Z kraju

Marsz Niepodległości mimo wszystko się odbędzie

Jeden z organizatorów Marszu Niepodległości – Robert Bąkiewicz poinformował, że Marsz Niepodległości i tak się odbędzie. 

Przypomnijmy, że Hanna Gronkiewicz Waltz zakazała wczoraj Marszu Niepodległości. Po chwili prezydent Andrzej Duda ogłosił, że marsz się odbędzie, ale będzie on koordynowany przez rząd.

Dziś sąd we Wrocławiu uchylił zakaz dla marszu narodowców we Wrocławiu.

Robert Bąkiewicz – jeden z organizatorów poinformował, że marsz i tak się odbędzie.

Kto się wybiera?

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Art

  8 listopada 2018 at 19:48

  Choćby po to aby wygwizdać złodziei,czyli Dudę z rządem.

  • boruta

   8 listopada 2018 at 20:39

   Spokojnie, z robieniem chlewu się może wstrzymajmy bo możliwa jest apelacja z której Gronkowiec skorzysta,a wiadomo jakie bywają sąd. Organizować też się niczego nie da na ostatnią chwilę.A dwa – po tym wyroku najlepiej by było ogłosić zwycięstwo moralne i połączyć marsze. Ja wiem,w sumie to PiS to zaprzańce i prawie na 100% to była świadoma inicjatywa by ukraść marsz,ale kluczowe jest raczej utarcie nosa lewactwu w kraju i za granicą. Będzie awantura – i my ucierpimy i PiS ucierpi – i tylko lewactwo zyska.Ludzie pomyślcie: a po uj nam to ?

   • Kazimierz S

    8 listopada 2018 at 21:00

    Mając władzę, dwa lata czasu i 200 milionów budżetu, PiS nie potrafił zorganizować swojego legalnego marszu, tylko kradnie tym najbiedniejszym na 3 dni przed !!! Ze złodziejami nie idę.
    By legitymizować kradzież?
    Nawet PO nie było tak podłe i jak Komorowski nie chciał iść z narodowcami to bezczelnie nie kradł, tylko organizował sobie swój „państwowy” marsz.
    A wielu biednych ludzi długo oszczędzało by wspierać Marsz narodowców, przyjechać do Warszawy setki kilometrów i by pod nagonką medialną i policyjnym gazem nieść Biało-Czerwoną nie w żadnym partyjnym/”państwowym”, tylko w tym wolnym Narodowym, a teraz przyszli ZŁODZIEJE i kradną nam nie tylko czas, pracę i pieniądze, ale naszą WIARĘ, NADZIEJĘ… .

  • hania

   8 listopada 2018 at 20:57

   Duda poleciał do ojca derektora urabia babunie od godziny 18 🙂
   A dyrektor na antenie klepie o ” zawłaszczeniu marszu” przez Winnickiego i narodowców!
   Czyżby PIS postarszył o. Rydzyka że nie otrzyma dotacji?!
   Wczoraj zakonnik z Torunia grzmiał

   ” Kiedy usłyszałem informację o tym, że prezydent Warszawy zakazała Marszu Niepodległości, poczułem się tak, jakby naród dostał nóż w plecy
   „to jest jakaś pogarda dla patriotów”.
   – To pogarda dla tych młodych ludzi, którzy są nadzieją, są patriotyczni, którzy kochają Polskę. Zamiast pomóc tej młodzieży, nawet jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza, to rozmawiać na argumenty – argument prawdy, poszanowania drugiego człowieka, naszej historii, miłości, a nie w ten sposób. Dla mnie to jest niewyobrażalne ”

   Dzisiaj wyobraźnia tego małego człowieczka wróciła na właściwe tory, jak widać….
   Fuj!
   Mały zakłamany chytrusek…..

 2. Kazimierz S

  8 listopada 2018 at 20:07

  Przed chwilą warszawski Sąd Okręgowy uchylił wczorajszy zakaz H.G-Waltz !

 3. z-k

  8 listopada 2018 at 20:44

  Profesjonalizm w organizacji 100-lecia odzyskania niepodległości jest identyczny jak profesjonalizm organizacji wylotu do Smoleńska. Oby nie powtórzono efektu
  Idziemy w niedzielę jak co roku w Wielkim Marszu Niepodległości Wolnych Polaków o godz. 14-tej. Oby nas było milion….albo jeszcze więcej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra