Szef ukraińskiego wywiadu szokuje. Tak mówi o śmierci Nawalnego (WIDEO)

0
0
10
zrzut ekranu
zrzut ekranu / Twitter

W ostatnim czasie bardzo głośno było na temat śmierci Aleksieja Nawalnego. Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden wprost oskarżył o śmierć Władimira Putina. Teraz do tej sprawy odniósł się szef ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) generał Kyryło Budanow. Jego słowa zszokowały wielu. Do sieci trafiło także nagranie. Oto, co powiedział.

W mediach zagranicznych oraz polskich wiele mówi się na temat śmierci Aleksieja Nawalnego. Ostatnio odnośnie tego tematu wypowiedział się generał Kyryło Budanow, który jest szefem ukraińskiego wywiadu. Jego zdaniem lider antykremlowskiej opozycji Aleksiej Nawalny zmarł z przyczyn naturalnych w kolonii karnej na północy Rosji. Budanow wypowiedział te słowa podczas jednej z konferencji "Ukraina. 2024 rok" w Kijowie odpowiadając na pytanie dziennikarza. 

"Muszę cię rozczarować, ale wiemy, że (Nawalny) faktycznie zmarł z powodu zakrzepu krwi. I jest to mniej więcej potwierdzone. To nie jest wzięte z internetu, ale, niestety, to śmierć naturalna"

-powiedział szef ukraińskiego wywiadu. 

Przypomnijmy, że niedawno media poinformowały o nagłej śmierci Aleksieja Nawalnego w kolonii karnej na Dalekiej Północy Rosji. Był przeciwnikiem politycznym prezydenta Rosji - Władimira Putina. Jak twierdziły władze więzienne mężczyzna miał umrzeć śmiercią naturalną i takie też informacje przekazano rodzinie Nawalnego. Władze ponad tydzień zwlekały też z przekazaniem ciała matce polityka. 

Do Internetu trafiła właśnie wypowiedź szefa ukraińskiego wywiadu. "Budanow burzy narrację. Budanow: Nawalny naprawdę zmarł z powodu zakrzepu krwi „Mogę cię rozczarować, ale wiemy, że naprawdę zmarł z powodu zakrzepu krwi” - czytamy w opisie pod nagraniem na portalu X (dawniej Twitter). Można je zobaczyć tutaj:

Jaka jest Wasza opinia na temat wypowiedzi szefa ukraińskiego wywiadu? Spodziewaliście się takich słów?

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną