Z kraju

Marian Piłka: Kopacz stanowi zagrożenie

Pani Ewa Kopacz stanowi fundamentalne zagrożenie dla naszej przyszłości. I dlatego jeszcze przed wyborami powinna być usunięta ze stanowiska prezesa Rady Ministrów – uważa Marian Piłka (Prawica RP). W jego ocenie działania obecnej premier mogą okazać się katastrofalne w swoich skutkach.

– Jeżeli premier polskiego rządu nie jest w stanie przeciwstawić się unijnemu szantażowi, to niech ustąpi – mówił polityk, zauważając, iż „Polski nie stać na takiego szefa rządu, który nie mając dostatecznych kwalifikacji intelektualnych, moralnych i politycznych rządzi naszym krajem”.

 

Ewa Kopacz mimo że już dawno straciła mandat społeczny do pełnienia funkcji szefa rządu ustąpić nie zamierza. Równie przyspawani do stołków są jej nieudolni ministrowie. Co więcej, mimo licznych kompromitacji nie zamierzają oni rezygnować z polityki i będą startować w najbliższych wyborach.

 

KMK

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

250 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra