Amerykański koncern PayPol w ramach wspierania lewicy, dyskryminacji prawicowców, wprowadzania cenzury i likwidacji wolności słowa, zablokował transfery finansowe dla prawicowców na całym świecie. Polską ofiarą tego globalnego przemocowego i anty wolnościowego procederu stała się redakcja Magna Polonia.


Nie możemy się na to zgadzać. Tak jak na prześladowanie Stanisława Michalkiewicza czy Wojciecha Sumlińskiego tak jak na blokowanie patriotów na portalach społecznościowych, mających pozycje monopolistów a przez to obowiązek świadczenia wszystkim usług.


Sztandarowym tytułem wydawanym przez Przemysława Holochera jest dwumiesięcznik „Magna Polonia". W najnowszym 18 numerze dwumiesięcznika „Magna Polonia" redakcja skomentowała ostatnie wybory parlamentarne. Zdaniem redakcji dwumiesięcznika „za nami wybory parlamentarne, które przyniosły zwycięstwo PiS, ale i zdobycie własnej reprezentacji przez Konfederację oraz powrót do sejmu formacji skrajnie lewicowych i lewackich. Jaka będzie ta kadencja? Czy wyłonione w wyniku wyborów władze znajdą w sobie dość siły i odwagi, by przeciwstawić się tym zagrożeniom, które zawisły nad Polską?".

 

Według „Magna Polonia" „w minionej kadencji nie podjęto całego szeregu palących tematów, a jeśli nawet je podjęto, to nierzadko albo w sposób niemrawy, albo chyłkiem się z nich wycofywano. A tematów tych naprawdę jest sporo: od zapowiadanej wielokrotnie i wciąż odpuszczanej sprawy repolonizacji mediów po ochronę życia nienarodzonych dzieci, przeciwdziałanie ekspansji jakże szkodliwych ideologii LGBT i gender oraz nasilającym się zjawiskom polonofobii i chrystianofobii".

 

Redakcja dwumiesięcznika uważa, że „na pewno istotne są wyzwania gospodarcze, kwestie związane z rozwojem cywilizacyjnym i ekonomicznym, ale nie wolno w tym wszystkim się zatracić. Nie wolno zgubić tego, co stanowi spoiwo naszej wspólnoty narodowej, nie wolno burzyć więzi społecznych i rodzinnych. Nie można doprowadzić do tego, by życie każdego z nas sprowadzone zostało do wyścigu szczurów, w którym liczy się tylko umiejętność rozpychania się łokciami i odpowiedniego ustawienia się".

 

W opinii „Magna Polonia" „niestety nie udało się przezwyciężyć w minionych czterech latach zjawiska kryzysu demograficznego. Polska zaczyna borykać się z problemem braku rąk do pracy, który to problem będzie narastał. Z tym wiąże się rosnąca presja ze strony środowisk pracodawców na przyjmowanie imigrantów. Do czego takie działania długofalowo prowadzą, widzimy, obserwując to, co dzieje się na Zachodzie, a finał ostatecznie musi być taki, jaki znamy z historii, chociażby na przykładzie upadku Cesarstwa Rzymskiego".

 

Na łamach „Magna Polonia" czytelnicy mogą przeczytać takie artykuły jak:

1. Ks. Roman Adam Kneblewski, Zmiany w Polsce konieczne

2. Stanisław Michalkiewicz, Powyborcze radości i zgryzoty

3. Jan Żaryn, Wybory i co dalej?

4. Maciej Guzy, Polska po wyborach. I co dalej?

5. Piotr Boroń, POLSKI SWOT 2019+

6. Krzysztof Lech Łuksza, Konfederacja w Sejmie

7. Piotr Koszecki, Czapki z głów przed Konfederacją!

8. Radosław Patlewicz, Pełzający totalitaryzm

9. Krzysztof Lech Łuksza, Różaniec i Urban

10. Michał Murgrabia, Czy Synod Amazoński wytyczy nową drogę Kościoła?

11. Ks. Robak, Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

12. Jakub Zgierski, Lewicowy faszyzm, czyli Habermas krytykuje Dutschkego

13. Wojciech Kempa, Jak to z tymi Lechitami było?

14. Radosław Sikora, Kłuszyńska wiktoria hetmana Żółkiewskiego

15. Ewa Kurek, URNY Z PROCHAMI KSIĘŻY, BŁOGOSŁAWIONYCH POLSKICH

MĘCZENNIKÓW, MUSZĄ SPOCZĄĆ W OJCZYSTEJ ZIEMI

16. Szymon Nowak, Kompania Braci z NOW

17. Tomasz Węgrzyn, Paliwo i technologie dla hitlerowskiej machiny wojennej

18. Anna Mandrela, Ukrywany skandal! Historia żydowskiej rodziny, która okradła Polskę

19. Stanisław Srokowski, KRESOWIANIE ODBUDOWYWALI WROCŁAW

20. Maria Pyż, Na przekór obywatelom – na opak sobie samym

21. Michał Murgrabia, Panteon cyfrowych cielców

22. Jakub Krzysztof Gałązka, Katolicka Nauka Społeczna a obowiązek szczepień

23. Michał Murgrabia, Po co komu prawda?

24. Tomasz Węgrzyn, Fabius Cunctator w Polsce

25. Tomasz Cukiernik, Dotacje powodują drożyznę

26. „Ostatni gasi światło" – Czy Polska przetrwa następne 10 lat?

27. Stanisław Srokowski, FILM „WOŁYŃ" OD KUCHNI

28. Leszek Posłuszny, „Veni, vidi .......non vicit"

29. Stefan Aleksander Dziekoński, Arcydzieła Miyazakiego


Magna Polonia" to nie tylko dwumiesięcznik, ale i publikacje książkowe. Jedną z nich jest „250 pytań do Stanisława Michalkiewicza". Jak informuje wydawca „250 pytań do Stanisława Michalkiewicza" „to wyjątkowa książka. Wyjątkowa, bo współtworzona przez Państwa. Redaktor Stanisław Michalkiewicz posiada niesamowity dar analizowania faktów, przewidywania zdarzeń i opisywania rzeczywistości. Udało nam się zebrać aż 294 pytania, na które redaktor Michalkiewicz odpowiedział. Nie stosowaliśmy cenzury! A więc każdy mógł zapytać, o co tylko chciał. I oto efekt naszej pracy. Co Stanisław Michalkiewicz odpowiedział Stanisławowi Tymińskiemu? Jakie powinny być stosunki z Żydami? Co z okrągłostołowym ładem? Zapytaliście państwo o: sojuszników Polski, stosunki z Żydami, okrągły stół, o Wojnę Secesyjną, potencjalne reformy, które przeprowadziłby Stanisław Michalkiewicz, gdyby został premierem, Kresy, historię alternatywną, aferę FOZZ, pedofilię w Kościele, zabójstwo Pawła Adamowicza, Smoleńsk, monarchię, in vitro, liberalizm, chrześcijaństwo, wiarę w Boga, ulubione książki, UE, socjalizm, 10 przykazań, spędzanie wakacji i wiele innych kwestii".

 

Stanisław Michalkiewicz, odpowiadając na pytanie „Co by Pan zrobił, gdyby został premierem polskiego rządu?" stwierdził, że „postarałbym się odblokować narodowy potencjał gospodarczy, co wymagałoby zmiany ekonomicznego modelu państwa, zmiany prawa i demontażu znacznej części aparatu biurokratycznego. Po drugie – próbowałbym przeforsować zmianę modelu finansów publicznych, ustanawiając gminę, jako jedynego poborcę podatkowego, a przy okazji – dokonując likwidacji samorządów powiatowych i wojewódzkich, których prawdziwym celem jest dostarczenie żerowiska zapleczom partii politycznych. Po trzecie – zmieniłbym sposób wybierania Senatu, który wskutek tego stałby się czujnym strażnikiem autonomii samorządu gminnego. Po czwarte – postarałbym się włożyć w ręce obywateli tęgi bat na sędziów; wymagałoby to niewielkiej zmiany konstytucji, w postaci uchylenia zasady nieusuwalności sędziów. Sędzia mianowany przez prezydenta korzystałby ze wszelkich gwarancji niezawisłości – ale co 5 lat, równolegle z wyborami prezydenckimi, musiałby poddać się weryfikacji ze strony obywateli. Jeśli w swoim okręgu sądowym nie uzyskałby przynajmniej bezwzględnej większości głosów obywateli głosujących, wylatywałby z sądownictwa bez odwołania. Po piąte – próbowałbym przekonać posłów i opinię publiczną, by do konstytucji wprowadzić normę gwarantującą swobodę działalności gospodarczej i zakaz ustanawiania monopoli. Po szóste – próbowałbym przekonać posłów i opinię publiczną do wprowadzenia do konstytucji normy zakazującej uchwalania budżetu z deficytem. Po siódme – zlikwidowałbym przymus ubezpieczeń społecznych, co niestety wymagałoby bolesnych i długotrwałych (około 40 lat) przedsięwzięć. Wreszcie – po ósme – uprościłbym system podatkowy".


Jan Bodakowski