Poniższy film przedstawiający włoską polityk Sarę Cunial wzywającą na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu został usunięty bez powodu z YouTube. Internauci zamieścili go jednak ponownie.
Włoska polityk Sara Cunial oskarża Billa Gatesa i skorumpowany parlament o świadomie trucie ludzi za pomocą szczepionek.
Dla Sary Cunial jest to chyba najtrudniejsza interwencja w Parlamencie: w ciągu zaledwie 7 minut udaje jej się wymienić wszystkie osoby, które rządzą współczesnym światem, jak Bill Gates czy George Soros.

Interwencja ta wzbudziła wściekłą reakcję parlamentu, a przynajmniej jego dużej części.

Cunial mówiła m.in.: "Bill Gates w 2018 roku przepowiedział już pandemię, której symulację przeprowadzono  w październiku ubiegłego roku podczas wydarzenia Event 201".

Dodała też: "Wraz z przyjaciółmi w Davos i przez wiele dziesięcioleci angażował się w opracowanie planu wyludnienia i sprawowanie dyktatorskiej kontroli nad globalnymi politykami, mającymi na celu uzyskać przewagę nad rolnictwem, technologią i energią".

Stwierdziła także: "Mówi dosłownie w swojej deklaracji: Jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i zdrowiu reprodukcyjnemu, możemy  zmniejszyć liczbę ludności na świecie o 10–15%. Kontynuuje: Tylko ludobójstwo może uratować świat. Dzięki szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce i doprowadzić do epidemii polio, w której spowodował paraliż u pół miliona dzieci w Indiach, a do dziś dzięki szczepionkom Dtap powoduje więcej zgonów niż sama choroba".