Z kraju

Będą pozwy wobec polityków szkalujących uczestników Marszu Niepodległości?

Poseł Dominik Tarczyński udzieli pomocy prawnej szkalowanym uczestnikom Marszu Niepodległości. Nie ukrywa, iż liczy na szeroki oddźwięk tej propozycji.
Deklarację o udzieleniu uczestnikom Marszu Niepodległości pomocy prawnej poseł PiS złożył za pomocą Twittera. „Każda osoba która brała udział w Marszu Niepodległości i została nazwana faszystą ma prawo pozwać szkalujących ją polityków” napisał, odnosząc się do pojawiających się podczas środowej debaty w PE pomówień jakoby polscy patrioci byli nazistami, czy faszystami.

„Zachęcam do kontaktu z moim biurem poselskim. Zapewnię wsparcie prawne w pozwach. Nawet jeśli będzie ich kilkadziesiąt tysięcy. Dość tego kłamstwa!” dodał.

Rzeczywiście zmuszenie polityków – również tych zagranicznych – do wypłacenia odszkodowań za nazywanie polskich patriotów faszystami i złożenia stosownych przeprosin to jedyny sposób, aby zakończyć wreszcie tę antypolską nagonkę.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

33 komentarze

33 Komentarzy

 1. Robert B.

  15 listopada 2017 at 19:15

  Tylko nie tykajcie tradycyjnie „polityków” z pierwszorzędnymi korzonkami, bo co zrobicie, jak wam nakręcą następny udramatyzowany film o holokauście, który dostanie Oskara?

  • wolna-polska.pl

   15 listopada 2017 at 21:14

   Izrael oburzony Marszem Niepodległości.

   • Sara

    15 listopada 2017 at 22:07

    No i co niech się burzy.

   • Alzabo

    16 listopada 2017 at 12:08

    Swiat oburzony postepowaniem Izraela w Palestynie… i co z tego?

  • sosna

   16 listopada 2017 at 12:19

   A czemu to się dziwić?
   To prosty sposób aby przejąć i zawłaszczyć ugruntowany już w społeczeństwie, i w świecie, polski Marsz Niepodległości stworzony z pobudek czysto patriotycznych i wypromowany jest przez ONR i MW.
   PO+PSL małymi kroczkami zmierzała do zniszczenia Marszu Niepodległości, i delegalizacji ONR i MW.
   PIS podejmuje starania aby przejąć Marsz Niepodległości do umocnienia swojej pozycji politycznej w Polsce.
   Jak się upublicznia i zaprasza na Marsz Niepodległości wszystkich Polaków to gnidy i pasożyty także, i trudno aby nie było tam prowokatorów faszystów inspirowanych przez wrogie, i różnej maści, służby za zagraniczne srebrniki (…).
   Skoro nawet przybył Żyd z Israela aby zamknąć się w hotelu w łazience, przecież sam tego nie wymyślił, byli inspiratorzy!
   Za obozem władzy stoją służby, takie jak ABW i inne, pytanie jest takie, gdzie były polskie służby, co z nasłuchem, że doszło do takiej głupiej prowokacji na Marszu Niepodległości, do kompromitacji Polski na arenie międzynarodowej?
   Czy komuś w Polsce zależało na takiej kompromitacji? Kto miał w tym interes?
   Załóżmy, że zostały polskie służby z jakiś względów „przechytrzone” przez „faszystów”, to jak te służby zareagowały, gdy ujawnili się faszyści na Marszu Niepodległości?
   Jakie podjęli bezpośrednie kroki?
   Co z obstawą Policji, tej mundurowej i tej niemundurowej, skoro hasła faszystowskie są ścigane przez prawo karane, gdzie legitymowanie osobników, gdzie zatrzymania na 24 godziny, gdzie zdjęcie faszystowskich haseł z oczu opinii publicznej?
   Gdzie adekwatna i natychmiastowa reakcja władzy?
   Proszę sobie przypomnieć, jak zareagowały służby gdy na angielskim lotnisku wysiadł z samolotu ks. Międlar (można znaleźć na YT). To mówi wszystko w tym temacie.

 2. michu

  15 listopada 2017 at 20:04

  Pozwy mogą być. Jeden po drugim a potem następne. Wiadomo jak działają sądy. Nic z tego na pewno nie wyniknie (w znaczeniu włos z głowy nikomu nie spadnie, nawet jak pokiwają palcem w bucie). W końcu takiego „śpiocha” jak A. Duda uruchamia się w naprawdę ważnych sprawach.
  A przy okazji kolejne „śpiochy” mogą się uwiarygadniać uwijając się wokół tej sprawy.

  • gzk

   16 listopada 2017 at 01:05

   To najlepiej nic nie robić i siedzieć cicho?

   • klioes vel pislamista

    16 listopada 2017 at 10:55

    Incydenty i zamach

    BUUUM!!! Znowu bomba eksploduje.
    TRAAACH!!! Ciężarówka wjeżdża w tłum.
    „To incydenty są…” – wskazuje
    Na to lewacki euro-szum.
    Za to jest w tego szumu ramach
    Reforma sądów w Polsce = „ZAMACH!!!”

   • michu

    16 listopada 2017 at 11:49

    Trzeba najpierw coś zrobić z sądami, albo usiłować. Wtedy to będzie miało sens.

 3. Sara

  15 listopada 2017 at 22:05

  Bardzo dobrze , pozwać o naruszenie dóbr. Nie będzie nikt sobie Polakami mordy wycierać!!

 4. ość

  15 listopada 2017 at 23:50

  Powinny być pozwy wobec eurolewaków żądających potępienia Marszu Niepodległości. Pośrednio więc żądają, by Polska potępiła odzyskanie przez Polskę niepodległości…
  Jeśli to zostanie bez konsekwencji to mamy państwo teoretyczne.

 5. Soroka

  16 listopada 2017 at 09:38

  Ciekawe dlaczego organizatorzy Marszu siedzą cicho? Dlaczego nie wypowiadają się na temat rasistowskich transparentów niesionych w Marszu? Czyżby dali przyzwolenie na niesienie takich transparentów?

  • hansi

   16 listopada 2017 at 11:13

   Oni są właśnie po cichu i POJEDYNCZO „odwiedzani”, „zapraszani” na Komendy i „przekonywani”, żeby siedzieli cicho. Przecież znamy te mechanizmy.

 6. pola kowalska

  17 listopada 2017 at 17:05

  CZY JAKO rodzice mamy prawo zalozyc sprawe o znieslawienie naszych dzieci jako FASZYSTOW ??? moze ktos odpowie na to pytanie?Jako dorosli jako NAROD ????

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra