Z kraju

Coraz więcej imigrantów za rządów PiS?

Według statystyk mamy coraz więcej imigrantów z krajów muzułmańskich. Problem stał się nawet jednym z głównych tematów w samorządowej kampanii wyborczej. Protestuje Ruch Narodowy, a Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin nakręciło spot o islamizacji na Mazowszu.

Przedstawiciele PiS i rząd stoją na twardym stanowisku, że Polska nie przyjmuje nielegalnych imigrantów islamskich. W czasie ostatniej konferencji prasowej PiS, Tomasz Poręba przekonywał: – PiS nie zgodzi się na to, aby do Polski napływali nielegalni imigranci. Partia zaprezentowała spot pod hasłem „Kryzys z uchodźcami. Czy tak będzie wyglądać Polska w 2020 roku?”.

Problem w tym, że do Polski ściąga coraz więcej nie nielegalnych, ale legalnych imigrantów z krajów muzułmańskich. Według portalu ekspedyt.org, który przygotował analizę na podstawie oficjalnej rządowej strony migracje.gov wynika, że wojewoda mazowiecki z PiS wydał pozwolenie na pobyt dla ponad 6 tys. migrantów z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

Warto dodać, że statystyki nie obejmują muzułmanów z Czeczenii, którzy nie byli zaznaczeni jako odrębna kategoria.

Coraz większą liczbę muzułmanów widać na co dzień w Warszawie. I nie chodzi tutaj o sprzedawców w popularnych kebabach. Kobiety w chustach, młodzi mężczyźni w popularnych kawiarniach, arabskie dzieci w piaskownicach i na placach zabaw. Napływ wyznawców islamu widać gołym okiem na ulicy.

Problem przybiera na sile i jest już dyskutowany w mediach społecznościowych. Jedno z bardziej popularnych kont prawicowych „Polska liderem” na Twitterze publikuje takie dane, z których wynika, że przyśpieszenie w napływie imigrantów nastąpiło za rządów PiS.

Również i opozycyjnie nastawione partie polityczne po prawej stronie sceny politycznej krytycznie wypowiadają się o polityce rządów PiS w kwestii imigracji.

W poniedziałek Ruch Narodowy zorganizował demonstrację pod Kancelarią Premiera, na której Robert Winnicki – szef organizacji tak mówił:

PiS obiecywał, że nie będzie sprowadzał obcych kulturowo imigrantów, a tymczasem na polskich ulicach jest ich z każdym dniem coraz więcej. Najpierw rynek pracy został otwarty dla gości z Ukrainy i Białorusi, a teraz zmieniane jest prawo i w coraz większym stopniu rząd wspiera imigrację z Azji. Na szczeblu rządowym prowadzone są niejawne rozmowy w tej sprawie, a ustalenia ukrywane są przed opinią publiczną. Jednak statystyki nie kłamią – trwa dynamiczny wzrost napływu ludności spoza Europy do Polski.

W podobnym tonie nakręcony został spot wyborczy Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin o powolnej islamizacji Mazowsza. Partia jako jeden z filarów swojego działania przyjęła przeciwstawienie się kolejnej w historii islamizacji kontynentu europejskiego.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

31 komentarzy

31 Komentarzy

 1. Polka z zasadami

  19 października 2018 at 10:54

  Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin? To chyba nowa partia, ale mi się już bardzo podoba ich działalność na starcie. Potrzebujemy w Polsce prawdziwej chadecji o chrześcijańskim i narodowym fundamencie. Obserwuję ich od miesiąca, ich lider Bogusław Rogalski mówi całkiem do rzeczy, bez poprawności politycznej, mam nadzieję że w przyszłym roku znajdą się w Sejmie, bo tych relatywistów moralnych z PiSu mam już dość, PiS udaje chrześcijan, a jak było głosowanie w sprawie ochrony życia to zachowali się jak liberalna lewica.

  • GG.

   19 października 2018 at 10:59

   .
   .
   PiS = FAŁSZYWI OBROŃCY WSI https://youtu.be/k1IUaIaCvNg (17.10.2010).
   .
   .
   .

   • GG.

    19 października 2018 at 11:03

    .
    Może PiS-mani wzorują się z tą imigracją na Rosji?
    .
    .
    NIE-SŁOWIAŃSKIE WŁADZE ROSJI ROBIĄ Z NIEJ DRUGIE STANY ZJEDNOCZONE
    .
    Według spisu ludności z 2010 roku, w Rosji żyło 31,84 mln nie-Rosjan (22,29 % populacji), w tym ok. 14 mln muzułmanów, oraz 111,02 mln „Rosjan należących do Słowian wschodnich” (Wikipedia).
    .
    Oprócz tego stale powiększa się tam populacja imigrantów, przybywających głównie „za chlebem”:
    .
    „Rosja zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem liczby imigrantów na jej terytorium – oświadczył szef MSW w Moskwie Władimir Kołokolcew. Jak podał, liczba obywateli obcych państw i bezpaństwowców w Federacji Rosyjskiej przekracza 10 milionów, czyli ok. 7 procent populacji.”
    .
    Źródło: Miliony cudzoziemców ciągną do Rosji tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/cudzoziemcy-w-rosji-dane-rosyjskiego-msw-o-imigrantach,699775.html (14.12.2016).
    .
    .
    To mieszanie ludności europejsko-azjatyckiej musi się dla Rosji bardzo źle skończyć.
    .
    Słowiańscy mieszkańcy Rosji nie mają nawet prawa do zdefiniowania Rosji jako kraju Ruskich, czyli Rosjan (Rossijan) pochodzenia słowiańskiego, gdyż nazwę etniczną: Russkij (Ruski) zawłaszczają sobie także nie-ruscy (nie-słowiańscy) Rossijanie.
    .
    Słowem – totalny bur… – jak i w USA, tylko, że na obszerze, gdzie żyje ruski naród, który liczy sobie ponad tysiąc lat.
    .
    Mieszanie ludności na wzór masońsko-amerykański i wielkie ruchy imigracyjne ostatnich dekad – stanowią idealne podłoże dla niepokojów społecznych i przyszłej „sytuacji rewolucyjnej”, która zmiecie obecną nie-słowiańską władzę w Rosji.
    .
    .
    .

  • Kwal

   19 października 2018 at 11:29

   PIS to ta sama banda pookrągłostołowa co PO i SLD. Razem głosują również w sprawach dotyczących żydostwa…dodatek do emerytury 100 Euro dla 50 0000 tyś. żydów, Ustawa IPN…i wiele innych. W Polsce dalej tkwimy w komunie i nic się nie zmieniło od 1945 roku….

   • GG.

    19 października 2018 at 22:51

    .
    ZGORZELSKI: MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY URATOWAĆ WOLNE WYBORY
    .
    Dożyliśmy takich czasów, kiedy LUDZI ZWALNIA SIĘ Z PRACY ZA TO, ŻE CHCĄ KANDYDOWAĆ Z LIST WYBORCZYCH PSL. Apelujemy do premiera Mateusza Morawieckiego, aby bardzo stanowczo zareagował na takie przypadki – powiedział szef sztabu wyborczego PSL poseł Piotr Zgorzelski.
    .
    W ostatnim czasie pojawiają się kolejne przypadki „szykanowania” kandydatów, którzy startują z list wyborczych PSL. – To szykanowanie polegało na tym, że delegowano osoby o kilkadziesiąt kilometrów dalej od miejsca pracy po to, aby w ewidentny sposób uniemożliwić im prowadzenie kampanii wyborczej – wyjaśnił poseł Piotr Zgorzelski.
    .
    Polityk PSL wyraził także swoje „ogromne oburzenie” w związku z „metodami, jakie stosuje partia rządząca” wobec kandydatów PSL. Według niego, OSOBOM, KTÓRE STARTUJĄ Z LIST PSL GROZI SIĘ M.IN. ZWOLNIENIAMI Z PRACY.
    .
    Wyrzuca się dziś pracowników za start z innych komitetów niż PiS. Taka jest rzeczywistość rządów @pisorgpl. Jest z nami pani Ewa, która osobiście doświadczyła takiego działania rządzących – @PiotrZgorzelski w #Sejm. pic.twitter.com/ThlAbJu2Dn
    .
    — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
    .
    – Metody te można tylko określić jednym słowem – zamordyzm, a nawet zamordyzm polityczny –oświadczył Piotr Zgorzelski.
    .
    W konferencji udział wzięła także KANDYDATKA PSL DO SEJMIKU WOJ. ŁÓDZKIEGO EWA OLAS-BERNACKA. Pani Ewa jest wieloletnim pracownikiem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi oraz członkiem związku zawodowego „Solidarność”.
    .
    – W momencie, kiedy listy zostały ogłoszone i okazało się, że kandyduję z listy PSL do sejmiku woj. łódzkiego, zaczęły się szykany na skalę dotąd niespotykaną. Od swoich związków zawodowych dowiedziałam się, że PREZES ROZPOCZĄŁ PROCEDURĘ ZWALNIANIA MNIE Z PRACY Z MOJEJ WINY – powiedziała kandydatka PSL do sejmiku woj. łódzkiego.
    .
    Jestem wieloletnim pracownikiem WFOŚ w Łodzi. Jestem też członkinią Solidarności. Odkąd MOI PRZEŁOŻENI DOWIEDZIELI SIĘ O MOIM STARCIE Z LIST @NOWEPSL, ROZPOCZĘLI PROCEDURĘ USUNIĘCIA MNIE Z PRACY – EWA OLAS-BERNACKA w #Sejm. pic.twitter.com/Hyivw3zcI0
    .
    — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
    .
    PSL nie zgadza się na takie metody, dlatego poseł Piotr Zgorzelski zwrócił się z apelem do premiera Morawieckiego, aby sprawdził, „czy takie przypadki pojawiają się jeszcze w innych miejscach i żeby bardzo stanowczo zareagował”. – Takich czasów dożyliśmy, że ludzi zwalnia się z pracy za to, że chcą kandydować z komitetu wyborczego PSL – skwitował Piotr Zgorzelski.
    .
    Poseł PSL Paweł Bejda ocenił, że jest to „rzecz niesłychana” i „POWRÓT DO GŁĘBOKIEGO PRL-u”.
    .
    – PANIE PREZESIE JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, TAK WYGLĄDA WASZA POLITYKA PRORODZINNA, ŻEBY ZWALNIAĆ MATKĘ I ŻONĘ, DOBREGO PRACOWNIKA, który jest również członkiem związków zawodowych „Solidarność”? – pytał poseł PSL.
    .
    Panie przewodniczący @DudaSolidarnosc, gdzie pan jest? Dlaczego nie interweniuje pan w tej sprawie? PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, MASKI OPADŁY. WASZE METODY SĄ SKANDALICZNE – @pawelbejda w #Sejm. pic.twitter.com/s39CvmMszH
    .
    — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
    .
    Jednym z największych zagrożeń, które wprowadzają rządzący jest wykluczenie przedstawicieli małych ojczyzn z wyborów dokonywanych przez lokalne społeczności. PiS ZABIERA MAŁE OJCZYZNY OBYWATELOM, POSTĘPUJĄC TAK, ABY „UMOŻLIWIĆ ZWYCIĘSTWO JEDNEJ PARTII”.
    .
    – Musimy zrobić wszystko, żeby uratować wolne wybory. – Będziemy sporządzali raporty, przeprowadzali konsultacje, organizowali konferencje, żeby obnażyć intencje partii rządzącej, która nieuczciwie chce umożliwić zwycięstwo swoim kandydatom – zapowiedział Piotr Zgorzelski.
    .
    Źródło: psl.pl/zgorzelski-musimy-zrobic-wszystko-zeby-uratowac-wolne-wybory/ (10.10.2018).
    .
    .
    Pozostaje nam poprzeć szykanowaną kandydatkę:
    .
    OLAS-BERNACKA Ewa Katarzyna > Sejmik Województwa Łódzkiego > Okręg nr 3 > Lista nr 2 – Komitet Wyborczy PSL > poz. 5.
    .
    Okręg nr 3 obejmuje powiaty: łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski.
    .
    .
    .

  • GG.

   19 października 2018 at 12:28

   .
   TZW. „LEWICA” ZAWSZE POTRZEBUJE CHADECJI
   .
   Polka z zasadami: „Potrzebujemy w Polsce prawdziwej chadecji”.
   .
   Jedrzej Giertych:
   .
   „NIE JEST PRAWICĄ CHRZEŚCIJAŃSKA DEMOKRACJA. Jest to dziwnie miękka, oportunistyczna kreacja, która chciałaby nagiąć i przystosować świat chrześcijański do pojęć lewicowych. GDZIEKOLWIEK BYŁA ONA U WŁADZY – WSZĘDZIE TOROWAŁA DROGĘ PRZEWROTOWI LEWICOWEMU. W Hiszpanii przed rokiem 1936 jej udział – pod wodzą Gil Roblesa – w rządach lewicowych przygotował rewolucję, która pociągnęła za sobą spalenie kilku tysięcy kościołów i wymordowanie 12 biskupów i 6820 księży, zakonników i zakonnic, rewolucję, której okiełznanie mogło zostać osiągnięte dopiero drogą trzyletniej krwawej wojny domowej. W Chile jej rządy pod wodzą Frei’a utorowały drogę rządom czysto lewicowym Allende’go, które były wstępem do komunistycznego przewrotu, z trudem przez narodowy zryw 1973 roku odwróconego. We Włoszech jej długoletnie rządy utorowały drogę anarchii. CAŁY ŚWIATOPOGLĄD „CHADECKI”, UGODOWY WOBEC MARKSIZMU, JEST W ISTOCIE ŚWIATOPOGLĄDEM LEWICOWYM, UBRANYM W STRÓJ KATOLICKI.
   (…)
   Dzisiejszy świat
   .
   Zachodzi potrzeba wielkiego nawrotu. Zawrócić trzeba nie tylko od tego, co stało się w latach ostatnich. Zawrócić trzeba od tego wszystkiego, co działo się na przestrzeni ostatnich pokoleń, a nawet stuleci. (…) prawdziwy odwrót od tego, co jest złe w dzisiejszej epoce, to nie może być (jak się niektórym PSEUDO-PRAWICOWCOM zdaje) nawrót do stosunków, jakie panowały w wieku XIX, ale nawrót jeśli nie do stosunków, to, co najmniej, do pojęć i ideałów o wiele wcześniejszych. Wcześniejszych niż rozbiory Polski, niż rewolucja francuska, niż wojna siedmioletnia i niż filozofia Wolterów i Rousseau’ów.
   .
   W tym nawrocie odbudowy musi się dokonać także i odbudowa moralnego prymatu Europy, najbardziej i najdawniej chrześcijańskiego z kontynentów, ALE NIE TEGO, ZNANEGO NAM Z NAJNOWSZYCH CZASÓW PRYMATU MATERIALISTYCZNEGO, GOSPODARCZEGO, TECHNICZNEGO I ZBROJENIOWEGO, lecz całkiem innego: cywilizacyjnego i duchowego.”
   .
   Źródło: J. Giertych, Prawica, „Opoka” nr 15 (czerwiec 1978), s. 5-17.
   .
   .
   Nie potrzebujemy więc żadnej nowej „chadecji”, ani też innych partii tworzących ustanowione przez socjalistów liberalnych diabelskie spektrum: „LEWICA” – „CENTRUM” – „PRAWICA”.
   .
   NIE POTRZEBUJEMY SATELITÓW POPiS-u, „UBRANYCH W STRÓJ KATOLICKI”.
   .
   Potrzebujemy suwerenności narodu Polaków-Słowian w suwerennej i polskiej Polsce, a więc rządzonej przez Polaków-Słowian.
   .
   PS. A rajenie nam b. europosła LPR p. Rogalskiego, który mówił o sobie: „Byłem członkiem sekty Romana Giertycha” – zob.: Silna ręka Romana wiadomosci.wp.pl/silna-reka-romana-6108712924103297a (31.08.2005), a potem „doznał olśnienia” i w sierpniu 2005 r. wystąpił z LPR, po czym poparł w wyborach prezydenckich 2010 r. Marka Jurka i został doradcą frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (m.in. EURODEPUTOWANI PiS i PO) w Parlamencie Europejskim – to już dowód niedoceniania naszej pamięci i lekceważenia naszej wiedzy polityczno-historycznej.
   .
   .
   .

   • GG.

    19 października 2018 at 13:06

    .
    Zaduszki Witosowe 2017 – Wierni testamentowi Witosa – Wierzchosławice https://youtu.be/mIWnCvLmnHg
    .
    .
    Czyli: PSL żyje.
    .
    .

   • endek

    19 października 2018 at 19:34

    Widzę tu napisane w komentarzu brednie neopoganina, współczesnego Zadrugi, który opluwa pomysł budowania polskiej chrześcijańskiej demokracji, takie plucie jadem to dowód że pomysł Rogalskiego jest dobry, ja też pogooglowałam i widzę że Rogalski rozszyfrował Giertycha już w 2005 roku, miał dobre wyczucie, bo gdzie jest teraz Roman wszyscy widzą. Poza tym z wymienionych przez ciebie polityków LPR tylko Rogalski i Zapałowski nie wystartowali z list Libertasu Ganleya, bo jak powiedział Rogalski „Libertas to próba polaryzacji a następnie kanalizacji prawdziwej prawicy w Europie”, miał rację, bo tak się stało. A tak na marginesie, PO nigdy nie było członkiem fracji konserwatywnej w Europarlamencie, a wspomniany przez ciebie PiS zwalczał i zwalcza nadal Rogalskiego za jego chrześcijańskie i narodowe poglądy (bo Rogalski na poczatku lat ’90 tych współzakładał Stronnictwo Narodowe w Olsztynie i był w tym województwie szefem MW). Doczytaj, bo twoja ignorancja szkodzi myśli narodowej. Jeśli masz odrobinę rozumu to zrozumiesz co mam na myśli. To chrześcijaństwo zbudowało polskie państwo i stało się podstawą naszego bytu narodowego, to są nasze POLSKIE KORZENIE.

    • GG.

     19 października 2018 at 22:47

     .
     @ endek: „neopoganina, współczesnego Zadrugi”.
     .
     Jesteś KŁAMCĄ, a nie endekiem.
     .
     Natomiast PO w EKR/ECR rzeczywiście nie było – pomyliłem z czeską Partią Obywatelską.
     .
     Co nie zmienia istoty rzeczy.
     .
     .

  • GG.

   19 października 2018 at 14:30

   .
   @ Polka z zasadami 19 października 2018 at 10:54
   .
   .
   JESZCZE O „PRAWDZIWEJ CHADECJI”: „CHCEMY WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ INACZEJ NIŻ CHADECY” – STWIERDZIŁ ROGALSKI (w 2008 roku).
   .
   W tekście: Naprzód Polsko do Europy wyborcza.pl/1,76842,5802885,Naprzod_Polsko_do_Europy.html (13.10.2008) czytamy:
   .
   „Politycy związani z Radiem Maryja tworzą nową partię – Naprzód Polsko. Do sądu wpłynął wniosek o rejestrację ugrupowania.
   .
   Jak ustalił serwis TVP Info, nową partię tworzą EUROPOSŁOWIE Z PRZESZŁOŚCIĄ W LPR: Bogdan Pęk, BOGUSŁAW ROGALSKI, Sylwester Chruszcz, Dariusz Grabowski i Andrzej Zapałowski oraz były marszałek Sejmu Janusz Dobrosz. Jak mówi Dobrosz, UGRUPOWANIE MA PRZEŁAMAĆ DOMINACJĘ PiS i PO na scenie politycznej. – CHCEMY SKUPIĆ WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ INACZEJ NIŻ CHADECY i socjaldemokraci od lat stojący na czele Unii Europejskiej – STWIERDZIŁ ROGALSKI w rozmowie z TVP Info. – Naszym celem jest przywrócenie prawa głosu społeczeństwu, które próbuje kneblować europejski establishment.
   .
   Ugrupowanie ma współtworzyć międzynarodową listę eurosceptyków w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. WSPIERA ICH IRLANDZKI BIZNESMEN DACLAN GANLEY.”
   .
   .
   Co prawda, „GW” napisała w tymże tekście, że „dziennik „Financial Times Deutschland” zasugerował jego [Ganleya] związki z amerykańskim wywiadem”, ale dziennikarze TVN spostrzegli coś innego:
   .
   W Polsce powstaje antyeuropejski przyczółek https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/w-polsce-powstaje-antyeuropejski-przyczolek,84364.html (01.02.2009).
   .
   „To już druga wizyta Ganleya w Polsce w tym miesiącu. Polityk powołał polski oddział partii LIBERTAS i chce w jego ramach wystawić kandydatów w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak dowiedział się portal tvn24.pl, polskie biuro Libertas zostanie otwarte w poniedziałek, 2 lutego.
   .
   Były poseł Samoobrony w nowym ruchu
   .
   WŚRÓD SYMPATYKÓW NOWEGO RUCHU JEST MATEUSZ PISKORSKI, BYŁA PRAWA RĘKA ANDRZEJA LEPPERA. – Wspieram wszystkie ciekawe inicjatywy – mówi były poseł Samoobrony, który zapowiada, że czas na poważną debatę o Europie i o miejscu Polski w UE. – Nie będziemy dyskutować nad tym, kto komu nie pożyczył samolotu – zapowiada Piskorski, który mówi, że Ganley to „jedyny człowiek, który proponuje spójną wizję Unii Europejskiej”.
   .
   Kim jest Ganley?
   .
   Declan Ganley, nazywany w Irlandii „Człowiekiem NIE” jest twórcą ruchu Libertas, który doprowadził do odrzucenia Traktatu Lizbońskiego podczas referendum w Irlandii.”
   .
   .
   A Paweł Sztąberek podsumowywał to tak:
   .
   „… od jakiegoś czasu ci, którzy zwykle w spiski i w agentów nie wierzą, oskarżają szefa Libertas, Declana Ganleya o to, że jest WSPÓŁPRACOWNIKIEM CIA lub KGB. W zależności od tego, kto oskarżenie rzuca, tym Ganley jest. Jeśli oskarżają eurofile z Zachodu, wówczas Ganley pracuje dla Amerykanów, jeśli natomiast oskarżają eurofile ze Wschodu, wtedy Ganley jest agentem Rosji.
   (…)
   Jeśli Ganley czyimś agentem musi być – jak chcą tego eurofile – to W MOIM PRZEKONANIU JEST ON AGENTEM PUTINA (co wcale nie wyklucza, że również pracuje dla CIA – ale o tym dalej…). Komu bowiem mogłoby zależeć na osłabianiu Unii Europejskiej, jeśli nie Rosji (Amerykanom zresztą też – ale o tym dalej)?… Ganley robi jak dotąd co może, by zamysły eurofilów z Zachodu i Wschodu co do kształtu UE, osłabić. Wejście w życie traktatu lizbońskiego już udało mu się opóźnić. Putin pewnie zaciera ręce… CIA może i też…”.
   .
   Źródło: P. Sztąberek, Co zawiera czarna teczka Declana Ganleya? prokapitalizm.pl/co-zawiera-czarna-teczka-ganleya.html (19.05.2009).
   .
   .
   „MYŚLĄCY INACZEJ NIŻ CHADECY” MAJĄ BUDOWAĆ „PRAWDZIWĄ CHADECJĘ”? – POZOSTAJE NIE TYLKO ZDZIWIENIE.
   .
   .
   .

   • endek

    19 października 2018 at 19:38

    Widzę tu napisane w komentarzu brednie neopoganina, współczesnego Zadrugi, który opluwa pomysł budowania polskiej chrześcijańskiej demokracji, takie plucie jadem to dowód że pomysł Rogalskiego jest dobry, ja też pogooglowałam i widzę że Rogalski rozszyfrował Giertycha już w 2005 roku, miał dobre wyczucie, bo gdzie jest teraz Roman wszyscy widzą. Poza tym z wymienionych przez ciebie polityków LPR tylko Rogalski i Zapałowski nie wystartowali z list Libertasu Ganleya, bo jak powiedział Rogalski „Libertas to próba polaryzacji a następnie kanalizacji prawdziwej prawicy w Europie”, miał rację, bo tak się stało. A tak na marginesie, PO nigdy nie było członkiem fracji konserwatywnej w Europarlamencie, a wspomniany przez ciebie PiS zwalczał i zwalcza nadal Rogalskiego za jego chrześcijańskie i narodowe poglądy (bo Rogalski na poczatku lat ’90 tych współzakładał Stronnictwo Narodowe w Olsztynie i był w tym województwie szefem MW). Doczytaj, bo twoja ignorancja szkodzi myśli narodowej. Jeśli masz odrobinę rozumu to zrozumiesz co mam na myśli. To chrześcijaństwo zbudowało polskie państwo i stało się podstawą naszego bytu narodowego, to są nasze POLSKIE KORZENIE.

    • GG.

     19 października 2018 at 22:45

     .
     @ endek: „neopoganina, współczesnego Zadrugi”.
     .
     Jesteś KŁAMCĄ, a nie endekiem.
     .
     Natomiast PO w EKR/ECR rzeczywiście nie było – pomyliłem z czeską Partią Obywatelską.
     .
     Co nie zmienia istoty rzeczy.
     .
     .

 2. msn wiadomosci

  19 października 2018 at 11:08

  Cejrowski krytykuje spot PiS. „Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja”

 3. msn wiadomosci

  19 października 2018 at 11:13

  „Przecież to skandal”. Pazura mocno o wolnych niedzielach.

 4. Komentator

  19 października 2018 at 11:18

  PiS po prostu okłamał i oszukał swoich wyborców. Dobrze wiedzą, że ludzie nie chcą w Polsce ŻADNYCH cholernych imigrantós – a oni zaczynają dzielić włos na czworo: „leghalni”, „nielegalni”, „uchodźcy” itd. aby „zagadać sprawę”.

  Głos na którekolwiek „magdalenkowe” ugrupowanie to głos przeciw Polsce. Tylko Ruch Narodowy i ONR. Tego Zjednoczenia nie znam, na razie nie wiem, co za jedni.

  • gazetawarszawska.com

   19 października 2018 at 11:46

   Rząd będzie zachęcał nas do podzielenia się Polską z imigrantami.

   • Liliana

    20 października 2018 at 01:14

    Co się stanie jeżeli ściągniemy chustę z głowy Muzułmanki?Nic nie stanie się.Maja dobre włosy.

 5. Zenon

  19 października 2018 at 11:23

  PIS to kłamcy.Nie zgadzają się,a w naszym kraju coraz więcej muzułmanów i innych
  imigrantów.Skandal.Nigdy więcej PIS.

 6. pidzio

  19 października 2018 at 11:35

  Czy można z nazwy pis odrzucić pierwszą i trzecią literę?. Pozostałoby tylko „i”.
  Czy w tej partii jest prawo?. Przecież ich prezes przed wyborami obiecywał rozliczenie tych co „obskubali” Polskę a gdy wygrali to już nikogo nie chce „ścigać”. Czy jest u nich „sprawiedliwość” bo np. pan premier tylko posłom dał kwotę wolną od podatku ponad 30 tys. zł?. Gdyby dać taką ulgę emerytom i rencistom to każdy miałby po 200 zł lub więcej co miesiąc w kieszeni nie płacąc wówczas podatku dochodowego i ta grupa miałaby w nosie mizerną waloryzację.
  Dlaczego pis boi się partii narodowościowych oraz wspaniałego prof Jerzego Roberta Nowaka, który na swoim blogu opisuje problemy jakie mu są robione?
  Pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych szkoda, że nie przezroczystych z kamerami nad nimi. Niestety nasze głosy będą zliczać te same osoby co przed czterema laty.

 7. pidzio

  19 października 2018 at 11:47

  Dlaczego telewizja pana Jacka K. nie pokazuje i nic nie wspomina o kilkunastotysięcznych protestach przeciw przymusowi szczepień i naszych narodowców w sprawie niechcianych przybyszy z zagranicy?

  • Przebudzcie sie!!!

   19 października 2018 at 21:23

   Masz jedynie jako goj, jak i bylo za komuny placic abonament radiowo-telewizyjny aby towarzystwo dobrze sie bawilo twoim kosztem. Pytasz dlaczego nie ma o tym ani slowa… piora mozgi ludziom wlasnymi newsami.

 8. Chiński Górol

  19 października 2018 at 14:35

  Jak polacy przebudzą się po rządach PiSu to zobaczą że 1/2 Izraelitów będzie miała polskie paszporty a co 10 mieszkaniec polski będzie „uchodzcem” islamskim.

 9. antykosmita

  19 października 2018 at 18:35

  poseł Tomasz Poręba to ten co dogadywał z mosadowcami ustawę o IPN,,,

 10. marju73

  19 października 2018 at 19:10

  Żydopis ralizuje cele globalnej mafii.

 11. klioes vel pislamista

  19 października 2018 at 20:27

  Święć cycki!
  dedykuję Stanisławowi Michalkiewiczowi

  Ongiś katolik ze świętej rodziny,
  Później sekretarz PZPR,
  Potem kolejne wspaniałe wyczyny:
  Gdy ktoś ma mało na koncie zer,
  Minister w rządzie Mazowera
  Do handlu prawo mu odbiera!!!

  Po trzech miesiącach wygrana jest bitwa
  O handel… Żyje ministra teść
  (Z tej samej nacji, co Hilary-„Brzytwa”-
  Minc, co nie lubił koszernie jeść)
  I pewnie zięcia czyny chwali.
  (Kapitalistom bobu dali!…)

  Po trzech miesiącach więc Marcin Święcicki
  Rozporządzenie wycofa swe.
  Czyn to w karierze jest znów katolicki…
  I nie ostatni, bynajmniej nie!
  Bo po „reformy re-reformie”
  (Po kilku partiach) jest w Platformie.

  No, a Platforma w czasach zacofanych
  Przerabia etap „hadecja-group”,
  Czyli ochronką jest dla osób znanych,
  Jak szafa, gdzie jest na trupie trup.
  Minister i stolyyycy były
  Prezydent wpadł już do mogiły?

  Na to wychodzi. (Ach, było do PiSu!…)
  Na szczęście posła, wciąż kryzys trwa.
  W migracyjnego zaś czasie kryzysu
  ZMS-owców odważnych trza!
  „Uciekinierów goszczę parę.”
  Kto zna życiorys, ten da wiarę!…

  „Są z Kirgistanu.” Pewnie na pontonie
  Przybyli biedni?… A poseł „dom
  Im udostępnił”. Bo Kirgistan płonie!!!
  I to nie tylko osobom dwom,
  Ale i dziecku! Ach, Marcinie
  Czemu zaszkodzić chcesz rodzinie?!

  Dlaczego w którejś ze swych rezydencji,
  Tak zwanych eMek-22,
  Trzymasz tych ludzi w czas PiS-u kadencji?!
  Czy nie wiesz, w Polsce wciąż reżym trwa!!!
  Czemu narażasz ich? Do Niemiec
  Ucieka każdy cudzoziemiec!

  Karmiąca matka strasznie narażona,
  Jako islamka, przebywa tu…
  Niech katoliczkę lepiej uda ona!
  „Kler”… obejrzałeś? Więc zaradź złu!
  Kochany pośle Marcinie Święcicki
  Karmiącej matce, jak Michnik, święć cycki!!!

  https://dorzeczy.pl/kraj/80671/Posel-Platformy-mowil-ze-przyjmie-uchodzcow-w-swoim-domu-Tak-zrobil.html

 12. Jan

  19 października 2018 at 21:16

  PIS to nie mniejsza zaraza niż platforma.Kłamią w żywe oczy.Im się nic nie udaje.Klęska za klęską,porażka za porażką.
  Czy PIS to nieudacznicy,cz jakaś siła im tak każe oszukiwać.

 13. Przebudzcie sie!!!

  19 października 2018 at 21:19

  Kiedy wt wreszcie zrozumiecie, ze zarowno PO jak i PIS to jedna sitwa polityczna. Ta niby walka miedzy ich ugrupowaniami politycznymi jest wedle scenariusza. W rzeczywistosci to jeden uklad okraglego stolu, jedna sitwa polityczna dazaca do celu jakim bylaby dupartyjnosc rzadenia, jak to jest w przypadku USA. Tak jak w Ameryce tak i w Polsce zadne z ugrupowan nie byloby reprezentatywne dla mieszkancow Polski, dla Polakow. Musze byc immogranci gdyz kazda obca niz polska narodowosc bedzie takzwanie ciagnela do swojego sposobu zycia. Polacy wedle zalozen Zydomasonerii maja stopniowo przeistaczac sie w mniejszosc narodowa, po czym calkowicie zanikac, tak w Polsce jak i na obczyznie. Nie dopuszcza do rzadzenia polskiego gospodarza, gdyz podzielilby los Leppera.

  • MAREK

   20 października 2018 at 01:00

   i co z tego że masz rację – 70% głosujących posłucha „GŁOSU ! \” agencji badających i publikujących predyspozycje Polaków…. Wychowały Was massmedia , Wychowały też wasz mózg … jak śpiewał kiedyś wokalista TSA … coś w tym jest … dziś wystarcza smartfon i słuchawki , ew gogle VR ……

 14. Przebudzcie sie!!!

  20 października 2018 at 11:49

  Dziwi mnie tylko brak reakcji polskiej armii. To ona ma konstytucyjny obowiazek ochrony Polski i Polakow. Uczciwiej byloby sciagac podatki od Polakow na obronnosc panstwa i przesylac pieniadze do Pentagonu skoro to US Army jest gwarantem bytu panstwa polskiego. Innymi slowa polska generalicja winna sobie zadac pytanie czy jestesmy u siebie, we wlasnym domu sila obronna czy tez jedynie wojska atrapa?

 15. Ojlerz f

  30 kwietnia 2020 at 03:58

  Zbeyiu uajxzh Viagra 100 mg

 16. cialis over the counter 2020

  17 maja 2020 at 14:47

  Yrxvnm sawknr Order viagra usa cialis 10mg

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra