Z zagranicy

George Soros ostrzega czyli nowy etap NWO

George Soros przemawiał w ostatni wtorek przed Europejską Radą Spraw Zagranicznych w Paryżu. Ostrzegł wtedy m.in. o możliwości upadku Unii Europejskiej. Zwrócił uwagę na jej trzy fundamentalne problemy: rozpad terytorialny (Brexit),  kryzys migracyjny i kryzys gospodarczy (wywołany polityką oszczędności).

 

 

Co najciekawsze, żydowski miliarder uznał, że kryzys uchodźcy wynika ze złej polityki UE. Należało bowiem według niego trzymać granice zamknięte  i realizować plan Marshalla dla Afryki tzn. ładować 30 miliardów euro każdego roku w Afrykę, żeby ludzie stamtąd nie emigrowali. Uznał też, że skutkiem tych problemów jest to, że partie antyimigracyjne dochodzą w Unii do władzy.

Diagnoza Sorosa wydaje się słuszna: zamknięcie granic i pomoc na miejscu. Problem w tym, że to on sam, poprzez własne fundacje, dotował (i pewnie dalej dotuje) przerzucanie imigrantów do Europy. Fundacje te organizowały statki, drukowały ulotki z przydatnymi informacjami dla migrantów, tworzyły punkty pomocy które miały pomóc migrantom. Soros ładował wielkie pieniądze w to, żeby granice były nieszczelne, walcząc m.in. z Orbanem i Węgrami przeciwko budowie muru na granicy.

Teraz jego rozpaczliwy apel, w którym prorokuje upadek Unii i wielki kryzys finansowy może być jedynie zapowiedzią czegoś, co od dawna przygotowywał. Temu służy jego rada, aby Europa zrobiła „drastyczny krok”. Pytanie na czym miałby on polegać? Czy chodzi o uaktywnienie rzesz imigrantów w Unii, czy o obalenie prawowitych wybranych władz, czy o jedno i drugie – obalenie władz za pomocą migrantów? Może do tego ma przyczynić się kryzys migracyjny? Upadek Unii mógłby być krokiem do przyspieszenia globalizacji i stworzenia ogólnoświatowego państwa.

Co by się nie stało, z pewnością nie jest to oznaka nawrócenia Sorosa, ani dobry znak dla nas.

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Marian

  1 czerwca 2018 at 20:49

  Panowie z lóż jakoś dziwnie się śpieszą, czyżby panowanie lucyfea dobiegało końca i stąd ta nerwowość?

  • prawo

   2 czerwca 2018 at 01:35

   Stulecie piekła
   Dwudziesty wiek, którego świt wyznaczyły sierpniowe salwy (by się posłużyć tytułem znanej książki Barbary Tuchman), został specjalnie wybrany przez szatana, jako czas szczególnie sprzyjający realizacji jego jedynego celu – unicestwienia Kościoła Bożego. Wiemy, że tak się stało z relacji Ojca Świętego Leona XIII, który 13 października 1884 roku doświadczył niezwykłego przeżycia mistycznego: podczas dziękczynienia po Mszy Świętej usłyszał nieziemski dialog pełnego furii gardłowego charkotu z głosem tchnącym łagodnością i spokojem – dane mu było usłyszeć rozmowę szatana z Chrystusem.

   – Mogę zniszczyć Twój Kościół! – pieklił się diabeł, na co Pan odrzekł spokojnie:
   – Potrafisz? Zatem próbuj.
   – Ale do tego potrzeba mi więcej czasu i władzy! – domagał się szatan.
   Jezus zapytał więc:
   – Ile czasu i władzy potrzebujesz?
   – Od siedemdziesięciu pięciu do stu lat i większą władzę nad tymi, którzy mi służą.
   – Będziesz miał czas i władzę – zgodził się Jezus. – Które stulecie wybierasz?
   – To nadchodzące! – krzyknął niecierpliwie szatan.
   Jezus i tym razem wyraził zgodę:
   – Próbuj więc, jak potrafisz.
   https://www.pch24.pl/stulecie-piekla,20272,i.html

   • taktylkopytam

    8 czerwca 2018 at 15:46

    Ty tak na poważnie? Hahaha.
    Wszystko co potrzebujesz wiedzieć jest w Biblii i jest dokładnie opisane co się stanie. Zresztą właśnie to się dzieje. Glina nie łączy się z żelazem. Lewacy nie połączą się z imigrantami. Czas już zapewne już niedługi, niewiele przepowiedni się nie spełniło. Jedna z ostatnich, która właśnie się spełnia to: Kobiety chwycą się rąbka szaty mężczyzny i powiedzą „swój chleb będziemy jadły i w swoje ubranie się odziewały, weź nas tylko pod swoją pieczę”, a np. z Daniela dotycząca czasów końca też się spełniła.
    „Chwała Jakuba (potomstwo, rasa biała) bardzo schudnie i Damaszek zostanie zburzony.

 2. klioes vel pislamista

  1 czerwca 2018 at 20:52

  Miś-prawaczek
  (dedykuję Misiowi Uszatkowi z ndie.pl)

  Na dobranoc, dobry wieczór miś pluszowy śpiewa Wam.
  Mówią o mnie miś-prawaczek, bo ramadan w d… mam!

  Jestem sobie biały miś, polski miś; spokój miałem aż do dziś.

  Na dobranoc, dobry wieczór propagandą tchnie main-streem.
  Ale, żebym miał jej ulec, chyba najpierw zgłupiałbym!

  Jestem sobie biały miś…

  Na dobranoc, dobry wieczór czytam sobie ndie.pl.
  „Rasistowskie” mam futerko, bowiem bardzo lubię biel!

  Jestem sobie bialy miś…

  Na dobranoc, dobry wieczór chcą mnie w barwy oblec tęcz.
  Ja lewactwu odpowiadam: ty się samo z sobą męcz!

  Jestem sobie biały miś…

  Na dobranoc, dobry wieczór z Polski zrobić chcą Polin.
  Lecz ja chodzę na strzelnicę; patriotyzm wcielam w czyn!…

  Jestem sobie biały miś…

  Na dobranoc, dobry wieczór spokój miałem po dziś dzień.
  I spokoju sobie życzę, a nie muezińskich pień!

  Jestem sobie biały miś…

  Lecz niestety PiSuary, tak jak wcześniej też PO,
  Wcielać wrogie chcą zamiary… Mój środkowy palec, o!

  Jestem sobie biały miś, polski miś; Jarku swój napletek gryź!!!

 3. Robert

  1 czerwca 2018 at 21:11

  Może niespodziewanie ameryczka odwraca się od europejskiej wielkiej kaldery ze żródłem ognia na Ukrainie,koncentrując na własnej,podgrzewanej z kosmosu códem Chińskiej gospodarki.Wygląda na to,że pierwszy raz w historii kraju zbudowanego przez bandytów,złodziei,gangi,zbrodniarzy holocaustu Indian,wszelkiej maści kryminalistów uciekających przed sprawiedliwością,wielkich ojców założycieli,niewolników,nazistów pełnych wiedzy jak dalej szerzyć demokrację,pierwszy raz to ktoś ich oszukał kradnąc patent.Może Soros powinien ściągać do Europy Chińczyków,tylko jak ich potem kontrolować,kiedy mają taką potężną ojczyznę monoetniczną i z wielkimi bankami

 4. Wojciech

  2 czerwca 2018 at 03:32

  Soros to tylko pacynka, marionetka wielkich graczy żydowskiej potęgi pieniądza. Numerem 1 jest klan Rotschildów i spółka.

 5. Marian

  3 czerwca 2018 at 06:47

  Sorosowi doradzałbym pilne poszukanie dobrego spowiednika, albo od razu egzorcysty, bo to już długo nie potrwa, żeby potem przez nie było wycia całą wieczność… Piekło istnieje

 6. Polska Canada

  8 czerwca 2018 at 06:12

  Planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji.

  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-zaglada-chrzescijanstwa/

 7. Alex

  8 czerwca 2018 at 13:35

  Stary cap lewacki przyjaciel putina któremu sie wszystko popierdoloilo,żołnierz samego szatana te miliardy jego pochodzą z kradzieży szmalcownik żydowski którego przegonili z Węgier ,kraju ktory chciał zniszczyć ,przekleństwem dla ludzkości jest globalizacja oraz rzad swiatowy na ktory ziemianie nie moga sobie pozwolić bo wyładujemy w swiatowym obozie koncentracyjnym ,lepiej wybrać smierć niż życie w koloni karnej rządzonej przez dewiantów bez molralnosci dla których szatańska mamona stała sie Bogiem!!!,wonnn stary capie z ta hitlerowska UE !!!

 8. Pingback: c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra