Podczas programu Jan Bodakowski opowiedział jak spacerując po Warszawie wpadł na chwile na spotkanie wyborcze Klaudii Jachiry. Spotkanie odbywało się w lokalu gastronomicznym przy najdroższej w Warszawie ulicy. Spotkanie odbywała się w konwencji stand up (satyryk solo występuje przed publiką). Kandydatka nie porwała jednak publiki, 30 minut po rozpoczęciu spotkania, nikt się nie śmiał z żartów działaczki groteskowej opozycji. Pół godzinę po rozpoczęciu spektaklu, publika powinna być rozgrzana. Sympatycy antyPiS powinni rechotać, świetnie się bawić, krztusić się salwami śmiechu. Było jednak inaczej. Na spotkaniu było mało ludzi, połowa spała lub pogrążona była w letargu, tudzież głębokiej medytacji. Reszta palcem grzebała w ekranach komórek. Nikt nie rechotał, nie było słychać salw śmiechu. Atmosfera była jak na nudnym wykładzie. Pani Klaudii brak reakcji publiki nie przeszkadzał. Szalała przed publiką. Pełna ekspresji i egzaltacji.

Pani Klaudia, sądząc po braku reakcji publiczności na jej występ, kariery nie zrobi w kabarecie. Polityka dla niespełnionej artystki jest jedyną okazją do odegrania roli życia (czerpania satysfakcji ze słów zachwytu i krytyki).

Klaudia Jachira, kandydująca z listy KO do sejmu z Warszawy twierdzi, że jest „dyplomowana aktorka po PWST", jednak z danych serwisu „Film polski" wynika, że w rzeczywistości ukończyła Wydział Lalkarski PWST w Krakowie — Filia we Wrocławiu.

Klaudia Jachira ma bogate doświadczenie zawodowe dające jej olbrzymią wiedzę i umiejętności do pracy publicznej: zagrała epizodyczną role Michaliny w 163 odcinku serialu „Przyjaciółki", role klientki w 31 odcinku serialu „Galeria". Między 2004 a 2019 aż pięć ról w serialu „Pierwsza Miłość". Były to role: dziewczyny nieudolnie podrywanej przez Bartka Miedzianowskiego, klientki pubu "Barbarian"; policjantki dyżurnej w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu; pielęgniarki na Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu, pasażerki na dworcu PKP kupująca bilet na pociąg do Wrześni. W serialu „Na wspólnej" zagrała sekretarkę w odcinku 2646. Na serwisie nie było informacji o tym, że Jachira miała rzekomo zagrać w rosyjskim filmie propagandowym gloryfikującym Armie Czerwoną.

Z Grety Thunberg, która podczas swojego głupiego przemówienia (o rzekomym globalnym ociepleniu) wyglądała jak postać z horroru, nie należy się jednak z nastolatki naśmiewać, według Wikipedii ''zdiagnozowano u niej zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy".

Według Wikipedii zespół Aspergera to „całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu [...] Zaburzenie to obejmuje m.in. uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz ograniczone, wąskie i powtarzające się zachowania oraz zainteresowania. Objawy te ograniczają lub upośledzają codzienne funkcjonowanie. Rozwój mowy oraz rozwój poznawczy przebiega bardziej typowo w porównaniu do zaburzeń ze spektrum o cięższym nasileniu. Głównymi kryteriami różnicującymi zespół Aspergera od innych, cięższych zaburzeń autystycznych, są brak opóźnienia rozwoju mowy i innych istotnych jej zaburzeń uniemożliwiających logiczną komunikację oraz typowy rozwój poznawczy".

Wikipedia informuje, że ADHD to „zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z brakiem koncentracji uwagi". ADHD „powodujący niewspółmierne do wieku dotkniętej nimi osoby deficyty uwagi, hiperaktywność, nadpobudliwość ruchową lub impulsywność. Osoby dotknięte zaburzeniami z grupy ADHD często wykazują się brakiem wytrwałości w realizacji zadań wymagających zaangażowania poznawczego, tendencją do przechodzenia od jednej aktywności do drugiej bez ukończenia żadnej z nich oraz zdezorganizowaną, słabo kontrolowaną, nadmierną aktywnością".

Jak można dowiedzieć się z Wikipedii zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne to „zaburzenie psychiczne charakteryzujące się występowaniem u chorego natrętnych (obsesyjnych) myśli lub zachowań przymusowych (kompulsyjnych). [...] Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne należy różnicować z osobowością anankastyczną. Osobowość anankastyczna charakteryzuje się poczuciem niepewności, wątpliwości, przesadną dokładnością, sprawdzaniem, ostrożnością, dążeniem do perfekcjonizmu, nadmierną skrupulatnością oraz sztywnością i uporem. Mogą występować obsesje i kompulsje, jednak nie osiągają one takiego nasilenia, jak w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym".

Według Wikipedii „mutyzm wybiórczy" występuje „częściej u dziewczynek. W typowych przypadkach dziecko rozmawia w domu lub z bliskimi i przyjaciółmi, zaś milczy w szkole lub w stosunku do obcych. Niemniej jednak, zaburzenie to u różnych pacjentów może dotyczyć funkcjonowania w różnych sytuacjach. Zaburzeniu temu zwykle towarzyszą takie specyficzne cechy osobowości jak: lęk społeczny, wycofanie społeczne, nadwrażliwość emocjonalna, trudności w kontaktach z innymi, nieraz zachowania opozycyjne".

41-letni Emmanuel Macron (żonaty z 66-letnią emerytką) zaapelował do eko bojówkarzy z Europy by pojechali do Polskii i protestowali przeciwko temu, że rząd PiS rzekomo blokuje walkę z mitycznym globalnym ociepleniem. Można mieć nadzieje, że polska Policja potraktuje bojówkarzy Macrona tak jak francuska policja traktuje demonstrujących Francuzów.

Jak można się dowiedzieć z rosyjskiego portalu ''Sputnik'' „w siedzibie Ruchu Sprawiedliwości Społecznej (RSS) w Warszawie odbyło się pierwsze publiczne spotkanie z Mateuszem Piskorskim". Rosyjski portal informuje, że „Mateusz Piskorski, [...], stwierdził, że Zmiana [której jest liderem] w kwestiach społecznych i gospodarczych ma program w 90% zgodny z programem RSS". Według publicysty rosyjskiego portalu Piotr Ikonowicz potwierdził, że on i Mateusz Piskorski myślą nad wspólnym projektem politycznym, i wyrazem tego jest spotkanie z Piskorskim w siedzibie partii Ikonowicza. Rosyjski portal poinformował, że „Mateusz Piskorski zwrócił się natomiast do członków swojej niezarejestrowanej partii za pośrednictwem niezależnych mediów z apelem, że warto podejmować współpracę i z Ruchem Sprawiedliwości Społecznej, i z Kancelarią Sprawiedliwości Społecznej".

Na kanale You Tube Prawy pl. internauci mają okazje obejrzeć trzy filmiki, dokumentujące jak wyglądają kulisy ustawki PO dla mediów.

Kinomani mają okazje zobaczyć, najnowszy film o przygodach Johna Rambo. „Rambo: ostania krew" to obraz, który totalnie wkurzył lewicowców. Film to woda na młyn polityki Donalda Trumpa, który chce postawić mur na granicy z Meksykiem, by zablokować przenikanie do USA sadystycznych całkowicie zdemoralizowanych przestępców zza południowej granicy.

Jan Bodakowski