Kamil Durczok zatrzymany. Sprawa dotyczy sfałszowanych weksli?By DrabikPany - https://www.flickr.com/photos/drabikpany/5643013121/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15135709

Dziennikarz Kami, Durczok został zatrzymany przez policję. Media twierdzą, że ma to związek ze sprawą sfałszowanych weksli.

Ma to związek ze sprawą z sierpnia, kiedy była żona Kamila Durczoka złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z podejrzeniem, że jej były mąż sfałszował jej podpis. Do wydarzenia miało dojść w 2009 r., kiedy znany dziennikarz starał się o kredyt w banku na zakup nieruchomości. Aby otrzymać 2 miliony franków szwajcarskich (6 milionów złotych), musiał przedstawić weksel podpisany przez siebie i żonę.

Teraz, kiedy Durczok przestał spłacać kredyt, bank zwrócił się do żony o wykupienie weksla. Ta oznajmiła, że niczego nie podpisywała, a były mąż sfałszował dokument. Sąd będzie musiał roztrzygnąć, czy Durczok faktycznie jest winny, czy też była żona próbuje uniknąć odpowiedzialności za podpisanie weksla.

 


Autor: Redakcja
Źródło: Wp.pl
Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

Polecamy
NASZ TEMAT
Na naszych oczach trwa globalna rewolucja!
PILNE
PILNE! Apel historyków o godne upamiętnienie Dmowskiego i Piłsudskiego!
NASZ TEMAT
Zwolennicy wolności szczepień przeszli ulicami Warszawy! [WIDEO]
GORĄCY
Cejrowski znowu atakuje Szumowskiego! "Bredził, bredzi, będzie bredzić!"
GORĄCY
Jak Trzaskowski zraził do siebie ekologów i lewicowców?
GORĄCY
Tak dla rodziny, nie dla gender – apel o wypowiedzenie konwencji stambulskiej!