Z kraju

Kolejne samopodpalenie pod Kancelarią Premiera Tuska!

Jak podają wszystkie media – pod gmachem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów kolejny raz dokonał samopodpalenia człowiek! Obecnie znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu na ul. Szaserów w Warszawie.

Media donoszą, że tuż po 11 świadkowie zauważyli, iż 56 letni mężczyzna, który siedział na ławce przed Kancelarią, stanął w płomieniach. Jak mówią – nic nie krzyczał, nie skandował, ani nie głosił.

 

Czy to kolejna próba zwrócenia uwagi, na drastycznie pogarszającą się władzę obecnego rządu? Trzeba będzie zapytać samego mężczyzny… jak Bóg da mu tę szansę.

Już raz doszło do samopodpalenia przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Dokonał go Andrzej Żydek (były inspektor U.S.), chcąc wskazać nieprawidłowości i korupcję. Media jednak zbagatelizowały problem, zrobiły z niego frustrata, który miał długi. Czy czeka nas kolejna, wielka dyskusja?

Maciej Kałek

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

31 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra