Wiara

Idol nastolatek porzucił islam. Muzułmanie nawołują do bojkotu piosenkarza

Zayn Malik, były członek zespołu One Direction w rozmowie z Vogue wyjawił, że nie identyfikuje się już z islamem. Muzyk porzucił swoją wiarę. Jego słowa spotkały się z falą krytyki.

Jak podkreślił piosenkarz, chce się odciąć od wiary, w której został wychowany, gdyż jest przeciwny jej zasadom.

– Nie wierzę, że trzeba jeść określone mięso, które zostało przemodlone w określony sposób. Nie wierzę, że trzeba czytać modlitwę w określonym języku 5 razy dziennie. Jestem po prostu sobą. Nie chcę być definiowany przez moją religię czy moje pochodzenie – mówił Malik. Przyznał jednak, że nadal wierzy w istnienie Boga.

Jego wyzwanie wywołało burzę wśród fanów. Część z nich zaczęła go obrażać, a także nawoływać do bojkotu. Wielu muzułmanów pisze o zdradzie islamu, inni Internauci natomiast chwalą go za podjętą decyzję i są z niego dumni.

Źródła: niezalezna.pl, Wikimedia Commons

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. wolna-polska.pl

  17 listopada 2018 at 10:36

  Rosja – Żydofaszyzm od środka…

 2. wolna-polska.pl

  17 listopada 2018 at 10:42

  PiS ściągnie do Polski 5 milionów obcokrajowców, bo „brakuje rąk do pracy”

  • Roman

   19 listopada 2018 at 09:17

   Dlaczego brakuje Polsce rąk do pracy , za wygodnie się zrobiło jednym Polakom to opuszczają kraj aby zdobyć łatwiejsze pieniądze . Kot.

 3. Bartek.

  17 listopada 2018 at 17:49

  Współczuję mu. Za odejs ię od islamu karę mają tam tylko jedną. Szkoda. Któregoś dnia jakiś johadij wykona wyrok ot i tyle. I znów kredki pójdą w ruch….

 4. Hindi Shayari

  24 listopada 2018 at 03:55

  life is strange and if as a example if you consider it a bicycle then to keep balance you have to keep walking.

 5. Tail Spend Management

  2 grudnia 2018 at 09:08

  Tail Spend Management solution by Simfoni comprises a Tail Spend technology enabled buying solution that automates over 75% of the buying process. Simfoni offers Tail Spend Solutions, Tail Spend Strategies, Tail Spend Automation, Tail Spend Technology and Tail Spend Software that helps organizations achieve world-class savings.

 6. BBB

  9 grudnia 2018 at 13:04

  Ja też jestem z niego dumna !Udowodnił,że jest człowiekiem myślącym Lubiłam jego muzykę.Teraz będę prawdziwą fanką !

 7. hébergement la Désirade

  26 stycznia 2019 at 17:34

  This is one of the best Blog. Keep up great work.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra