Z kraju

Twórca KOD wzywa do zabicia Jarosława Kaczyńskiego. Opozycja zaprzecza

Mateusz Kijowski, jeden z inicjatorów powstania Komitetu Obrony Demokracji na popularnym portalu społecznościowym wezwał do zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego.

 

Wpis wprawdzie usunięto, natomiast w Sejmie doszło do awantury. Zawiadomiona została policja i prokuratura.

 

– Już raz członek Prawa i Sprawiedliwości zapłacił najwyższą cenę, został pozbawiony życia tylko dlatego, że był członkiem partii. Do tego nie możemy dopuścić – mówił poseł Wojciech Szarama, wzywając, aby partie opozycyjne zaprowadziły w szeregach swoich sojuszników jakiś elementarny ład.

Ostro ripostował Ryszard Petru (N), który oskarżył PiS o założenie fałszywego profilu na Facebooku i podkręcanie atmosfery. – Pan Kijowski zapewniał mnie, że to był profil fake’owy i niczego takiego nie powiedział – oświadczył.

 

– Pomówił pan posłów PiS o zachowania, które są przestępstwem. Gdzie ma pan dowody? – mówił Szarama, domagając się od Ryszarda Petru przeprosin. Wniósł przy tym o postawienie Ryszarda Petru przed Sejmową Komisją Etyki Poselskiej.

 

AW

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Minahasa

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Grobogan

 3. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Konawe Selatan

 4. Pingback: obat kutil cair

 5. Pingback: obat kutil ampuh di apotik

 6. Pingback: Penyakit Kutil Di Kemaluan

 7. Pingback: cara hilangkan kutil

 8. Pingback: obat kutil kelamin kapur sirih

 9. Pingback: Obat Sipilis Untuk Pria dan Wanita

 10. Pingback: Cara Pakai Obat Kutil Kelamin De Nature

 11. Pingback: Obat Untuk Kutil Kelamin Asli

 12. Pingback: Beli Obat Kutil Kelamin Di Apotik

 13. Pingback: Obat Sipilis Yang Ada Di Apotik Terdekat

 14. Pingback: Obat Kutil Kelamin Di Apotik Umum

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra