Sklep sprzedaje szokującego "świątecznego dziadka do orzechów Pride"

0
0
3
‘Pride Nutcracker’
‘Pride Nutcracker’ / Z oferty sklepu Target

Amerykański detaliczny gigant Target po raz kolejny znalazł się w centrum kontrowersji z powodu kolejnego produktu LGBTQ+: "Pride Christmas Nutcracker Figure".

Target był przedmiotem krajowego bojkotu ze względu na swoją "kolekcję dumy", co prawdopodobnie przyczyniło się do spadku sprzedaży w ostatnich dwóch kwartałach fiskalnych.

"Wnieś podnoszący na duchu styl do swojego świątecznego wystroju dzięki tej figurce Dziadka do orzechów Pride z Wondershop ™", mówi opis produktu.

"Ta urocza figurka dziadka do orzechów z jasnofioletową brodą i włosami ma na sobie niebiesko-białą kurtkę ze złotymi wykończeniami i tęczowymi klapami, czarno-niebieskie spodnie i tęczowy kapelusz, a także trzyma w ręku flagę Pride".

Ozdoba trzyma flagę dumy "postępu", która zawiera białe, różowe i niebieskie paski reprezentujące osoby transpłciowe. Czarne i brązowe paski reprezentują zmarginalizowane osoby o czarnym lub brązowym kolorze skóry.

Konserwatywni i chrześcijańscy komentatorzy zaczęli nawoływać do bojkotu po tym, jak w maju pojawiły się informacje o produktach i partnerstwie Targetu. Od tego czasu komentatorzy i internauci nadal wzywają do bojkotu.

Niektórzy komentatorzy i posty w mediach społecznościowych krytykowali Target z powodu figurki dziadka do orzechów, która była sprzedawana w przeszłości, zgodnie z Queer News Tonight.

Źródło: CatholicAgencyNews

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną