SZOKUJĄCE słowa Cejrowskiego nt. Ukrainy! Tego NIKT się nie spodziewał

0
0
0
/

Znany podróżnik i komentator Wojciech Cejrowski w swoim wpisie na youtubie wskazuje, że naszą wschodnią granicę przekracza tysiące nie Ukraińców. I że są to nielegalni imigranci. Portal Agory, czyli „Gazeta” ogłosił: „Przemyśl. Grupa mężczyzn zaatakowała uchodźców. Policja odsyła ich na dworzec z uwagi na bezpieczeństwo”. Tymczasem jak wiadomo, o co chodzi to w przypadku tego medium zawsze chodzi o manipulację. I tym razem okazuje się, że chodzi... o to, że rozbestwieni totalną bezczynnością policji imigranci z krajów III Świata, którzy przedostali się z Ukrainy do Przemyśla dokonują napadów rabunkowych i molestowania zarówno ewakuowanych Ukrainek, jak i Polek.

Znany podróżnik napisał: „Granicę przekraczają tysiące NIE-Ukraińców. To, co nie weszło przez Białoruś wlewa się przez Medykę. Rząd wpuszcza nawet bez paszportów, bo "ktoś zgubił na wojnie, nie wyrobił, zapomniał zabrać”. Rząd wpuszcza bez testów, ale nadal testuje Polaków na Okęciu. Widzieli Państwo filmy w sieci? Matki z dziećmi w mniejszości, a większość młode byki i TO NIE SĄ UKRAIŃSKIE TWARZE. wc”

I dodaje: „Na filmie: Młode byki wywalają z pociągów ukraińskie matki z dziećmi, wyrywają im z rąk łóżka, koce, żywność i inne dary, które one dostały od Polaków. Jeżeli rząd nie wie co z tym robić, niech tam wyśle Kiboli - poradzą”.

Czarno to widzę

Widziałem wiele zdjęć z granicy, patrzę a tam jeśli chodzi o samców to sami Czarni i Arabowie. I w żadnym wypadku nie są to mityczni „studenci”. Wygląda jakby nie przeszli przez Białoruś i okazało się, że teraz idą przez Ukrainę.

Odpowiedź kibiców

W internecie wciąż jest dostępna relacja kibica Polonii Przemyśl na temat wydarzeń w dniu 01 marca bieżącego roku. Otóż jak pisze: „Jako Przemyślanie mówimy stanowcze NIE atakowaniu, zaczepianiu, okradaniu czy napastowaniu naszych Kobiet, Matek oraz Dzieci! Nie ma na to naszego przyzwolenia i nigdy nie będzie! Jeżeli Wojewoda czy Marszałek odpowiedzialni za Podkarpacie nie potrafią się uporać się problemem zwierząt (ludźmi ich nazwać nie można), które nie tak dawno atakowały Polskie Wojsko pod granicą z Białorusią to my zaprowadzimy porządek w naszym mieście! Nie jest prawdą to co piszą lewicowe media. Zawsze przekłamywały i przekłamywać będą. Wbrew temu co wypisują to nikt nie został pobity, to nasze kobiety i dzieci były okradane! To sklepy w Medyce, w Przemyślu i nie tylko były okradane przez ludzi z bliskiego wschodu, Afryki, itd.!! To te "zwierzęta" jak zasługują by ich nazywać pocięły wczoraj dziewczynę na Zasaniu w Przemyślu! To te "zwierzęta", a nie ludzie próbowali za pomocą białej broni dostać się w nocy do Szkoły Podstawowej nr 5, gdzie przebywały kobiety oraz dzieci, którzy byli zmuszeni do ucieczki ze swojego kraju przed wojną! Nie pozwolimy na to by nasze rodziny bały wychodzić się z domu!!

Patrole obywatelskie

W związku z bezczynnością policji i coraz większą bezczelnością rozzuchwalonych swoją bezkarnością nielegalnych imigrantów Polacy w Przemyślu zaczęli się organizować w patrole obywatelskie. I informują, że „Osoby bez dokumentów, siedzące w parkach, kamienicach, podwórkach, w blokach, na schodach przed klatkami były przez nas legitymowane i odprowadzane na Dworzec Główny PKP skąd byli odsyłani do pociągu, którym odjeżdżały daleko stąd! Konsekwencją naszych działań jest to, że ludzie czują się bezpieczni, ulice nagle są patrolowane, a Dworzec już nikt nie jest w stanie opuścić żeby wędrować i robić co bądź na mieście”!

Jak widać państwo polskie znowu „zdało egzamin”. I ludzie nie muszą brać spraw w swoje ręce. Oczywiście żartowałem. Znów okazaliśmy się państwem z dykty i kartonu, (wpuszczając watahy nielegalnych imigrantów bez dokumentów, a przecież czarnych Ukraińców za dużo nie ma). Co w obliczu wojny na Wschodzie i gigantycznych problemów ekonomicznych dobrze nam nie wróży.

 

Piotr Stępień

Źródło: Piotr Stępień

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną