Polskość

Nowa Lewica przez biznes technologiczny uderza w rządy i obywateli

Turcja i USA pokazały, że handel komunizmem trwa. Nowa Lewica tworzy biznes – wojny na zamówienie.

Firmy takie jak niemieckie FinFisher i Trovicor, włoski Hacking Team, czy izraelski Nice oferują sprzedaż narzędzi haktywistów oraz inwigilację za opłatą. Były główny inspektor NSA Joel Brenner zauważył: „Technologia jest neutralna. Ten sam program do sprawdzania twojej opiekunki do dzieci może być użyty przez Bashara Assada czy Abdel Fattah el-Sisi do śledzenia kogokolwiek”.

Zdaniem dziennikarza Forbes Thomasa Fox-Brewstera za włamaniami w trakcie wyborów USA stoi miłośniczka buddyzmu, sieciowa komunistka Alisa Esage Szewczenko. Administracja Obamy zakazała jej firmie ZorSecurity działania na terenie USA. Zdaniem Forbes w 2015 współtworzyła raport o błędach w zabezpieczeniach sieci energetycznych reaktorów jądrowych. Firma Gleg Jurija Gurkina dostęp do takich informacji, tj. podatności w przemysłowych systemach SCADA, używanych m. in. do sterowania elektrowniami jądrowymi oraz wodnymi, wyceniła na 8 tys. dolarów. Tyle kosztował ich produkt – Canvas. Tego rodzaju dane przyczyniły się m. in. do odcięcia prądu na Ukrainie przez Rosję, co potwierdziło BBC 11 stycznia 2017.

Popyt zwiększa zainteresowanie takimi usługami również u nas. Wedle ustaleń Citizen Lab wśród klientów biznesu opartego o sieciowy komunizm w 2014 znalazła się też Polska.

Natalia Zimets, redaktorka Reuters, podała 29 grudnia 2016, że w dwóch ostatnich miesiącach minionego roku Rosjanie za pomocą haktywistów dokonali 6500 ataków na infrastrukturę Ukrainy. Wedle ustaleń CrowdStrike sieciowi komuniści na rzecz Rosji dokonali infekcji oprogramowania urządzeń z Androidem. Dzięki nim zyskali informację z ukraińskich jednostek artylerii między 2014, a 2016 rokiem.

W ujęciu historycznym ruch hakerów narodził się w kontrkulturze lat 60. XX wieku jako rozwinięcie myśli Karola Marksa i propozycji Lenina. Uderzenie w system kapitalistyczny za pomocą technologii było w nim drogą do obalenia istniejącego ładu. O ile w trakcie rewolucji 1968 jednym z postulatów Hoffmana była lewitacja Pentagonu, dziś jego odpowiednikiem jest oszustwo społeczeństwa. W mateczniku haktywistów Anonymous, forum 4chan, narodził się raport „brytyjskiego wywiadu”. Posłużył on do dezinformacji Republikanina Ricka Wilsona i byłego pracownika CIA Evana McMullina. Tutaj narodził się wątek o rosyjskim szpiegu oraz współpracy Donalda Trumpa z Władymirem Putinem. Fikcja z 4chan posłużyła do kierowania mediami oraz nacisków na prezydenta USA.

Wskutek korzeni haktywizmu w ideach Nowej Lewicy skażeniu uległa etyka w biznesie. Miejsce oceny w kategoriach dobra i zła (myśl chrześcijańska) zajęła kwestia skuteczności. Na gruncie idei stanowisko to jest wynikiem przyjęcia, że nie istnieje wspólny ludziom ład prawa naturalnego, ale każdy posiada własny kodeks postępowania.

Za odcięcie prądu na Ukrainie wedle Organization for Security Cooperation in Europe (OSCE) odpowiadali rosyjscy haktywiści z grupy Sandworm. Wykorzystali szkodliwe oprogramowanie o nazwie BlackEnergy3. Jednak, aby działania proputinowskich bojówek sieciowych komunistów, jak Fancy Bear, były możliwe potrzebne są informacje.

Za pomocą agencji badań Kvant Hacking Team przekazywał wiadomości Rosji. FSB zapłaciło tym właśnie sieciowym haktywistom 451 tys. euro za licencję na Remote Control System (RCS). Pod tą nazwą kryje się stworzony przez Davida Vincenzettiego program. Na łamach Telegraph redaktor Angus Batey już w 2011 RCS nazwał go bronią, bo pozwala na „’inwazję’ urządzeń cyfrowych bez wykrycia, przekroczenia najbardziej zaawansowanych elektronicznych zabezpieczeń” i zauważa, że umożliwia „jeśli użytkownik tego zapragnie zakłócenie wszystkiego od sygnalizacji świetlnej na kolei po elektrownie jądrową”. W swym tekście zauważył: „Zapomnij o broni, rakietach, czołgach i odrzutowcach; nowy wyścig zbrojeń jest w cyberbroni”.

Ekspert ds. zabezpieczeń Morgan Marquis-Boire odkrył, że technologia sieciowych komunistów zyskała wzięcie również w krajach islamu. Za jej pomocą Zjednoczone Emiraty Arabskie m. in. infiltrowały blogera Ahmeda Mansoora. Wedle oświadczenia Hacking Team ich rozwiązania „są sprzedawane wyłącznie organizacjom rządowym i nigdy nie została sprzedana do krajów z czarnej listy UE, NATO i USA”.

Udział w budowaniu popytu na sieciowy komunizm posiada m. in. Szwecja. Redaktor Hugh Eakin zauważył, że wsparła ona program Quantum. Za nim kryje się rozwój cyberbroni przy wsparciu NSA. W 2008 roku za pomocą biurokracji tamtejszy rząd dał sobie prawo do podsłuchu światłowodów. Ze strony szwedzkiej w Fort Meade, centrali głównej NSA Ingvar Åkesson z Försvarets radioanstalt spotkał się z generałem Keithem Alexandrem, ówczesną głową NSA 23 kwietnia 2013. Tydzień później Edward Snowden ujawnił dane NSA. Spotkanie Åkessona i Alexandra dotyczyło współpracy na rzecz szpiegowania Rosji. Od 2011 bowiem NSA razem ze Szwecją dokonywało wglądu w transmisję po światłowodach przechodzących przez Skandynawię, a z nich korzystają Rosjanie.

Odłamem współpracy w ramach Quantum stała się operacja Winterlight. Polega na wykorzystaniu sieciowych komunistów do włamań na serwery i komputery w sieciach ministerstw rządu Putina, firm z branży energetycznej i paliwowej, grup terrorystycznych, czy branżę obronną. Umieszczanie aplikacji do podsłuchu dotknęło również kwaterę główną OPEC w Wiedniu, czy firmę telekomunikacyjną Belgacom. Obsługuje ona m. in. Komisję i Parlament Europejski. Współorganizatorem tych działań była Wielka Brytania.

Wskutek potrzeby rację bytu zyskały takie firmy jak Neightborhood Hacker LLC. Ogłaszają się, że za opłatą użyją technologii haktywistów dla klienta. Określenie „profesjonalny haker” jest u nich synonimem jakości i dumy. Przed nadużyciami w technologii chroni etyka chrześcijańska, lecz ona została pominięta w ramach Nowej Lewicy.

Na łamach International Socialist Review w numerze 3 z 1964 roku pojawił się tekst „Ad Hoc Committee on the Triple Revolution”. Było to memorandum wysłane do prezydenta USA Lyndona B. Johnsona. Wedle tego pisma wskutek rozwoju techniki powstały cybernacje i dokonują one przewrotu. Za kluczowy element społeczny wskazał on informację. Za tym szła również zmiana pojęcia pracy. W ich odczuciu fakt, że maszyny usprawniły przemysł wymagał, aby uległy zmianie reguły rządzące światem. Dlatego tradycja miała być odrzucana. Człowieka postawiali sobie za bożka. Ustalał on wedle jakich zasad będzie żył i oceniał.

Wśród sygnatariuszy pisma znalazł się Thomas Hayden. Razem z ojcem sieciowego komunizmu Abbotem Hoffmanem zwalczał w USA kapitalizm w ramach Studentów na rzecz Społeczeństwa Demokratycznego (SDS). Obok niego znalazła się m. in. ikona praw czarnoskórych Amerykanów William Worthy, orędownik homoseksualizmu Bayard Rustin, forpoczta ruchu LGBT oraz inni.

Rewolucja cybernacji oznaczała nic innego, jak odrzucenie chrześcijańskiego świata na rzecz gospodarki planowej marksistów. W celu ochrony ludzi przed skutkami technologii Nowa Lewica chciała, aby reguły jakie rządzą rynkiem pracy uległy odrzuceniu. Środkiem ku temu miała być promocja kreatywności. Za tym hasłem krył się świat obdarty z chrześcijańskiej etyki oraz etosu pracy.

„Triple revolution” nawoływała do socjalizmu w skali świata, kontroli gospodarki na całej Ziemi. Głos mądrości i autorytetu jednostki zastąpiła w myśli Nowej Lewicy wola tłumu. Zaczęte w 1964 kwestie doczekały się rozwinięcia. Podjął je wykładowca Trinity College James Hughes. Wysunął koncepcję demokracji transhumanistycznej. Pod tym hasłem kryje się akceptacja m. in. eugeniki i manipulacji DNA na rzecz Postępu, bo jego zdaniem skoro istnieje technologia to ma być ona dostępna. „Triple revolution” uzasadnia również krępowanie wolnego rynku przez dofinansowanie przemysłu i tym samym jego sterowanie za pomocą biurokracji.

Pojawia się w Nowej Lewicy nacisk ku usieciowieniu społeczeństwa dla uzyskania informacji o nim. Nowa Lewica pod hasłami rozwoju chce transformacji wedle własnego pomysłu. Sieciowy komunizm jest przejściem ludzi w świat wirtualny, czyli tworzony przez komputery po to, by żyli fikcją.

Marksiści nie chcą, aby ludzie widzieli możliwość odrzucenia nowości. Boją się też oceny w świetle tradycji oraz wartości prawa naturalnego. Bez zasad chrześcijaństwa rozkwita haktywizm, czyli komunizm Nowej Lewicy w przebraniu nowoczesnej technologii.

Jacek Skrzypacz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

492 komentarze

492 Komentarzy

 1. Gerda

  5 listopada 2017 at 01:10

  thx for the info

 2. Pingback: Obat Sembelit Anak 1Tahun

 3. Pingback: Kutil Kelamin Tidak Sembuh

 4. Bola Vegas

  7 listopada 2017 at 08:42

  actually, i like the body of Daniel Craig. wish i could have a body like that’

 5. Pingback: Kutil Kelamin Apakah Bisa Hilang Sendiri

 6. Pingback: Nama Obat Kutil Kelamin Di Apotik

 7. Pingback: Salep Untuk Kutil Kelamin

 8. Pingback: obat kutil nasa

 9. Pingback: obat kutil kelamin wanita}

 10. Pingback: Human Papillomavirus Hpv Vaccine Side Effects

 11. Pingback: Obat Alami Kutil Kemaluan Wanita

 12. Pingback: Penyakit Kutil Kemaluan Pria

 13. pirater un compte facebook

  29 listopada 2017 at 11:04

  pirater un compte facebook

 14. pirater un compte facebook

  16 grudnia 2017 at 05:20

  pirater un compte facebook

 15. Carrol Sangh

  17 grudnia 2017 at 03:11

  I think it should not be like that.

 16. Pingback: Kutil Kelamin Obat Alami DiKatingan

 17. Pingback: NAP Sleep Salons

 18. Pingback: auction sites

 19. Pingback: 816-524-0404 bankruptcy

 20. Pingback: drone-works

 21. Pingback: matthew pillmore

 22. Pingback: white label casino

 23. Pingback: Read More Here

 24. Pingback: geico car insurance quote

 25. Pingback: jake burgess

 26. Pingback: home insurance quotes

 27. Pingback: big farm mobile harvest hack

 28. Pingback: Removal

 29. Pingback: weblink

 30. Pingback: Lotto Dominator Formula

 31. Pingback: licensed moneylender

 32. Pingback: Flower delivery singapore

 33. Pingback: תפילין לבר מצווה

 34. Pingback: cbd tablets

 35. Pingback: best tea for weight loss

 36. Pingback: The hartford auto insurance

 37. Pingback: pewność siebie

 38. Pingback: Los Angeles Escorts

 39. Pingback: a fantastic read

 40. Pingback: progresive

 41. Pingback: geico auto insurance quote

 42. Pingback: 3 شهرزاد فصل سوم

 43. Pingback: Coach Outlet Online

 44. Pingback: Check n go payday loans - cash advance

 45. Pingback: cheap health insurance quotes

 46. Pingback: mp3

 47. Pingback: Recycle tech

 48. Pingback: Token

 49. Pingback: Kutil Kecil Di Klamin

 50. Pingback: boiler repairs

 51. Pingback: É bom

 52. Pingback: Buy Viagra Online

 53. Pingback: he said

 54. Pingback: Click This Link

 55. Pingback: emp jammer

 56. Pingback: Technologia

 57. Pingback: love

 58. Pingback: white label casino

 59. Pingback: domain

 60. Pingback: xyz藍光

 61. Pingback: instagram takipçi satın al

 62. Pingback: free psn codes

 63. Pingback: payday loan

 64. Pingback: ERP System Contruction Set

 65. Pingback: Mainostoimisto

 66. Pingback: The Red Tea Detox

 67. Pingback: payday loan

 68. Pingback: شهرزاد سوم

 69. Pingback: oakleys oil rig sunglasses cheap

 70. Pingback: Text To Get Your Ex Back

 71. Pingback: ABOGADO ESPECIALISTA en CONSUMO

 72. Pingback: tony robbins unleash the power

 73. Pingback: instagram hack

 74. Pingback: dick xxx

 75. Pingback: altin

 76. Pingback: opthalmologist

 77. Pingback: MCA

 78. Pingback: homepage

 79. Pingback: restaurants near me

 80. Pingback: Publix Oasis Login

 81. Pingback: emergency plumber

 82. Pingback: instagram hack 2

 83. Pingback: سریال شهرزاد فصل سوم قسمت دوم

 84. Pingback: article

 85. Pingback: cabut kutil kelamin

 86. Pingback: https://1921681254.online/

 87. Pingback: top 10 porn sites

 88. Pingback: porn websites

 89. Pingback: here

 90. Pingback: Walgreens Headquarters Corporate Office Phone Number

 91. Pingback: شهرزاد سوم

 92. Pingback: شهرزاد سوم

 93. Pingback: http://www.authorstream.com/texassports3/

 94. Pingback: دانلود شهرزاد قسمت چهارم

 95. Pingback: دانلود شهرزاد چهارم

 96. Pingback: Pink Tourmaline in Quartz

 97. Pingback: life policy

 98. Pingback: state fram

 99. Pingback: http://un-relatable.tumblr.com

 100. Pingback: christian louboutin canada

 101. Pingback: http://2ch-ranking.net/redirect.php?url=http://forum.compass-project.org/profile.jspa?userID=32143

 102. Pingback: http://2ch-ranking.net/redirect.php?url=http://www.talkshoe.com/talkshoe/web/userProfile.jsp?userId=6704358&cmd=userprof

 103. Pingback: best free porn websites

 104. Pingback: cara bermain judi dadu android

 105. Pingback: Brandi Love Rebel Lynn Moms Teach Sex

 106. Pingback: business submission sites

 107. Pingback: Heizung

 108. Pingback: Withdraw Bitcoin to Bank Account

 109. Pingback: شهرزاد

 110. Pingback: here

 111. Pingback: Visit This Link

 112. Pingback: carpet cleaning services

 113. Pingback: http://mutui-online.org/

 114. Pingback: MILF Porn

 115. Pingback: hd porn sites

 116. Pingback: http://vreporn.com/

 117. Pingback: Twitter Bots

 118. Pingback: http://pornofollies.com/

 119. Pingback: встреча

 120. Pingback: Lisa Ann Porn Comeback

 121. Pingback: phone number

 122. Pingback: Asbestos Watch Brisbane

 123. Pingback: Clear Asbestos Removal Perth

 124. Pingback: take surveys for cash review

 125. Pingback: white noise mp3

 126. Pingback: reputation protect

 127. Pingback: review

 128. Pingback: http://bit.ly/2oATz9E

 129. Pingback: next

 130. Pingback: LED Grow light

 131. Pingback: รับทำวีซ่าเชงเก้น

 132. Pingback: Situs Poker Online

 133. Pingback: christian louis vuitton red bottom heels

 134. Pingback: where to get cheap ray ban sunglasses

 135. Pingback: her latest blog

 136. Pingback: Vibrator Sex Toys

 137. Pingback: Travel Deals

 138. Pingback: click here

 139. Pingback: Online Pokies Australia

 140. Pingback: beleza do campo

 141. Pingback: Pokies

 142. Pingback: Home Design Ideas

 143. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Waropen}

 144. Pingback: wedding photographer CT

 145. Pingback: reverse mortgage redding ca

 146. Pingback: los defensores abogados los angeles

 147. Pingback: Cheap Seattle Seahawks Jerseys Sale

 148. Pingback: Human Anatomy and Physiology Course

 149. Pingback: MILF Amber Jayne What's Good For The Goose

 150. Pingback: matthew pillmore

 151. Pingback: Recommended Site

 152. Pingback: david sammon

 153. Pingback: boob

 154. Pingback: https://www.google.no/url?sa=t&source=web&url=https://www.forbiddenplaygroundxxx.com

 155. Pingback: replica china christian louboutin shoes

 156. Pingback: trivago

 157. Pingback: projektant wnetrz

 158. Pingback: Internação Involuntária

 159. Pingback: lahore escorts

 160. Pingback: zac drone works

 161. Pingback: see post

 162. Pingback: this link

 163. Pingback: siófok taxi

 164. Pingback: visit the website

 165. Pingback: Homepage

 166. Pingback: loans for 500

 167. Pingback: ครีมกันแดด

 168. Pingback: website seo audit

 169. Pingback: locksmith near me

 170. Pingback: 15 Minute Manifestation

 171. Pingback: Manifestation Miracle Review

 172. Pingback: watch this video

 173. Pingback: payday loans illinois

 174. Pingback: ray ban factory outlet canada

 175. Pingback: my latest blog post

 176. Pingback: http://locksmithsouthwestlondon40593.blog2learn.com

 177. Pingback: instalare montaj aer conditionat bucuresti pret

 178. Pingback: https://econewbornphotography.webnode.com

 179. Pingback: semen

 180. Pingback: porn videos

 181. Pingback: wilhelm willeke balmaceda

 182. Pingback: full movies

 183. Pingback: Jennine

 184. Pingback: Roxana

 185. Pingback: shopping guide

 186. Pingback: this post

 187. Pingback: Desruisseaux

 188. Pingback: montaj aer conditionat bucuresti pret

 189. Pingback: discoteche versilia

 190. Pingback: Kviklån

 191. Pingback: Knockoff Oakleys Flak Jacket

 192. Pingback: belly fat burning drinks

 193. Pingback: science-based diet

 194. Pingback: porno peruano

 195. Pingback: fat loss

 196. Pingback: Ivoignatov

 197. Pingback: Arijit Singh

 198. Pingback: dig this

 199. Pingback: http://www.dekemartin.co.uk/harvel/wiki//index.php/In_Will_Need_Of_General_Public_Speaking_Suggestions_Examine_On..._Tip_Num_17_Of_842

 200. Pingback: News

 201. Pingback: michael kors bag outlet store

 202. Pingback: heath anthony butler

 203. Pingback: Nâng Mũi S Line

 204. Pingback: great board games

 205. Pingback: hoar

 206. Pingback: it asset recycling

 207. Pingback: old it disposal

 208. Pingback: computer disposal

 209. Pingback: old computer equipment recycling

 210. Pingback: exposed acne products canada

 211. Pingback: club barcelona

 212. Pingback: Phẫu Thuật Hàm Hô

 213. Pingback: Rich Fucks Part 1 Bridgette B Ariana Marie

 214. Pingback: blog

 215. Pingback: watch this video

 216. Pingback: berita keuangan

 217. Pingback: Lowell

 218. Pingback: Porn Star Sex Tips 2 Luna Star Markus Dupree

 219. Pingback: Clea Gaultier Blacked Raw French Girl Double BBC

 220. Pingback: stormy's secret stormy daniels keiran lee

 221. Pingback: Pornstar Penetration Convention Monique Alexander Xander Corvus

 222. Pingback: jake burgess springfield mo

 223. Pingback: recommended site

 224. Pingback: Clairvoyance

 225. Pingback: Here

 226. Pingback: oakley prescription sunglasses australia

 227. Pingback: siófok taxi

 228. Pingback: business

 229. Pingback: right here

 230. Pingback: website makers in Multan

 231. Pingback: Promotional products australia

 232. Pingback: buy viagra

 233. Pingback: learn more here

 234. Pingback: writing help online

 235. Pingback: cheap canada goose outlet

 236. Pingback: aaron woodman los angeles

 237. Pingback: travel social

 238. Pingback: Bow Tie with Adjustable Strap - Select Color : Black

 239. Pingback: tanie busy polska szwajcaria

 240. Pingback: Electrician Elk Grove Village

 241. Pingback: Think you have herpes?

 242. Pingback: Lincoln park Chiropractors

 243. Pingback: Brawl Stars Cheats

 244. Pingback: sadist

 245. Pingback: https://www.acheinabaixada.com.br/

 246. Pingback: boob

 247. Pingback: high admin cost

 248. Pingback: recension

 249. Pingback: befollowers scam

 250. Pingback: Jahnsen

 251. Pingback: cunt

 252. Pingback: discoteche versilia

 253. Pingback: copywriter

 254. Pingback: oak lawn home for sale

 255. Pingback: pola

 256. Pingback: Apple wholesale

 257. Pingback: https://www.leblogduhacker.fr

 258. Pingback: James Vertzayias

 259. Pingback: http://www.wiki.anesthesia.sd/index.php/User:ViolaGarran274

 260. Pingback: https://thehowtoattractgirls.tumblr.com/post/174150726878/6-tips-on-the-best-ways-to-attract-women {Click Here|Clicking Here|Go Here|Going Here|Read This|Read More|Find Out More|Discover More|Learn More|Read More Here|Discover More Here|Learn More Here|Cl

 261. Pingback: facebook

 262. Pingback: cell shades

 263. Pingback: blinds,com

 264. Pingback: custom blind

 265. Pingback: hoar

 266. Pingback: matthew pillmore

 267. Pingback: zac davis drone works

 268. Pingback: Predictions

 269. Pingback: sadist

 270. Pingback: jake burgess

 271. Pingback: mafiadoc.com

 272. Pingback: david sammon colorado springs

 273. Pingback: penis

 274. Pingback: Tijuana nightlife

 275. Pingback: AC Repair Dubai

 276. Pingback: see

 277. Pingback: Nâng Mũi Hàn Quốc Bao Nhiêu Tiền

 278. Pingback: James Vertzayias

 279. Pingback: Window Replacement Atlanta

 280. Pingback: How to Get Rid of Acid Reflux in Throat

 281. Pingback: Tenerife Forums

 282. Pingback: Fat Decimator

 283. Pingback: Finity Group

 284. Pingback: Recommended Site

 285. Pingback: Oak lawn Chiropractor

 286. Pingback: mensagem

 287. Pingback: optindatalist.com love it

 288. Pingback: بهترین وکیل تهران

 289. Pingback: garageband pc download

 290. Pingback: dating site review

 291. Pingback: hoor

 292. Pingback: James Vertzayias

 293. Pingback: fuck

 294. Pingback: Translator Mexico

 295. Pingback: dry lips cure

 296. Pingback: discoteche in versilia

 297. Pingback: shortener image

 298. Pingback: softwares

 299. Pingback: pornhub

 300. Pingback: Garageband PC Windows Download

 301. Pingback: skank

 302. Pingback: vulva

 303. Pingback: Motopartes Acapulco

 304. Pingback: P.I. Network

 305. Pingback: Ivanka Mcdonagh

 306. Pingback: gay

 307. Pingback: free roms

 308. Pingback: wedding photographer brampton

 309. Pingback: مهرسازى

 310. Pingback: tummy tuck scar removal in chennai

 311. Pingback: Dr. Robert Smith Newcastle

 312. Pingback: Clyde Hollick

 313. Pingback: jiss

 314. Pingback: PORN VIDEOS

 315. Pingback: bitcoin faucet bot

 316. Pingback: cunt

 317. Pingback: Discover More

 318. Pingback: busy polska szwajcaria śląskie

 319. Pingback: anus

 320. Pingback: France Rugby Store

 321. Pingback: mortgage broker

 322. Pingback: estate agent tenerife

 323. Pingback: xxx

 324. Pingback: amperimetro

 325. Pingback: 人妻

 326. Pingback: Urdu translation

 327. Pingback: jerk

 328. Pingback: UEFA Champions League Store

 329. Pingback: how is blister packaging made step by step

 330. Pingback: over the door hook

 331. Pingback: Urdu Typesetting

 332. Pingback: aaron woodman consulting

 333. Pingback: drone works zac davis

 334. Pingback: zac davis drone works

 335. Pingback: search engine privacy protection

 336. Pingback: campervans

 337. Pingback: bathmate review

 338. Pingback: aaron woodman

 339. Pingback: http://www.fs.illinois.edu/services/more-services/grounds/images/default-source/maintenance/halleneflowers_06-04

 340. Pingback: bitch

 341. Pingback: nycdoe

 342. Pingback: en.wiki.lesgrandsvoisins.fr/index.php?title=Understand_Every_Little_Thing_About_Community_Talking_In_This_Article..._Information_No._24_Of_512

 343. Pingback: herpes singles

 344. Pingback: https://www.genfx.com/ct/183292

 345. Pingback: compulsion games

 346. Pingback: roblox hacks online

 347. Pingback: ryszard styczynski

 348. Pingback: haunted attractions in Chicago

 349. Pingback: positivesingles

 350. Pingback: Herpes singles

 351. Pingback: haunted house reviews

 352. Pingback: hot porn

 353. Pingback: Cheap Accounting

 354. Pingback: buy cbd vape oil

 355. Pingback: pirater un compte facebook

 356. Pingback: casino

 357. Pingback: viagra online

 358. Pingback: fart

 359. Pingback: sexy

 360. Pingback: silk bedding

 361. Pingback: False lashes

 362. Pingback: mcse

 363. Pingback: bitch

 364. Pingback: pore smasher amazon

 365. Pingback: surbi

 366. Pingback: hair extensions

 367. Pingback: https://github.com/benmarks

 368. Pingback: bitch

 369. Pingback: ultrasonics machine

 370. Pingback: Hauntrave.com

 371. Pingback: parkridgechiropractor

 372. Pingback: silk sheets

 373. Pingback: boff

 374. Pingback: Doctor Tech

 375. Pingback: my latest blog post

 376. Pingback: check this out

 377. Pingback: right here

 378. Pingback: Full Article

 379. Pingback: click here

 380. Pingback: weight loss best diet

 381. Pingback: gay

 382. Pingback: Forex Trendy Review

 383. Pingback: how to lose belly fat

 384. Pingback: screwing

 385. Pingback: enema

 386. Pingback: hoar

 387. Pingback: http://www.amerisleep.com

 388. Pingback: fuck videos

 389. Pingback: Liteblue login

 390. Pingback: fuck videos

 391. Pingback: sex

 392. Pingback: Digital Marketing in Cleveland Ohio

 393. Pingback: Clash Royale Cheat

 394. Pingback: knob

 395. Pingback: matthew pillmore

 396. Pingback: www.homecreativity.us

 397. Pingback: schlong

 398. Pingback: دانلود فیلم همه می دانند

 399. Pingback: cheap silk pillowcase

 400. Pingback: Online Casino bonus codes

 401. Pingback: End Of Lease Cleaning Reviews

 402. Pingback: all virgin hair

 403. Pingback: sign up amazon fba

 404. Pingback: metropolitan group home exteriors

 405. Pingback: metropolitan group home exteriors review

 406. Pingback: aaron woodman los angeles

 407. Pingback: sex shop

 408. Pingback: happyluke

 409. Pingback: data entry jobs

 410. Pingback: sirius latest movs638 abdu23na6385 abdu23na54

 411. Pingback: free minecraft games

 412. Pingback: freshamateurs689 abdu23na8768 abdu23na6

 413. Pingback: sadist

 414. Pingback: jak nie marnować czasu

 415. Pingback: wholesale hair companies

 416. Pingback: cum

 417. Pingback: mcgregor vs khabib live

 418. Pingback: aaron woodman real estate

 419. Pingback: relationship counseling near me

 420. Pingback: tubepla81 afeu23na4150 abdu23na70

 421. Pingback: jizm

 422. Pingback: mast

 423. Pingback: breast

 424. Pingback: k streaming

 425. Pingback: Pandora Bracelets

 426. Pingback: Absolute Cleaning Services

 427. Pingback: david sammon

 428. Pingback: http://listing.thehoverbureau.com/bt/220_81st_st_w.html

 429. Pingback: going to hell

 430. Pingback: www.technologycaster.com

 431. Pingback: businessorama.com

 432. Pingback: http://www.weddingdollar.com

 433. Pingback: theluxurytechnology

 434. Pingback: classic tv

 435. Pingback: kentile sign

 436. Pingback: Finn beste forsikring

 437. Pingback: High Quality Traffic

 438. Pingback: money lender singapore

 439. Pingback: Eloy

 440. Pingback: pet id tags

 441. Pingback: https://rankked.com

 442. Pingback: skank

 443. Pingback: corporate presents

 444. Pingback: Licensed Money Lenders in Singapore

 445. Pingback: if the love doesn't feel like 90s r&b shirt

 446. Pingback: rotulos baratos

 447. Pingback: jerk

 448. Pingback: The Lost Book Of Remedies

 449. Pingback: boff

 450. Pingback: 40th birthday party ideas

 451. Pingback: watch this video

 452. Pingback: Pakaloa

 453. Pingback: main office

 454. Pingback: 21 Day Flat Belly Fix

 455. Pingback: www.mcafee.com/activate at USA

 456. Pingback: blog link

 457. Pingback: Adressen kaufen

 458. Pingback: http://christian-t-shirts.org

 459. Pingback: usaphonenumbers.info

 460. Pingback: curcumine

 461. Pingback: CA inter Law may 19

 462. Pingback: dyke

 463. Pingback: The Lost Ways

 464. Pingback: làm bằng đại học

 465. Pingback: Pinganillo para exámenes

 466. Pingback: lowes countertops

 467. Pingback: smm panel

 468. Pingback: rectum

 469. Pingback: ro private server indonesia

 470. Pingback: reviews

 471. Pingback: sexy

 472. Pingback: casino

 473. Pingback: Screen repair

 474. Pingback: listen to this podcast

 475. Pingback: free stat counter website

 476. Pingback: dropnshop

 477. Pingback: schlong

 478. Pingback: maso

 479. Pingback: Superior Singing Method

 480. Pingback: Manifestation Miracle

 481. Pingback: bitcoin mining laptop

 482. Pingback: Swiss anal videos

 483. Pingback: Garland Spady

 484. Pingback: suffolk pawn

 485. Pingback: viagra

 486. Pingback: cialis

 487. Pingback: gant

 488. Pingback: Window Replacement Atlanta

 489. Pingback: Robert Smith Newcastle

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra