Zdaniem Józefa Białka Fundacja Billa i Melindy Gates realizuje jako ''słup'' politykę Fundacji Rockefellera. Sam Bill Gates, oficjalnie twórcy Microsoft firmy będącej monopolistą systemów operacyjnych w komputerach osobistych, jest zwolennikiem depopulacji, czyli drastycznego ograniczenia liczby ludzi na planecie Ziemia (więc trudno uwierzyć, że ma dobre intencje, promując nieprzebadany i bardzo możliwe, że bardzo szkodliwy mutagen zwany szczepionką na Covid).

Niejasną kwestią jest to, czy Bill Gates jest krewnym Fredericka Taylora Gatesa doradcy Rockefellera, twórcy Fundacji Rockefellera, pomysłodawcy zniszczenia tradycyjnej medycyny, by zastąpić naturalne leki lekami chemicznymi produkowanym z ropy, na której wydobycie w USA miał monopol Rockefeller.

Jak informuje Józef Białek, Bill Gates założył swoją fundację w 1994 roku – w tym, jak to zrobić doradzał mu Rockefeller. W 2000 roku Bill Gates połączył dwie swoje fundacje z fundacją swojej żony. Dziś Fundacja Billa i Melindy Gates ma kapitał w wysokości 50 miliardów dolarów. Jednym z hojnych sponsorów Fundacji Billa i Melindy Gates jest Warren Edward Buffett, który fundacji tej przekazał 3,5 miliarda dolarów – analizując operacje Buffetta na giełdzie przed nadejściem ''pandemii'' można podejrzewać, że wiedział doskonale o tym, że będą problemy z Covidem. Od 2013 Fundacja Billa i Melindy Gates współpracuje z Fundacją Clintonów.

Według autora „Czasu Sodomy" Bill Gates jest promowany na autorytet od 2005 roku, dzięki czemu mógł się w 2010 roku opowiedzieć, za globalną zmianą. Do celów Fundacji Billa i Melindy Gates autor „Czasu Sodomy" zaliczył: depopulacje, aborcje, sterylizacje. Nie dziwi więc, że Fundacja Billa i Melindy Gates wspiera amerykańskiego i globalnego potentata w mordowaniu nienarodzonych dzieci Planned Parenthood – od 1998 roku do 2006 Fundacja Billa i Melindy Gates przekazała Planned Parenthood 33 miliardów dolarów, a od 2009 do 2015 1,5 miliarda.

W opinii Józefa Białka Fundacja Billa i Melindy Gates ma też odpowiadać za finansowanie sterylizacji nieświadomych tubylców w czasie szczepień w Indiach — Fundacja Billa i Melindy Gates przekazała na te szczepienia 450 milionów dolarów, w wyniku szczepień 500.000 miało doznać porażenia. Od 2017 roku szczepienia te miały być kontynuowane w Kongo, Afganistanie i na Filipinach – szczepienia te wywołały wzrost odsetka chorych na polio w populacji. Fundacja Billa i Melindy Gates miała też sfinansować szczepienia na HPV u 23.000 złotych dziewcząt w Indiach – u 1500 z nich wystąpiły niepożądane dla zaszczepionych skutki uboczne w postaci zgonów lub sterylizacji. W czasie szczepień na malarię w Afryce w 2010 w wyniku szczepień 6000 niemowląt zginęło 150, a 1000 kolejnych miało niepożądane skutki uboczne. Po szczepieniach na zapalenie opon mózgowych 50 z 1000 dzieci zostało sparaliżowanych. Szczepienia przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi wśród dzieci w Afryce zabiły więcej dzieci niż same te choroby.

Zdaniem Józefa Białka wielokrotnie twierdzący, że jest zwolennikiem depopulacji, Bill Gates ofiarował WHO (Światowej Organizacji zdrowia), która w interesie producentów szczepionek ogłosiła pandemię Covid, darowiznę w wysokości 10 miliardów dolarów. Fundacja Billa i Melindy Gates wspiera wiele organizacji na rzecz szczepień i jest założycielem jednej z firm, które chcą wyprodukować szczepionki na Covid.

Do ''pandemii'' Fundacja Billa i Melindy Gates była doskonale przygotowana – 18 października 2019 roku w Nowym Jorku Fundacja Billa i Melindy Gates była współorganizatorem „Event 201", podczas którego ćwiczono reakcje na pandemie – ''pandemia'' Covid przypadkowo rozgrywał się zgodnie ze scenariuszem owego panelu.

Fundacja Billa i Melindy Gates kontynuuje Zieloną Rewolucję — Zielona Rewolucja była trwającym od 1940 do 1970 roku programem Fundacji Rockefellera, Fundacji Forda, USA i ONZ, którego celem było wprowadzenia upraw GMO (roślin genetycznie modyfikowanych) i zwiększenie użycia w rolnictwie nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Skutkiem Zielonej Rewolucji było zatrucie środowiska. Fundacja Billa i Melindy Gates razem z Fundacją Rockefellera narzuciły Afryce GMO.

Rzekoma troska o zdrowie nie przeszkadza Fundacji Billa i Melindy Gates w inwestowaniu w Coca Cole, McDonald's, PepsiCo, Burger King, KFC (producentów napojów i żywności, którzy oskarżani są sprzedaż niezdrowych produktów spożywczych prowadzących do epidemii otyłości, cukrzycy i nadciśnienia) oraz w Monsanto (monopolisty w produkcji GMO).

Jan Bodakowski