny całego USA ale na tym jedynie zyskają te rodziny zydowskie, a przeciętni amerykanie biednieją.

  Obecnie w USA 18 milionów rodzin amerykańskich przeciętnych mieszka na „kupie” czyli po dwie rodziny lub więcej w jednym mieszkaniu, gdyż ich nie stać na wynajęcie lub posiadanie własnego mieszkania, gdyż jest taka bieda w USA spowodowana wojnami organizowanymi przez żydowskie rządy w Waszyngtonie i New Yorku.
  W tym samym czasie USA stoi pustych ok. 8 milionów domów których nie jest w stanie kupić lub wynająć przeciętna rodzina amerykańska.
  15% dzieci w USA na co dzień głoduje, lub napycha się byle czym aby wypełnić żołądek byle tanim kalorycznym sianem, który powoduje raka.

  Przekupiony przez żydoskie „banki” murzyn PAJAC B.Obama jako „prezydent” jako klaun działający w interesie kilkunastu rodzin żydowskich w USA zniszczył, a zatem nie działał w interesie amerykanskim lecz kilkunastu ŻYDOWSKICH RODZIN chciwych siepaczy finansowych bogacących się na RABOWANIU, na garbie biedniejącego bezbronnego społeczeństwa amerykańskiego.

  Te żydowskie rodziny weszły w posiadanie całego kompleksu produkującego broń w USA i dlatego żydowskie rodziny w USA nazywane jako „predyktor” finansują intrygi na arenie międzynarodowej, aby tym sposobem wywoływać wojny na całym Świecie, potem zmuszają po przez „amerykańskich dyplomatów” do kupowania broni amerykańskiej w celu prowadzenia wojen.

  Amerykański „Departament Stanu” czyli Ministerstwo spraw zagranicznych USA jest w 99% zdominowane przez żydów amerykańskich – wszyscy ambasadorowie USA we wszystkich krajach Świata to ŻYDZI z amerykanskim obywatelstwem, strzegący TYLKO interesów żydowskiej diaspory w USA oraz interesów aparthidu Izrael w którym mieszka 60% żydów rosyjskich, którzy wyjechali z ZSRR i Rosji, a teraz rządają „odszkodowań” od Polski za tą hucpę tzw. „holokaust” mitycznych 6 milionów „żydów”.

  • Tomek

   13 września 2018 at 08:54

   Mój Boże, kto ci takich bajek naopowiadał? A poza tym wszyscy zdrowi?:)

   Szkoda nawet komentować tak zabawny stek bzdur i paranoi, może więc tylko na pierwszym poprzestanę – Ukrainą ma legalny rząd, bonobo wydarzeniach z 2014 odbyły się wybory, w których Ukraińcy taki rząd wybrali. I to, że dalej nie stoi na czele tego kraju marionetka Kremla, choćbtskich, jak ty to bardzo boli, nie znaczy, że łamana jest jakakolwiek konstytucja.

   • Maslaw

    18 września 2018 at 21:47

    Na Krymie również odbyły się wybory. A było też referendum. Sam się zaorales chłopcze.

 9. Milorad

  13 września 2018 at 01:47

  Zawsze będziemy wspierać naszych braci Serbów, którym bandycko odebrano bardzo ważną część terytorium, na którym znajduje się kolebka ich państwowości. Kosowo to faktycznie teraz jest amerykańska baza wojskowa, gdzie przestępczość stała się normą. Chwała bohaterskim cywilnym Serbom żyjącym w Kosowie za walkę o swoje prawa!
  Kosovo je srce Srbije!

  • Marian

   13 września 2018 at 06:13

   Dramat Serbów, to dramat rozdartego Kościoła. Gdyby nie schizma wschodnia, to Serbowie byliby przez wiele wieków pod opieką Papiestwa i ich rozwój cywilizacyjny poszedł by równolegle do Chorwatów, Czechow lub Węgrów. Niestety, prawosławie oderwało Serbów od Rzymu, a po upadku Bizancjum zostali sami wobec potęgi Turków. Związali się Rosją, która… każdy widzi, jaka jest.

   • Marian

    13 września 2018 at 06:16

    Szkoda Serbów, bo to dzielni ludzie, ale są pionkiem w grze mocarstw, jeszcze bardziej niż Polska.

   • Bobi

    13 września 2018 at 13:13

    Ale przynajmniej są czlonkami Cerkwi Chrystusowej. A nie samym chlebem człowiek żyje.

   • Niklot

    18 września 2018 at 21:49

    I Czesi to dziś ateiści, Chorwaci zaś to niemieckie popychla

 10. Miszcz Yoda

  13 września 2018 at 11:20

  Rusofilny bełkot wymieszany z utopią, tyle o tekście. Na początku XX wieku w Kosowie mieszkało 80-90% Serbów, na początku XXI wieku mniej, niż 10%! To jeden z serbskich pisarzy napisał ,,gdy albańscy stolarze budowali kołyski, serbscy budowali trumny”. A co do Ukrainy…Rządzącym nią neobanderowcom, życzę, by ,,restytutorzy mienia żydowskiego” rozjechali jak walec dżdżownicę. Nie zmienia to faktu, że bandycka Rosja podpisała z Ukrainą szereg porozumień dwustronnych i wielostronnych, w których uznawała jej granice i integralność terytorialną. I wszystkie te porozumienia złamała. ku uciesze odmóżdżonych ,,Polaków-Słowian” i innej zidiociałej, kacapofilnej hołoty.

 11. Miszcz Yoda

  13 września 2018 at 11:22

  Inna sprawa, że niezła dupa z pani Dragany. Z wyra, bym nie wygonił…

  • Tomek

   14 września 2018 at 00:54

   Pozycja na „Wielką Serbię” – a jak to jest?:):):)

   • Miszcz Yoda

    14 września 2018 at 09:43

    Odpowiem, po spotkaniu z Draganą! 🙂

 12. klioes vel pislamista

  16 września 2018 at 19:10

  Nic się nie stało

  Nic się nie stało!… Jedna Sarah?
  To jest …incydent. Muzułmanie
  Niczym nie grożą jej. („Za stara.”)
  Fałszywe ekstrapolowanie
  Jest tej historii na społeczność;
  To niepoprawność!… NIEDORZECZNOŚĆ.

  Bo muzułmanie to miliony
  Wspaniałych, ciemnych Brytyjczyków.
  Każdy pracuje, jak szalony,
  Lub prawie każdy…. Złych wybryków
  Z Koranem wiązać nie należy;
  Ni z rodzicami też młodzieży!

  Niech żyje wolność, hulaj dusza!
  Wszak Boga nie ma… Lub Allachem
  Jest, co nikogo nie przymusza;
  Giaurów i giaurki żadnym strachem,
  Narkotykami i głodzeniem;
  Więzieniem, biciem, ni gwałceniem!…

  *

  Brytyjka Sarah lat czternaście
  Miała, nie miała zaś chłopaka.
  Dziewica – sobie wyobraźcie!
  W islamie sytuacja taka,
  Zwłaszcza przy więzach pokrewieństwa,
  Jest zaproszeniem do małżeństwa.

  Pakistańczycy rasistami
  Jednak nie byli i porwano
  Dziewczynkę. Wnet drużbami
  Jerrego krewni są. A rano…
  Z konsumpcją czekać aż do rana?
  Już w nocy jest zdeflor.owana.

  Z dziewczynką można się ożenić,
  Nie zapytawszy jej o zgodę.
  I rozwieść można się… Tak zmienić
  Można wielokroć ciała młode!
  Giaurki!… Islamskie Was ku. ta.sy
  Wciąż penetrują… „Równość rasy”!

  Sara w wyniku penetracji
  Wciąż nowych mężów, razy osiem
  Zachodzi w ciążę. Więc z dotacji
  Aborcji korzystają… To się
  Rozumie przecież samo przez się:
  Postęp postępu płód też wessie…

  Gdy po dwunastu latach Sara
  Uciekła, bajki opowiada.
  Zarobić się na książce stara…
  Wiary pokoju jest to zdrada!!!
  Poza tym, że przywiędło ciało,
  To przecież nic się jej nie stało.

  https://ndie.pl/brytyjka-byla-wieziona-przez-gang-muzulmanski-przez-12-lat-zmuszono-ja-do-8-aborcji/

 13. cayt-london

  18 września 2018 at 12:52

  oczywiscie ze ma racje ale us-rancychca olabic rosyjskie wlywy na balkanach kosovo to siedzibaalbanskiej gangsterkipralnia pieniedzy dla lbancow z achodu i hurtownia narkotykow a prezydent tegoczegos to gangsterzyna

  • Tomek

   18 września 2018 at 16:54

   Piłeś, nie pisz – literki strasznie uciekają, przestawiają się, zlepiają ze sobą:)

   • Maslaw

    18 września 2018 at 21:52

    Prawda w oczy kole jankeski lachociagu? Brak argumentów, to czepiasz się literówek. Słabych trolli posiada wasza frakcja lodziarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra