Rodzina

Kaja Godek zachęca do podpisywania się przeciw aborcji finansowanej przez UE

Kaja Godek – mama 5-letniego Wojtka z zespołem Downa, która walczyła ostatnio na mównicy sejmowej o uchwalenie ustawy zakazując aborcji eugenicznej zachęca do podpisywania się w akcji JEDEN Z NAS. Mamy czas tylko do 31 października.

 

Oto wypowiedź Kai Godek dla inicjatywy JEDEN Z NAS:

Przed kilkoma dniami polski Sejm odrzucił projekt ustawy poprawiającej ochronę prawną życia dzieci poczętych. Pomimo porażki w głosowaniu mamy poczucie, że dyskusja która odbyła się przy tej okazji w Sejmie była naszym sukcesem. Udało się zaprezentować wiele merytorycznych argumentów. Udało się dotrzeć z informacjami do opinii publicznej.

W tej chwili w Unii Europejskiej toczy się akcja JEDEN Z NAS. Jest to Inicjatywa, która ma celu zablokowanie finansowania z pieniędzy podatników europejskich aborcji w krajach trzeciego świata.

Jeżeli zbierzemy milion podpisów pod tą Inicjatywą nastąpi wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim i będziemy znowu mieli okazję dotrzeć z naszymi argumentami zarówno do posłów Parlamentu Europejskiego jak i do komisarzy europejskich, oraz do opinii publicznej.

W tej chwili zebraliśmy 1 200 000 podpisów, jednak nie wiemy ile z tych podpisów zostanie uznanych za wadliwe, dlatego im więcej ich będzie, tym lepiej.

Serdecznie Państwa zachęcam do podpisania się pod tą Inicjatywą, można to zrobić do 31 października na stronie internetowej http://www.jedenznas.pl.

 

AG

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

  1. JeffMymn

    30 listopada 2017 at 06:10

    Neurontin Without A Script cialis Je Acheter Dapoxetine? Clomid Et Fertilite

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra