Słowacki Cygan i afrykański Murzyn jako uchodźcy z Syrii

Zaczyna się piękne lato, co oznacza że zaraz będziemy mieli do czynienia z sezonem dobrej pogody żeglugowej na Morzu Śródziemnym. Co oznacza, że kolejna fala tak zwanych „uchodźców” może wsiadać masowo na pontony i spokojnie ruszać z południa na północ – od wybrzeży Libii do Malty i Sycylii. Jak i ze wschodu na zachód – od wybrzeży Turcji do greckich wysepek. Sporo zaczyna przełazić przez nieszczelną jak szwajcarski ser granicę Ukrainy z Polską. Co ciekawe wśród tej masowej ludności napływowej prawdziwych Syryjczyków jest gdzieś pomiędzy pięć-dziesięć procent.

Za to o wiele więcej jest wszelkich innych ludów. Zbieranych z krajów arabskich, Afganistanu, Czarnej Afryki, a nawet Bangladeszu i Birmy! To co masowo wali pontonami z Libii to w zdecydowanej większości Czarna Afryka. Od Erytrejczyków z wybrzeży Afryki Wschodniej, przez wiele narodów Afryki Środkowej z Konga i Zairu, aż przybyszu z różnych Senegalu, Gwinei Równikowej i Wysp Zielonego Przylądka leżących w Afryce Zachodniej. Łączy ich jedno – są czarni i nie są Syryjczykami, ani żadnymi uchodźcami. Za to są chętni na europejski socjal.

To, co wali z Azji to mamy oprócz wspomnianych Syryjczyków, Irakijczyków, Afgańczyków, Kurdów, (gdzie faktycznie jest wojna) także Persów, ludy Birmy i Bangladeszu, dawne radzieckie republiki środkowoazjatyckie i muzułmanów z Kaukazu. Sporo tego. Do tego możemy dodać także Europejczyków-muzułmanów: Bośniaków, Albańczyków z Kosowa oraz… słowackich Cyganów!

Cóż niedawno ujawnione analizy niemieckiego wywiadu, czyli BND wskazują na około 6,5 miliona potencjalnych oczekujących biorców socjala. Przez ekrany telewizorów przesuwają się kolejne zdjęcia tysięcy młodych, zdrowych, modnie i drogo ubranych byczków: Arabów i Murzynów, których jedynie kompletny głupiec, albo skrajny propagandzista z TVN, Wyborczej, czy innego Newsweeka nazywa „uciekającymi od wojny kobietami z dziećmi”. Czy oni wszyscy są z Syrii? Ależ skąd – Afganistan, Albania, Bangladesz, Erytrea, Gambia, Irak, Kosowo, Libia, Nigeria, Pakistan, Zambia. To są najpopularniejsze kraje eksportujące nadmiar młodych mężczyzn. Wystaczy popatrzeć na to, co się w Hiszpanii wyokrętowało ze statku „Aquarius”. Wszystkie te odziane w firmowe ciuchy z najnowszymi komórami i tabletami młode samce były czarne jak noc i przyszłość Europy. Widać, że afrykańskie Słońce mocno musiało opalić tych naturalizowanych Syryjczyków.

Przypomnijmy, że po wybuchu kryzysu migracyjnego z półtora roku temu we Włoszech i Grecji była złożona z polskich oficerów misja łącznikowa, mająca na celu zweryfikować rzekomo już zweryfikowanych przez miejscowe służby osoby w liczbie setki, których można byłoby przyjąć. Ich opowieści mogą zmrozić krew w żyłach. Kilkadziesiąt zdjęć tego samego typa w różnych paszportach, po kilka paszportów z różnymi nazwiskami w łapie jednego rzekomego „uchodźcy”. Chamskie twierdzenie, według dokumentów, że ponad czterdziestoletni faceci mają lat piętnaście. I mnóstwo innych tego typu kwiatków. Które z automatu powinny skutkować deportacją, a nie skutkują. Jak w scenie szatniarskiej w „Misiu” gdy szatniarz mówi: „Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam zrobisz”. Tu jest tak samo – wiecie, że nie jestem piętnastolatkiem z Syrii, tylko zarośniętym, spasionym pięćdziesięcioletnim Afgańczykiem, ale i tak nie możecie mi nic zrobić frajerzy. I tak musicie mnie kurna przyjąć i dać mi socjal”.

Ostatnią perełką kompletnie przemilczaną przez demoliberalne me(n)dia jest syryjskość obywateli słowackich romskiego pochodzenia. Jak wiadomo ta nacja jest powszechnie znana z ciężkiej pracy i poszanowania cudzej własności. Największy problem z tymi miłośnikami pieniędzy i cudzej własności, którzy jednocześnie mają zespół chorobowy awersji na jakąkolwiek szkołę i robotę mają Słowacy, choć ostatnio im się sytuacja poprawiła. Otóż nasi sąsiedzi na podstawie statystyk najpopularniejszej i najczęstszej przestępczości takiej jak: wyłudzenia, napady, rozboje i kradzieże zauważyli w północno-wschodniej Słowacji… znaczący spadek młodocianej populacji męskiej. Oczywiście wśród wszelkiej maści zawodowo „wykluczonych”, czyli w romskich osiedlach. Okazało się, że wielu ze słowackich Cyganów pozazdrościło syryjskości rozmaitym Czeczenom, Bośniakom i Albańczykom. Tak więc doszło do sytuacji w której słowackie służby przekazały Niemcom dane operacyjne na temat kilkudziesięciu Cyganów, którzy zaopatrzyli się w syryjskie paszporty wyprodukowane i sprzedane w Grecji. I oczywiście Niemcy nic z tym nie zrobili…

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  10 lipca 2018 at 20:55

  Zielone ludziki
  czyli
  Wojna hybrydowa
  dedykuję kici kici z ndie.pl

  Zagraża nam wojna, wojna hybrydowa!
  U granic zielone ludziki już są!
  Nie spadły z kosmosu. (Choć on ponoć chowa
  Ich sporo.) Nie w foto-syntezie jest zło.

  Bardziej niebezpieczne zielone ludziki
  Są, co „spadły znikąd” i zajęły Krym.
  Nie o nie tu chodzi. (One wspomóc szyki
  Mogłyby! Lecz ufać bardzo trudno im.)

  Ludziki zielone wojnę hybrydową
  Prowadzą bez broni; bezbronność to broń!
  Proroka zielony sztandar oraz słowo,
  Że pójdą do nieba, namaszcza ich skroń.

  Tej wojny bez zdrajców nie mogą prowadzić.
  To inni zieloni wydają nasz ląd.
  Kto zielono w głowie ma, ten chce nas zdradzić.
  Weźmy – niedojrzałych czerwonych – pod sąd!

  • klioes vel pislamista

   11 lipca 2018 at 16:03

   Szaleniec

   Farid Hafez, redaktor „Raportu
   Corocznego o islamofobii”,
   Niby słodka wisienka u tortu,
   „Kawał dobrej roboty” dziś robi!

   Wnet Komisja koordynatora
   Do zwalczania paskudnej niechęci
   Do islamu wyznaczy… Już pora!
   Działać będzie on… (Ach pensja nęci!)

   A w tym czasie, co pięć minut w świecie
   Gdzieś zabity chrześcijanin zostaje.
   Ale Unia – wiecie-rozumiecie –
   O tym nie wie. A raczej udaje!…

   Po czym poznać najłatwiej szaleńca? –
   Nie rozumie, co pojmują inni.
   I lansuje, bez wstydu rumieńca,
   Że „normalni są wszystkiemu winni!”

   Nie inaczej w Polsce. Bo w Czeladzi,
   W „Elektrowni” nowa jest wystawa.
   Tam „artystki”, co się komu wsadzi,
   Prezentują. (Feministki… brawa!)

   Srom na noszach robi za kapliczkę…
   To „Łechtaczka Wiielkiej jest Bogini”.
   Chętnie chciałbym spytać „ekscentryczkę”,
   Która z wiary pośmiewisko czyni:

   Czemu nie jest tematem szyderstwa
   Jej – Mahomet?… Wesprzyj słuszną sprawę!
   Lękać musi Pani się morderstwa
   Nie od chrześcijan! …dotują wystawę!!!

   Z chrześcijan danin muzeum utworzono.
   Kto rozdaje w nim kasę, jak wieniec?
   Kto burmistrza czeladzkiego żoną? –
   Nomen-omen: Iwona Szaleniec!

 2. syringa

  12 lipca 2018 at 14:13

  DO licha-czy musicie puszczać wiecznie te wypociny grafomanskie pislamisty?
  TO juz sie robi nie do wytrzymania!

 3. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra