Na swojej oficjalnej stronie Zakon poinformował, że została odprawiona specjalna „czarna msza” za Polskę, „w intencji” wsparcia sił „spontanicznie spacerujących” po ulicach i dążących do rewolucji w naszym kraju. W rytuale uczestniczyli on-line sataniści z siedmiu krajów świata. „Czarna msza” została nagrana i umieszczona na stronie internetowej. Jak twierdzą przedstawiciele Światowego Zakonu Szatana, chcą w ten sposób udzielić „wsparcia swoim przyjaciołom w Polsce, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ+”.

Wcześniej Światowy Zakon Szatana wyraził poparcie dla tzw. „Strajku Kobiet” w Polsce.

– Dzisiaj dziesiątki tysięcy polskich obywateli blokowały ludzi przed pójcie do kościoła i na Mszę. Pokazując, że jeśli kościół katolicki chce ingerować i uciskać polskie życie, to Polska w zamian będzie się odpychać i uciskać religię. To piękna i najbardziej satanistyczna akcja, która przygotowuje całą naszą wolę, aby przeciwstawić się tej przestarzałej bajkowej ideologii – oświadczyła organizacja.

Co więcej, Zakon uruchomił także zbiórkę pieniędzy na rzecz tęczowych i proaborcyjnych organizacji, takich jak założona przez Roberta Biedronia Kampania Przeciw Homofobii, czy Lambda w Warszawie.

– Niech ta informacja stanie się powodem do zadania sobie przez wielu chrześcijan uczestniczących w protestach pytania: po której jesteś stronie: tej, po której jest Kościół katolicki, czy po tej, po której jest Światowy Zakon Szatana? To jest chwila prawdziwego wyboru – podkreślił na łamach portalu wPolityce.pl Grzegorz Górny.