Z kraju

Jonny Daniels znów przeciwko Polsce

Od kilku lat pastor Chojecki skutecznie zniechęca Polaków (w większości katolików) do USA, łącząc pro amerykańska narracje z filosemickimi i antykatolickimi protestanckimi bzdurami. Zapewne taka działalność, jest niezwykle ceniona w Moskwie, i zbieżna jest z typowo rosyjską działalnością pod fałszywą banderą.

Wspieranie antykatolickiej działalności pastora Chojeckiego kompromituje, w oczach Polaków (w większości katolików), każdego kto się jej dopuszcza. Ostatnio taką formę samokompromitacji zafundował sobie Jonny Daniels, przy okazji kompromitując wiele osób z środowisk patriotycznych, które błazeńsko składały wyrazy sympatii dla tego tajemniczego obywatela Izraela.

Jonny Daniels, Żyd z Izraela, z którym, z niewiadomych przyczyn, każdy możny w Polsce chce mieć wspólną sweet focie (co powiedzmy sobie szczerze jest obciachowe, bo pan ten nie jest ani Pamelą Anderson ani Umberto Eco), udzielił wywiadu, który można obejrzeć i przeczytać na antykatolickiej stronie „Idź Pod Prąd”

W wywiadzie przeprowadzonym przez (córkę obsesyjnie nienawidzącego katolicyzmu pastora Chojeckiego) Eunike Chojecką (nad którą wielu się rozczula z racji na jej rzekome kobiece walory) Jonny Daniels został przedstawiony jako: polski Żyd, człowiek w Polsce szczególny, były izraelski spadochroniarz wojskowy, doradca izraelskiego wiceministra obrony, doradca polityków z USA, Izraela i Europy, „najbliższym Donaldowi Trumpowi obywatel Izraela”.

Według nieszczęsnej Euniki, izraelski rezydent w Polsce stał się ofiarą nieustannego ataku grup, mediów i środowisk, w tym i przebicia opon w samochodzie. Zdaniem Jonny Daniels grupy, które go śledzą i piszą o nim są śmieszne, reprezentują margines społeczny, nie mają nic lepszego do roboty. Według obywatela Izraela grupy te nękały jego i jego dzieci, dokonywały czynów rasistowskich i antysemickich. Jonny Daniels przestał te ataki ignorować gdy „przybrały na sile”, gdy grożono mu śmiercią, gdy otrzymywał „różne okropne wiadomości o antysemickiej treści”.

Jak wynika z wywiadu, organizacja złych polskich antysemitów, jest niczym jedna z tych organizacji z jakimi walczy James Bond. Koła w samochodzie rezydenta z Izraela przecięto gdy poszedł on złożyć donos na policja i zaparkował niedaleko komisariatu. Oznacza to złowroga organizacja polskich antysemitów po pierwsze śledziła, po drugie śledziła tak skutecznie, że były izraelski spadochroniarz i doradca wiceministra obrony się nie zorientował, że jest śledzony, i po trzecie działa tak bezczelnie, że przebija opony na zapewne monitorowanym parkingu w pobliżu komisariatu. Przyznam szczerze, że nie zadawałem sobie sprawy z istnienia w Polsce tak sprawnie działającej organizacji antysemitów.

Z wywiadu wynika, że Jonny Daniels rozmawiał już kilkukrotnie z pastorem Chojeckim. Zdaniem rezydenta z Izraela ataki na niego i ataki na antykatolicka inicjatywę pastora łączy nienawiść, to, że antykatolicki pastor, popularny wśród polskich możnych rezydent z Izraela, prezydent USA i premier Netanjahu robią dobre rzeczy. Według Jonny Danielsa celem złych ludzi jest to by Polska była „postrzegana jako kraj antysemicki, a Polacy jako antysemici”. Według rezydenta z Izraela źli ludzie są „ze skrajnej lewicy i ze skrajnej prawicy”.

Zdaniem Jonny Daniels „Polacy dobrej woli i o dobrej naturze muszą mocniej sprzeciwiać się tym prorosyjskim trollom i nienawistnikom” którzy atakują jego i pastora Chojeckiego. Rezydenta z Izraela ujęło „wsparcie ze wszystkich stron sceny politycznej. Zarówno w mediach prawicowych, jak i lewicowych były osoby, które potępiły postępowanie tych trolli”.

Według Jonny Daniels rząd w Polsce „powinien zająć bardziej stanowcze stanowisko w kwestii walki z tymi trollami. Nie powinien im pozwalać na mówienie wszystkiego, co chcą. Oczywiście mamy wolność słowa, więc ludzie powinni mieć prawo do krytykowania i zadawania pytań. Jednakże, na pustą, czystą mowę nienawiści nie można pozwalać, w żadnym kraju i w żadnym narodzie. (…) Powinniśmy wszyscy walczyć z nienawiścią i mową nienawiści”.

W antykatolickich mediach pastora Chojeckiego, Jonny Daniels, dopytywany przez nieszczęsną Eunike, opowiedział o swoje znajomości z Trumpem, którego obywatel Izraela negatywnie nastawiał do porozumienia USA z Iranem. Warto przypomnieć, że porozumienie Iranu i USA było w interesie Polski, bo dzięki niemu irańska ropa weszła na rynki, obniżyła cenę ropy, i w konsekwencji spadły rosyjskie zyski z ropy. Zerwanie przez Trumpa porozumień z Iranem zaowocowało zablokowaniem dostaw irańskiej ropy na rynki, wzrostem cen, i wzrostem dochodów Rosji z eksportu ropy, zysków, które Rosja może przeznaczać na rozbudowę swojej armii, która zagraża bezpieczeństwo Polski.

Pomimo ostanie intensyfikacji antypolskiej nagonki Izraela i Żydów, związanej z nowelizacją ustawy o IPN, bezpodstawnymi roszczeniami żydowskimi, amerykańskim aktem 447, Jonny Daniels stwierdził, że „relacje polsko-izraelskie, polsko-żydowskie, są coraz lepsze i będą się stawały jeszcze lepsze. (…) Zeszłego lata Polskę odwiedziło 200 tysięcy Izraelczyków. (…) Przeciętny obywatel Izraela dobrze myśli o Polsce. I przeciętny obywatel Polski dobrze myśli o Izraelu”.

W wywiadzie nieszczęsna Eunika insynuowała, że nowelizacja ustawy o IPN zniszczyła relacje Polski z Izraelem. Zdaniem Jonny Daniels „ustawa IPN-u była bardzo szkodliwa dla polsko–izraelskich relacji. Przyniosła ogromne szkody. Myślę, że ona jest przyczyną tej fali antysemityzmu, którą widzimy teraz, a której nie było”.

Według Jonny Daniels „polski rząd, czy to Platforma, czy PiS, zawsze wspierali Izrael. Stali z Izraelem zarówno przed ONZ, jak i przed Unią Europejską. Dlatego te relacje są ważne”.

Wywiad rezydenta z Izraela pokazuje jak ładnie splatają się różne inicjatywy, antykatolickie, i te korzystne dla Żydów i Rosji. I jak wśród autorytetów środowisk patriotycznych znajdują się ludzie chętni do wspierania różnych tajemniczych osób, wspierających te antypolskie i antykatolickie inicjatywy.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

24 Komentarzy

 1. Bajki i opowiastki

  23 września 2018 at 12:29

  Dzonego bronią i promują przede wszystkim pisowskie tuby propagandowe, presstytutki Karnoskie dały go na okładkę nowego numeru ich szmatławca. Dzony z zaciśniętymi łapkami w pozycji boksera, przekonuje, ze jest nadpolakiem i kocha Polin najbardziej ze wszystkich. Ssakiewicz też go broni, tak samo jeden z asystentów Morawieckiego. W sumie to nie dziwi, bo pisiory są za głupie by prowadzić politykę zagraniczną, oni tylko potrafią wciskać kit jakimi to są wielkimi patriotami, kiedy to tylko pazerne sprzedawczyki niewiele różniące się od PO.

  • nacjonalista.pl

   24 września 2018 at 11:37

   Jonny Daniels – sojusznik PiS-uaru i herold Judeopolonii. (pliki PDF o Danielsie, kim jest i co robi w Polsce.)

  • blondi

   27 września 2018 at 10:57

   pisory nie sa glupie, sa sprytne, glupi jest narod

 2. Soroka

  23 września 2018 at 12:29

  No niestety! Polska jest obiektem pożądania ruskich i żydowskich sięgaczy po cudze. Pierwszy celem obu tych zachłannych nacji jest obezwładnienie Polski, a potem albo się nią podzielą na jakiś czas, albo od razu skoczą sobie do pysku.

  • hania

   23 września 2018 at 14:17

   Pan @Soroka zyje w alternatywnej rzeczywistości?

   A co pan na to?
   „To jest następny dom, który zabiorą Niemcy”
   MNOŻĄ SIĘ NIEMIECKIE POZWY O ZWROT MAJĄTKÓW W POLSCE”

   http://blogmedia24.pl/node/25259

   • Soroka

    23 września 2018 at 14:33

    Niemcy to już teraz ruskie przydupasy, które realizują ruskie polecenia. Przy użyciu tych przydupasów, ruska swołocz wydziera żydowskim grabieżcom co się tylko da.

 3. maxymalny max

  23 września 2018 at 12:30

 4. Marcin

  23 września 2018 at 13:12

  Oczy bolą od błędów, weź przeczytaj sobie że dwa razy przed publikacją.

 5. Andrzej

  23 września 2018 at 14:16

  Daniels powinien do gdanska pojechac bo tam w żynagodze szy padla ofiara holokaustu !

 6. frate

  23 września 2018 at 14:16

  Dżony daniels nie pochodzi z izraela tylko jest potomkiem żydowskiej złodziejskiej banksterki z Londynu!!! A więc z szeroko rozumianego USSRaela tak gorliwie wspieranego przez żydo-popis!!! Zapamiętajcie sobie te prorocze słowa na 2022 rok: prezydentem jest kornhauser, a premierem nierządu popisowskiego dżony daniels!!!

 7. finka

  23 września 2018 at 14:37

  Skandalem jest, że ten trzydziestolatek, agent Mosadu bywa na salonach władzy, w mediach, nawet u o.Rydzyka,choć jawi się jako wróg Polaków. Pamiętamy jak powiedział, że choćby 40 mln. Polaków podpisało petycję ws. ekshumacji w Jedwabnem to jej nie będzie, pamiętamy, jak żądał rozwiązania ONR. A teraz żąda cenzury w Polsce, ten facet już dawno powinien być uznany za persona non grata, niech jedzie do Izraela i tam poucza o wolności słowa i konieczności przyjmowania imigrantów, bo o tym też mówił, jakie to dobre dla Polski, zapewne miał na myśli Żydów.

 8. Marian

  23 września 2018 at 14:55

  „Zdaniem Jonny Daniels „Polacy dobrej woli i o dobrej naturze muszą mocniej sprzeciwiać się tym prorosyjskim trollom i nienawistnikom” którzy atakują jego i pastora Chojeckiego. ” – Czy on jest naprawdę aż tak głupi, czy przedawkował jakieś proszki? – Bo jeśli to ma być przedstawiciel rządu szwiatowego, to czas się ewakuować z tej niebezpiecznej planety małp

 9. Agata

  23 września 2018 at 15:13

  PIS się kompromituje na całego.Szopka z Danielsem trwa w najlepsze.To wróg naszego narodu.Powinien być wydalony ,podobnie jak ambasadorka.Kolejna klapa to wizyta Dudy w USA.Niewiele brakowało,aby deklarację podpisał na kolanach.Zgodził się na płacenie za pobyt wojsk amerykańskich w naszym kraju.Turcja otrzymuje od Amerykanów poważne kwoty za stacjonowanie ich wojsk.Takich mamy polityków.
  Jedynie PIS ma same sukcesy w tvp,która działa prawie tak samo jak za komuny.Obrzydliwa propaganda.

  • michu

   23 września 2018 at 16:05

   No właśnie. Takich mamy polityków i nic z tego nie wynika. Zważywszy na ich uposażenia i bezkarność i tak dziw bierze, że ich jest aż tak mało i że jeszcze bardziej nie szkodzą Polsce (nasi wrogowie dysponujący budżetem to którego się składamy pewnie chętnie by im za to zapłacili) ;).

 10. zj

  23 września 2018 at 15:20

  Tak długo jak chociaż jeden żyd będzie chodził po Ziemi to nie będzie spokoju.Ale dzięki swojej zachłanności pożrą się nawzajem.Bądźmy cierpliwi,sami od siebie nas uwolnią.

  • sulka

   24 września 2018 at 13:41

   a do tego ta skrajna obsesja typu antysemityzm. Masz rację. Czekamy.

 11. Malwinska

  23 września 2018 at 19:19

  Drogi Autorze, Umberto Eco nie żyje od dwóch lat!

  • Soroka

   23 września 2018 at 21:20

   Ale jego twórczość i pamięć o nim istnieje!

 12. jok

  23 września 2018 at 21:11

  Uważam, że sądzę:) iż:
  a) narracja proamerykańska i filożydowska raczej może podobać się w USA i Izrelu. Niby dlaczego ma być ceniona w Moskwie i wpisywać się w typowo „rosyjską działalność pod fałszywą flagą”?
  Zastanawiam się też:), czy aby taki typ działalności nie cechował zydowskiego sposobu narracji/oddziaływania w ramach inżynierii społecznej?
  b) Umberto Eco jako przykład pozytywnego/wartościowego kompana na zdjęciu, wymieniony obok Pameli Anderson (jako jak rozumiem, wnoszącej pozytywne wrażenia wizualne), jak domniemuję, ma symbolizować osobę pozytywną intelektualnie?
  Umberto Eco – jest/był moim skromnym zdaniem – tzw. lewakiem z odchyleniem bardzo bardzo filożydowskim (jakieś tam „cmentarze w Pradze” itp).
  Do tego – moim skromnym zdaniem – pseudointelektualistą, podbijanym przez „słuszne siły głównego nurtu”. Pseudo – ośmielam się uważać, bo gdy kiedyś czytałem jego ksiązki, z powodów – jak to dziś widzę – snobistycznych (bo modny i „intelektualny”), to o ile „Imię Róży”, jakoś dało się czytać czy raczej przebrnąć przez bełkot, bo był tam wątek kryminalny, to „Wahadło Foucaulta”, to już była „droga przez mękę.
  Mniejsza z tym, może źle/niesłusznie oceniam jego styl i głębię, ale był – jak to ująłem wyżej – „lewakiem głęboko filożydowskim” To dla pana J Bod. pozytywna postać, z którą chciałoby się być na zdjęciu?

 13. Maslaw

  23 września 2018 at 21:59

  Jak zwykle. DMierny tekst i kiepskie posługiwanie się językiem polskim. Niczym jakiś Żyd czy Chachla

 14. darek

  23 września 2018 at 22:29

  żydowski portal dla Polaków wpolityce.pl aż musiał wprowadzić cenzurę bo ich promowanie p Danielsa przynosiło skutek odwrotny

 15. Marian

  24 września 2018 at 06:25

  Dżony Daniels to Bolek 3.0 (2.0 to był Donek) – niby wersja ulepszona, wyszkolona i wypasiona, ale jakiś taki „niedorobiony”. Żeby takiego dziada przysyłać do Polski na namiestnika. Słabe to jakieś.

 16. Aguirre

  24 września 2018 at 08:32

  Żenująco niski poziom pisania, jak każdy artykuł p. Bodakowskiego. Aluzja do Rosji kompletnie nie logiczna, przerzucanie się oskarżeniami o ruskich agentach poniżej krytyki. Z takim poziomem daleko nie zajdziecie. Szkoda.

 17. marek

  28 września 2018 at 10:04

  jeśli jest p-ko Polsce,to wydalić,jak Kozłowską z „otwartego dialogu”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra