Wielu jest ciekawych, ile Kaczyński zapłacił Wałęsie, za medialne przykrycie swoją niedorzeczną wypowiedzią konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej.

Znany ze swojej agenturalnej działalności Lech Wałęsa, odnosząc się do zmarłego niedawno Kornela Morawieckiego - „wybaczyłem szefowi Solidarności Walczącej, bo po chrześcijańsku należy to zrobić, a co oni z niego robią? Bohatera. A on w środku, stan wojenny, atakują nas ze wszystkich stron, a on, kozak, zakłada Solidarność Walczącą. Co to było? Zdrada, proszę panów, zdrajca. Taka jest prawda. Wybaczamy mu to. Dlaczego o tym nie mówiłem? Po co? Wiedziałem, że on sobie nie nakozaczy, bo nie za dużo potrafi i nic nie zrobi, więc olaliśmy to. Dzisiaj oni za bohaterów się mają, a oni chcieli nas rozbić. To przecież my zwyciężyliśmy, tą dużą Solidarnością, kompromisami, bo inaczej nie dałoby się zwyciężyć".

Lech Wałęsa jest autorytetem nie tylko w historii najnowszej, ale i tej starszej. Były prezydent, który przegrał między innymi z Korwinem, jest zapewne najsłynniejszym na świecie politykiem, który zdradził podczas publicznego spotkania, że inne galaktyki zamieszkują cywilizacje wielokrotnie bardziej inteligentne od mieszkańców naszej planety. W opinii wielokrotnego zwycięscy losowań w toto lotka mieszkańcy naszej planety stoją na najniższym poziomie inteligencji (zapewne swoją opinię o Ziemianach Lech Wałęsa opiera na poziomie intelektualnym swoich fanów przybywających na jego publiczne spotkania).

Jak wynika z deklaracji Lecha Wałęsy kosmici zbulwersowani działalnością naszej planety (destabilizacją, Putinem i atomem), przetną Ziemie na pół, w wyniku czego nasza planeta się zwinie, wszystko zostanie zgniecione, rozwój naszej cywilizacji zostanie cofnięty o 5000 lat, po czym kosmici przyślą nowych ludzi i od nowa będziemy wydobywać cywilizacje. Stać się już tak miało 4 czy 5 razy w historii naszej planety.

Lech Wałęsa w Krośnie — Inwazja UFO (24.03.2019)

 


TVP Info ujawniło nagrane z ukrycia taśmy z wypowiedzią byłego szefa klubu Platformy Obywatelskiej Koalicji Europejskiej Sławomira Neumanna. Zdaniem polityka PO odpowiedzialność karna nie grozi prezydentowi Tczewa z PO, bo „Sąd to może wypierd**ić w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest. [...] Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia". W podobnej sytuacji są i inni prezydenci z PO - „Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku***a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch***j".

Zdaniem Sławomira Neumana kłopoty z prawem polityków PO nie mają znaczenia dla wyborców PO, bo „na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia. Zdaniem polityka z PO kłopoty z prawem mają „Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia. Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego [znaczenia]. Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach".

Występ Rafała Ziemkiewicza w „wrealu24", w ktorym publicysta skrytykował Janusza Korwin-Mikke bardzo zirytował tego polityka. W odpowiedzi na oskarżenia publicysty polityk w swoim wpisie na Facebooku stwierdził:

„P.Rafał A.Ziemkiewicz, jak słusznie przypuszcza FRONDA: stary ruski agent [...], uparcie stosuje znaną taktykę „Łapaj złodzieja" - czyli oskarża innych o działanie na rzecz Rosji. W ten sposób stara się nieudolnie ukryć agenturalne działania czołówki PiSu.
Wyjaśnijmy: ja jestem politykiem polskim i dbam o dobro Polski. Uważam, że w polityce Polski (jak i każdego kraju) nie wolno wiązać sobie rąk. Np. do wyborów na Ukrainie uważałem, że musimy szukać sojuszu z Rosją przeciwko Ukrainie, obecnie czekam na rozwój sytuacji, a gdyby Moskwa np. połknęła Białoruś, uznałbym Rosję za wroga.
Natomiast PiS to po prostu rosyjska agentura, działająca na rzecz Rosji i gotowa poświecić dla niej interes Polski.
Np. import węgla z Rosji. Gdyby PiS dbało o interes Polski, to przestałoby wprowadzać unijną politykę walki z węglem, sprywatyzowałoby kopalnie (kopalnie prywatne nawet dziś potrafią być konkurencyjne!!), polski węgiel stałby się tańszy od rosyjskiego (koszt transportu!!) - i problem tych 70 milionów ton by zniknął. PiS tego nie robi, bo to ruska agentura. Proste.
Widzi to coraz więcej ludzi. Cytuję: „P.Tomasz Piątek wydał trzy książki: »Macierewicz i jego tajemnice«, »Morawiecki i jego tajemnice« oraz »Macierewicz. Jak to się stało«, w których bardzo bogato uargumentowane są poszlaki świadczące o działalności Macierewicza oraz Morawieckiego na rzecz Rosji. Teza: »Związki z Kremlem niedawnego ministra obrony Antoniego Macierewicza są znacznie bliższe, niż do tej pory sądziliśmy.« jeszcze rok po premierze książki Tomasza Piątka było przyjmowane – w najlepszym razie – z niedowierzaniem, częściej odrzucane jako »kłamstwa«, dziś staje się coraz bardziej ponurą rzeczywistością.
Jakby tego było mało, Janusz Palikot stwierdził jeszcze, że »Kaczyński jest agentem rosyjskim obiektywnie, niezależnie od swoich subiektywnych przekonań«. Dodał, że Rosja nie potrzebuje w Polsce żadnych własnych agentów, bo »wszystko załatwią Macierewicz, Hofman i Kaczyński«.
Autorzy węgierskiego raportu Political Capital, oraz wszyscy oskarżający Konfederację o sprzyjanie Putinowi, mają jedynie poszlaki, słabe uzasadnienia, niespójną argumentację. Tezy Piątka, że Macierewicz i Morawiecki są V kolumną Putina są wielokroć silniej umotywowane, choć to też tylko poszlaki".
Ja mogę ze swojej strony dodać: „A dlaczego Macierewicz nie wykonał mojej Uchwały Lustracyjnej w 1992 roku, chroniąc najważniejszych agentów?"
To, co robi Jarosław Kaczyński i Jego kamaryla świadczy albo o agenturalności, albo o piramidalnej głupocie. Np. zamiast rozbudowywać polską nowoczesną armię, wydaje się pieniądze na piekielnie drogie F-35 (szturmowce, niezbyt przydatne do obrony) i sprowadzenie na nasz koszt dwóch brygad pancernych USArmy, rozmieszczonych wzdłuż granicy... z Niemcami. Podobno dlatego, że gdyby Ukraińcy lub Rosjanie wkroczyli, to brygady miałyby dużo miejsca na rozpęd... W rzeczywistości chodzi o to, by w razie konfliktu sprawnie ewakuowały się do Niemiec, bo strzelanina z najeźdźcami mogłaby doprowadzić do III Wojny Światowej, której nikt nie chce.
Być może to nie agenturalność, lecz typowo PiSowska głupota, którą zaraził się i p.Ziemkiewicz. Tydzień temu zaatakował KONFEDERACJĘ, potem się długo sumitował (coś Go jeszcze gryzło...), ale przedwczoraj pobił rekord głupoty.
Ja rozumiem, że „Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli" - ale jakieś minimum sensu obowiązuje. Tymczasem [...] dowiedziałem się, że chcę „wyjść z NATO i wejść do Rosji", w dodatku „Jako samodzielny równorzędny partner" (jakbym ja kiedykolwiek coś podobnego powiedział!) . Że „mamy zażądać od Ameryki równorzędnego sojuszu bilateralnego" (??), „Tak jak Izrael mamy mieć taki sojusz" (Czy Izrael ma z USA „sojusz równorzędny"??), „bo jak nie, to taki sam sojusz zawrzemy z Rosją" bo „Putin potraktuje nas jak równą sobie potęgę" (gdzie ja coś takiego powiedziałem???) a w ogóle to jest to „duch Becka" (jak gdybym nie był znanym przeciwnikiem polityki śp.płk.Józefa Becka – i jakby On był zwolennikiem sojuszu z Sowietami!) i wreszcie „Ameryka ma przyjąć ustawę 448, w której zmusi Żydów do zapłacenia nam odszkodowań za arendarzy XVII i XVIII wieku wyzyskujących chłopów".
A tak nawiasem: dlaczego 37.milionowa Polska nie może mieć z USA takiego samego sojuszu, jak 12.milionowy Izrael, gdy Polonia w USA liczy 9 mln ludzi, a Iudea 6 mln?
Te KOMPLETNIE nonsensowne pomówienia wynikają stąd, że uparcie demaskuję rosyjski charakter PiSu i agenturalność jego przywódców – więc p.Ziemkiewicz próbuje to nieudolnie kontrować. Jednak jakiś poziom obowiązuje – p.Ziemkiewicz pobił już dra Józefa Goebbelsa, pobił p.Jerzego Urbana i zeszedł na poziom TVP. Cóż: z kim przestajesz – takim się stajesz...
Od tej pory przestaję Go uważać za publicystę. To była długa ewolucja, ale z mądrego człowieka zrobił się PiSowski szczekacz".

W rozmowie publicyści poruszyli też sprawę martwych kóz w Warszawie. Kozy na zlecenie władz stolicy zżerały trawę na wyspie koło Mostu Gdańskiego. Zdechła polowa z nich, możliwe, że z powodu picia wody z zanieczyszczonej ściekami z zepsutej oczyszczani ścieków. Kozy należały do Dagestańczyka muzułmanina Abdula Rustama Ch (posiadacza trzech żon i 11 dzieci), który do opieki nad nimi wynajął za 50 zł i parówki bezdomnego. Abdul podpisał z Warszawą kilka umów na aktywność kóz, ostania z nich miała wartość 96.000.

Pokojową nagrodę nobla ma dostać Greta Thunberg za wygadywanie bredni o globalnym ociepleniu. Według Wikipedii u Grety ''zdiagnozowano [...] niej zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy".

Według Wikipedii zespół Aspergera to „całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu [...] Zaburzenie to obejmuje m.in. uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz ograniczone, wąskie i powtarzające się zachowania oraz zainteresowania. Objawy te ograniczają lub upośledzają codzienne funkcjonowanie. Rozwój mowy oraz rozwój poznawczy przebiega bardziej typowo w porównaniu do zaburzeń ze spektrum o cięższym nasileniu. Głównymi kryteriami różnicującymi zespół Aspergera od innych, cięższych zaburzeń autystycznych, są brak opóźnienia rozwoju mowy i innych istotnych jej zaburzeń uniemożliwiających logiczną komunikację oraz typowy rozwój poznawczy".

Wikipedia informuje, że ADHD to „zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z brakiem koncentracji uwagi". ADHD „powodujący niewspółmierne do wieku dotkniętej nimi osoby deficyty uwagi, hiperaktywność, nadpobudliwość ruchową lub impulsywność. Osoby dotknięte zaburzeniami z grupy ADHD często wykazują się brakiem wytrwałości w realizacji zadań wymagających zaangażowania poznawczego, tendencją do przechodzenia od jednej aktywności do drugiej bez ukończenia żadnej z nich oraz zdezorganizowaną, słabo kontrolowaną, nadmierną aktywnością".

Jak można dowiedzieć się z Wikipedii zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne to „zaburzenie psychiczne charakteryzujące się występowaniem u chorego natrętnych (obsesyjnych) myśli lub zachowań przymusowych (kompulsyjnych). [...] Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne należy różnicować z osobowością anankastyczną. Osobowość anankastyczna charakteryzuje się poczuciem niepewności, wątpliwości, przesadną dokładnością, sprawdzaniem, ostrożnością, dążeniem do perfekcjonizmu, nadmierną skrupulatnością oraz sztywnością i uporem. Mogą występować obsesje i kompulsje, jednak nie osiągają one takiego nasilenia, jak w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym".

Według Wikipedii „mutyzm wybiórczy" występuje „częściej u dziewczynek. W typowych przypadkach dziecko rozmawia w domu lub z bliskimi i przyjaciółmi, zaś milczy w szkole lub w stosunku do obcych. Niemniej jednak, zaburzenie to u różnych pacjentów może dotyczyć funkcjonowania w różnych sytuacjach. Zaburzeniu temu zwykle towarzyszą takie specyficzne cechy osobowości jak: lęk społeczny, wycofanie społeczne, nadwrażliwość emocjonalna, trudności w kontaktach z innymi, nieraz zachowania opozycyjne".

Na lewicowym portalu Krytyka Polityczna ukazał się artykuł „Służby, mafie i loże vs ». Z artykułu tego wynika, że macki Brauna sięgają już do PiS - „Dariusz Matecki, skrajnie prawicowy bloger, jeszcze niedawno fanboj Brauna, który paradował w jego koszulce wyborczej i nagrywał z nim filmy, [...] Aktualnie to miejski radny PiS i kandydat na posła w Szczecinie z list tej partii. [...] Kolejny pisowiec i fan Brauna to lider Wielkopolskich Patriotów, przewodniczący okręgu PiS obejmującego poznańskie osiedla Winogrady i Sołacz oraz prawa ręka poznańskiego posła PiS Tadeusza Dziuby, Maciej Witzberg". Grzegorz Braun w opinii lewicowego portalu to zapowiedź koalicji Konfederacji i PiS.

 

Jan Bodakowski