Kamil Durczok zatrzymany. Sprawa dotyczy sfałszowanych weksli?By DrabikPany - https://www.flickr.com/photos/drabikpany/5643013121/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15135709

Dziennikarz Kami, Durczok został zatrzymany przez policję. Media twierdzą, że ma to związek ze sprawą sfałszowanych weksli.

Ma to związek ze sprawą z sierpnia, kiedy była żona Kamila Durczoka złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z podejrzeniem, że jej były mąż sfałszował jej podpis. Do wydarzenia miało dojść w 2009 r., kiedy znany dziennikarz starał się o kredyt w banku na zakup nieruchomości. Aby otrzymać 2 miliony franków szwajcarskich (6 milionów złotych), musiał przedstawić weksel podpisany przez siebie i żonę.

Teraz, kiedy Durczok przestał spłacać kredyt, bank zwrócił się do żony o wykupienie weksla. Ta oznajmiła, że niczego nie podpisywała, a były mąż sfałszował dokument. Sąd będzie musiał roztrzygnąć, czy Durczok faktycznie jest winny, czy też była żona próbuje uniknąć odpowiedzialności za podpisanie weksla.

 


Autor: Redakcja
Źródło: Wp.pl
Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

Polecamy
GORĄCY
Prezydent o sędziach: "Poziom zakłamania tego towarzystwa i jego hipokryzji mnie osłabia"
SKANDAL
Ambasada Francji w Polsce tłumaczy słowa Macrona i twierdzi, że nie groził Polsce
GORĄCY
Premier zapowiedział zdecydowane ograniczenia w ruchu drogowym
ABSURD
Zamieszanie związane z otwarciem sklepu Xiaomi w Polsce. Skandaliczne zachowanie klientów
GORĄCY
Terlikowski: Liberalna demokracja na wzór państwa islamskiego
POLECAMY
W Opolu odbył się samotny protest Jerzego Gnieciaka przeciwko wykładowi Stanisława Jałowieckiego w 38. rocznicę stanu wojennego