Kościół

Róża różańcowa za przyszłego współmałżonka – zainwestuj w szczęście

roza_rozancowaModlitwa to inwestycja w świętość i w szczęście – podkreślają twórcy Róży różańcowej za przyszłego męża bądź żonę, inicjatywy, która powstała z myślą o młodych osobach mających w sercu pragnienie zawarcia w przyszłości sakramentu małżeństwa w celu „wymodlenia sobie swojej drugiej połówki”.

Róża Różańcowa w zamyśle trwa 20 miesięcy – łączy 20 osób – każdy z uczestników codziennie odmawia jedną dziesiątkę różańca określonej tajemnicy za wszystkie osoby w Róży w intencji ich i swojej „drugiej połówki”. – Dzięki takiemu połączeniu cały różaniec dostaje nasz przyszły mąż/ przyszła żona, jeśli takie jest nasze powołanie – tłumaczy w rozmowie z portalem Prawy.pl Agnieszka Strzoda.

– Powstała z potrzeby serca, z potrzeby oddania tej ważnej sprawy Matce Bożej, by zaopiekowała się nami i w przyszłości naszymi małżeństwami – dodaje.

Pierwsze Róże za przyszłego współmałżonka już się zakończyły to znaczy że inicjatywa trwa już ponad 20 miesięcy, a oto jedno z nadesłanych świadectw:

Wiem to na 100% że dzięki róży jestem teraz w pięknej relacji z chłopakiem wierzącym.
Nie potrafię powiedzieć, co będzie dalej, ale jestem naprawdę szczęśliwa. Dwa dni przed zakończeniem modlitwy, po 40 dniach Wielkiego Postu (gdyż potrzebowałam czasu na przemodlenie wszystkiego, to długa historia 😉 ) spotkałam się z nim i zgodziłam się dać nam szansę. Następnego dnia były moje urodziny, najpiękniejsze na świecie, takie o jakie prosiłam pół roku wcześniej. Wiedziałam, że modlitwa kończy się dzień po moich urodzinach i poprosiłam Boga tak szczególnie w tej intencji, choć i tak zgadzałam się z Jego wolą. Myślę, ze chwyciłam Go za serce 😉 Następnego dnia, po moich urodzinach był już ostatni dzień modlitwy.

Tak wszystko się składa, że aż nie wierzę, modlitwa się kończy a ja zaczynam nowy etap w życiu. Tak jak poprosiłam! Wierzę, że Pan Bóg sam to prowadzi. Dziękuję wam wszystkim, dzięki temu świadectwu, kilka moich znajomych dołączyło do waszej róży i wciąż o nią pytają. Bez dwóch zdań widzą w tym wszystkim wymodlone łaski.
Dziękuję i pozdrawiam!

Marta

Więcej na temat tej niezwykłej inicjatywy można znaleźć na stronie: http://projektroza.pl/

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra