Nienawiść lewicy do zdrowego rozsądku, lewicowe szaleństwo, najlepiej widać w tym, do czego doprowadził rasistowski marksistowski ruch BLM na całym świecie.

 

Brytyjski dziennik the Daily Mail poinformował, że brytyjska miss kostiumów kąpielowych straciła tytuł miss, bo jej chłopak nie akceptuje czarnego rasizmu i lewicowej propagandy. Zbrodnia chłopaka pięknej blondynki polegała na tym, że na Facebooku powielił mema z hasłem, że „przywileje dla białych to lewicowe wymysły", a ona sama stwierdziła, że "każde życie ma znaczenie" (a nie tylko życie murzynów).

 

Amerykański konserwatywny portal "Breitbart" opisał poglądy głoszone przez jedną z najbardziej znanych czarnoskórych reporterek w USA, laureatkę prestiżowej nagrody Pulitzera przyznawanej dziennikarzom. Ta za młodu głosiła, że... murzyni byli w Ameryce przed Kolumbem, w harmonii żyli z Indianami, zbudowali piramidy Aztekom, a dziś głosi, w nagradzanych artykułach, że amerykańska wojna o niepodległość z Brytyjczykami miała na celu niedopuszczenie do zniesienia niewolnictwa w USA.

 

W opublikowanym w lewicowo liberalnym brytyjskim dzienniku „The Guardian" artykule „Najprostszy sposób na zlikwidowanie rasowej luki majątkowej? Bezpośrednie płatności gotówkowe" (autorstwa Dedricka Asante-Muhammad) pojawiła się propozycja, by dać „20 000 $ każdemu Amerykaninowi ze zniewolonym przodkiem, każdego roku, przez 20 lat".

 

Zapewne by nikt z murzynów nie czuł się dyskryminowanym, to każdy zostanie uznany za potomka niewolnika, i na podstawie rasistowskiego widzimisię dostanie z kieszeni podatników 400.000 dolarów (1666 miesięcznie). Taka forma transferów będzie rasistowskim przejawem dyskryminacji przedstawicieli innych ras, które takich transferów nie dostaną tylko z tego powodu, że mają zły kolor skóry.

 

Jak można przeczytać na stronie USA Today w artykule „Ogień niszczy znaczną część 249-letniego kościoła w Kalifornii" „wnętrze misji San Gabriel zostaje uszkodzone w wyniku porannego pożaru w sobotę 11 lipca 2020 r. w San Gabriel w Kalifornii. Pożar zniszczył dach i większość wnętrz prawie 250-letniego kościoła w Kalifornii".

 

Policja stwierdziła, „że przyczyna pożaru jest badana", ale nie da się ukryć, że mogło być to umyślne podpalenie dokonane przez lewaków związane z „obaleniem pomników ojca Junipero Serra, założyciela systemu misji w Kalifornii, który od dawna jest" dla lewaków symbolem kolonialnego ucisku.

 

Spalony prawdopodobnie przez lewaków zabytkowy „kościół był czwartym z serii misji ustanowionych w Kalifornii przez Serrę w czasach hiszpańskiej kolonizacji".

 

Rozmówcy przybliżyli też widzom informacje, o tym, jak nieprawdziwe są twierdzenia lewicowych mediów, że PiS chce zakazać świętowania Halloween. Przedstawiana w polskojęzycznych mediach jako inicjatywy PiS o zwalczaniu Halloween to pomysł z inicjatywy złożonej przez jedną osobę do sejmu.

 

Każdy może składać takie petycje, które o ile zachowują wymaganą formą, muszą być rozpatrywane. Można np. złożyć petycje o zakazie jedzenia jaj na twardo. Ustawę umożliwiającą składanie takich petycji wprowadziła koalicja PO PSL w 2014 roku.

 

Tematem rozmowy była też prowokacja rosyjskich satyryków wobec prezydenta Dudy. Wowan i Leksus wkręcili też prezydenta Francji Emanuela Macrona, prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana, ambasador USA przy ONZ Nikki Haley (która skompromitowała się wiarą w nieistniejący kraj Binomo na Morzu Południowochiński), szefa Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej Ahmetema Üzümcü z roku 2018. W rozmowach z ambasador USA i szefem OdsZBCh podawali się za Mateusza Morawieckiego.

 

Opisani przez portal Kontakt 24 (TVN) rosyjscy satyrycy wkręcili też: Łukaszenkę, byłego prezydenta Ukrainy Poroszenkę, premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, szefa Komisji Europejskiej Jean-Clauda Junckera, Wysokiego Przedstawiciela Unii do spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa. Federike Mogherini, Sekretarza Generalnego NATO Jensa Stoltenberga, wielu amerykańskich senatorów i ministrów (sekretarzy stanu), polityków na baukanach, Eltona Johna.

 

Wszystkie te rozmowy zgodne były z rosyjską propagandą (co opisał między innymi brytyjski dziennik "Guardian"). Wkręceni byli tak manipulowani przez satyryków, by potwierdzać rosyjską propagandę. Zmanipulowany szef Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej Ahmeta Üzümcü potwierdził, że radioaktywny polon produkowany przez Rosjan, którym Rosjanie zabili rosyjskiego opozycjonistę Sergieja Skripala (ukrywającego się przed Moskwą w Wielkiej Brytanii), nie pochodził z Rosji i mógł być wyprodukowany w Rosji.

 

Jan Bodakowski