0
7
Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski / Autorstwa Kancelaria Premiera - https://www.gov.pl/web/premier/adam-niedzielski, CC BY 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=100076849

Minister zdrowia Adam Niedzielski został wygwizdany podczas wręczania pucharu żużlowcowi w Pile.

Jak donosi Onet: "Minister zdrowia Adam Niedzielski został wygwizdany podczas wręczania pucharu żużlowcowi, który zajął drugie miejsce w turnieju Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kibice krzyczeli do niego "Wy*******aj!".

Adam Niedzielski przyjechał do Piły razem z europosłem Ryszardem Czarneckim. Obaj wręczyli puchary zwycięzcom turnieju — Niedzielski Maciejowi Janowskiemu, który zajął drugie miejsce, a Czarnecki głównemu laureatowi Bartoszowi Zmarzlikowi.