Z kraju

Zdaniem Ziemkiewicza Żydzi pracują „na kolejna falę pogromów”

Zdaniem Ziemkiewicza „realizując bezwzględnie swe roszczenia (…) Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejna falę pogromów”

W felietonie „A więc klęska” opublikowanym na Interii Rafał Ziemkiewicz opisał jak izraelskie gazety opisują haniebną likwidację nowelizacji ustawy o IPN, która zakazywała szkalowania Polaków poprzez pomawianie ich o kolaboracje z nazistami i udział w holocauście – co strasznie się nie spodobało Żydom od dekad szerzącym kłamstwa o polskiej odpowiedzialności za holocaust.

Jak wskazuje Ziemkiewicz izraelska prasa pisze, że Izrael doprowadził do „uchylenia [polskiego] prawa”. Zdaniem żydowskich mediów „Polacy próbowali wybielić swą haniebną przeszłość, wyprzeć się współudziału w holocauście, ale dostali dobrą szkołę i musieli się przyznać”.

Według  Ziemkiewicza „PiS usiłuje jednak wmówić swym wyznawcom, że to wielki sukces, obronienie naszej historii przed oszczercami i historyczne pojednanie z Izraelem”. W opinii publicysty polskie władze zamiast oszukiwać Polaków, powinny przyznać się do klęski, i do tego, że Amerykanie kazali nam zmienić ustawę, która się Żydom nie podobała.

Zdaniem  Ziemkiewicza taka postawa polskiego rządu jest szkodliwa, bo klęsk nie wolno nazywać wiktoriami wszak będzie się powtarzać błędy. Twierdzi on: „kretyński nawyk brązowienia i uwznioślania popełnionych błędów, bagatelizowania, a wręcz niedostrzegania klęsk, skazuje nas na ich ciągłe powtarzanie. No bo jeśli człowiek nie przyznaje do wiadomości, że dostał w nos, i że to źle, jeśli z godnym psychopaty uporem wmawia sobie, że obita gęba to powód do dumy, moralne zwycięstwo, przewrotny dowód naszej wyższości nad niemoralnym, „kupieckim” światem czniającym wyższe wartości – to i nie może wyciągnąć żadnych wniosków i niczego się nauczyć”.

Ziemkiewicz w swoim teście przypomina, że Żydzi prowadzą politykę bezwzględną, premier Izraela gotów jest „do zbrodni – bo czymże innym jest rozkaz rozstrzeliwanie uczestników protestów, uzbrojonych tylko w kamienie, przez snajperów”. Więc zdaniem publicysty „rozjechanie polskich nieudaczników to dla” Żydów „tyle co zjeść koszerną bułkę z masłem, zwłaszcza, gdy sami się podłożyli, a potem wykazali krańcową nieudolnością, brakiem broni, strategii i nawet woli walki, bo przecież uparcie chcemy wierzyć, że to wszystko tylko nieporozumienie”.

W opinii Rafała Ziemkiewicza „Polacy za cenę chwilowego zaprzestania spuszczania jej bęcek i kilku słodkich słówek, podpisała deklarację, otwierającą drogę do wyciśnięcia z niej miliardów za „mienie bezspadkowe” po ofiarach holocaustu”.

W opinii  Ziemkiewicza Żydzi wychowują swoją młodzież od dekad w duchu „religii holocaustu” i jej dogmatów, głoszących: „jesteśmy ofiarą odwiecznej nienawiści, wszyscy są przeciwko nam, musimy nienawidzić wszystkich i być bezwzględni, bo inaczej znowu zbudują nam piece”. Taka postawa, zdaniem publicysty, doprowadziła do tego, że Żydów są powszechnie znienawidzeni przez murzynów i muzułmanów w Ameryce i Europie. Bo „ciągłe ustawianie holocaustu w centrum dziejów i czynienie zeń archetypicznej zbrodni oraz winy, której ludzkość nigdy nie odpokutuje, działa inaczej. Uczy, że z Żydem po prostu nie da się normalnie żyć – albo go prześladujesz, albo musisz bez ustanku korzyć się i przepraszać za dawne prześladowania”.

Jak przypomina Rafał Ziemkiewicz jego proroctwa z jego książek SF sprzed 20 lat sprawdziły się, i tak też sprawdzą się jego dzisiejsze zapowiedzi wybuchu antyżydowskiej nienawiści w Europie oraz Ameryce.

Komentując opinie Ziemkiewicza muszę stwierdzić, że Polska nie musiała ulegać presji Żydów i USA. Jeżeli USA byłoby gotowe zerwać sojusz  z Polską, bo Żydom nie spodobała się symboliczna ustawa w Polsce, to oznacza, że USA może zerwać sojusz z Polską z miliona innych błahych powodów i taki sojusz nic nie jest wart. Jeżeli USA nie jest gotowe być sojusznikiem Polski z powodu nie mającej znaczenia realnego symbolicznej ustawy, to czy Amerykanie będą gotowi umierać za Polskę, gdy zaatakuje nas Rosja?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

53 komentarze

53 Komentarzy

 1. Wojciech

  13 lipca 2018 at 21:52

  Żydzi to urodzeni bandyci, łgarze i zdrajcy. 47 razy wyganiano ich z różnych krajów.
  Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
  „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa nasza była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

  • BOGDAN DZIUMA

   19 lipca 2018 at 22:43

   BIZNES HOLOKAUST W SWYCH ZAŁOŻENIACH ZAKŁADAŁ ZE „GOTOWANIE” ŻYDÓW PRZEZ NIEMCÓW BĘDZIE SKUTECZNIEJSZE +- , O 40 % ! WÓWCZAS NIE BYŁO BY KONIECZNOŚCI BUDOWANIA TAKICH WYMYKÓW JA „SPRAWIEDLIWI WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA” ! Izrael jest IV rzeszą ! A WIEC JEST :NARODOWO SOCJALISTYCZNY ,STOSUJE SEGREGACJĘ RASOWA ,ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWĄ , EDUKACJA OPARTA NA NIENAWIŚCI DO GOI , A W SZCZEGÓLNOŚCI DO POLAKÓW I POLSKI ! WPAJA IM KŁAMLIWIE TEORIĘ O PO LIN !I PRAWA DO ROSZCZEŃ W STOSUNKU DO POLSKI JAKO ICH UTRACONEJ DZIEDZINY ! JEST AGRESOREM ,ANEKTUJE I WYNARADAWIA TERENY ZDOBYTE ! JEST PRZERAŻAJĄCE ZE ŻYDZI IDĄ GŁOWĄ DO PRZODU , NA POZIOMIE KOLAN ! EFEKT ! TRACĄ ROZUM , W CZASIE SWEGO POWODZENIA ! ZAWSZE TAK SAMO , NIEJAKO UKARANI ZA BEZMÓZGOWIE ! ROSJANIE POWIADAJĄ : USIĄĆ PRZED WYJŚCIEM ,POMYŚL ABYŚ TRAFIŁ DO CELU !

   • Janusz I

    13 sierpnia 2018 at 14:41

    Można wzrok stracić czytając takie duże litery!J

    • hanuś

     13 sierpnia 2018 at 21:29

     To nie czytaj, jeśli nie po Twej myśli !

 2. Destouches

  13 lipca 2018 at 21:52

  Pierwszym znaczącym pogromem Żydów będzie wyrwanie parszywych chwastów z PiS od władzy.

  • Paweł

   14 lipca 2018 at 09:05

   Przestań idioto pisać bzdury. W PO i Nowoczesnej masz ich znacznie więcej i tym się bulwersuj.

   • obserwator

    14 lipca 2018 at 10:15

    Obaj są siebie warci, ale PiS jest bardziej upokarzający, bo prostytuuje się pod szyldem „patriotyzmu”.

   • Destouches

    15 lipca 2018 at 00:17

    @Paweł –
    Połowa parszywych chwastów z PiS z rządem włącznie to byli członkowie PO/UW – czyli argument z d… którą masz Żydku zamiast głowy. I jeszcze jedno… Jaką to ustawę podyktowaną przez BND rząd PO via parlament przegłosował w jeden dzień tak jak rząd PiS przegłosował ustawę podyktowaną im przez Mosad?

   • NARODOWYROJALISTA

    4 sierpnia 2018 at 11:23

    USA NIE JEST I NIE BĘDZIE NASZYM SOJUSZNIKIEM ,BO TO PAŃSTWO JEST I BYŁO POD WPŁYWEM SIŁ LUCYFERYCZNYCH NIE MAJĄCYCH NIC WSPÓLNEGO Z CZŁOWIECZEŃSTWEM.POLSKA JAKO NARÓD POWINNA IŚC DROGĄ CAŁKOWITEGO ZAWIERZENIA BOGU TO JEST JEDYNA NASZA OBRONA PRZED WROGAMI I NIEPRZYJACIÓŁAMI NASZEGO PAŃSTWA

  • tomek

   14 lipca 2018 at 18:49

   Wybierasz sie na premiera czy jeszcze poczekasz ubeku?

  • zj

   15 lipca 2018 at 06:08

   gliński i gowin ,z reszta da się dogadać

 3. Adam

  13 lipca 2018 at 21:56

  Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

  „Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

  „Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”
  –Henry Ford „Międzynarodowy żyd”

 4. Sara

  13 lipca 2018 at 22:20

  Moim zdaniem jeuropa nas nie na widzi bo ratowaliśmy Żydów , których oni się pozbyli .
  Czy nie wariat oddaje życie za zdziercę lichwiarza ?

  • JSM

   14 lipca 2018 at 01:30

   Sara, NIENAWIDZI a nie nie na widzi.

  • obserwator

   14 lipca 2018 at 07:42

   I właśnie dlatego PiS i jego obłąkani koszerni historycy promują w nieskończoność narrację o „Polakach ratujących żydów za wszelką cenę”. Nie bez celu to czynią. Chcą aby nas świat znienawidził. Dlatego trzeba się odcinać od takiej narracji i tłumaczenia się.
   Tak naprawdę im bardziej się im tłumaczymy tym mniejszą dumę czuję z bycia Polakiem. Pseudopatriotyzm depolonizuje znacznie szybciej niż marksizm kulturowy.

 5. Norbi

  14 lipca 2018 at 05:13

  Musimy zadbać o to żeby znowu nie zaszczycili nas swoją masową obecnością.

  • tomek

   14 lipca 2018 at 19:03

   Jest ich tu troche pod zmienionymi nazwiskami Przjrzyjcie sie kodziarzom feministkom lgbt obywatelom.W tym roku w Jedwabnem załozyli polskie opaski a na odwrotnej stronie mieli gwiazdy dawida .Taki 2 w 1 .Nie czujecie eskalacji bezczelnosci .7 lat temu po prawej stronie przed Konstancinem J. od Ujazdowa izraelska firma budowała osiedle.Pierwsi lokatorzy to byli zydzi nie znajacy Polskiego.Polskich budowlancow traktowali jak swinie.Polski nadzor kłaniał im sie w pas.

 6. zbyszek

  14 lipca 2018 at 08:42

  Mam troche inne zdanie wyrobione wlasnie dzieki felietonom na tym portalu – za co naprawde szczerze dziekuje!

  Takie pisanie, ze syjonisci „zaledwie sprowokowali” masowa zaglade Zydow a co gorsza, ze „sami Zydzi sprowokowali swoja zaglade” jest gadaniem typu Michalkiewicz, Braun a teraz Ziemkiewicz.

  Wynika z tego, ze „sa tacy, gdyz sami soba prowokuja kolejna zaglade”.

  Dalej mozna to ciagnac: Cyganie, Palestynczycy, Polacy, Rosjanie, Serbowie, Ludy Namibii ……. wobec moznych tego swiata udajacych pochodzenie zydowskie, cyganskie, polskie, rosyjskie ….. sami sa sobie winni.

  Zydzi, prawdziwi spadkobiercy, ofiary zaglady nadal sa grabieni ze wszystkiego, nawet z zabytkow a zydami sa juz nawet protestanci – maja w czesci podobne zachowania i poglady.

  Przykladow bylo mnostwo – moze warto powtarzac te felietony z bezwzglednymi przeciez dowodami zgodnymi z tym co wiemy z naszego zycia i historii potwierdzonej w naszych rodzinach – tak samo jak na temat Ukraincow i Niemcow z reszta bylej Rzeszy (Slowacy takze napadli na IIRP)

  Ziemkiewicz zwariowal czy chce byc na swieczniku naszym kosztem??

  Uwazam, ze ta Trojka pozornie obnazajac hipokryzje sama ja stosuje, gdyz przeciwwaga problemow jest zaciesnianie wspolpracy miedzy soba – im wiekszy nacisk Zla z zewnatrz, tym wieksza sila zmuszajaca do wspolpracy miedzy soba……

  Moim zdaniem ta Trojca stara sie rozproszyc nas niby informujac, niby uswiadamiajac…. .

  Jednak wobec Polskich zasad wspolpracy nawet pod zaborem kolejnych generacji ta ich partyzantka nam pomaga – oni musza to wliczyc w koszty tej partyzantki.

  #W stosunku do tego co pan Bodakowski wynalazl i nas informowal na tym portalu ta Trojca zaledwie cos tam duka, cedzi a staja sie coraz bardziej denerwujacy.

  Sprobuje to opisac w nastepnym liscie – oczywiscie sa to moje uwagi, ale oparte na konkretach, ktorych ci osobnicy nie uwzgledniaja np sprawy mieszkan, wlasnosci dzialek budowlanych, wywlaszczen np Zegan….

  • piotr p

   14 lipca 2018 at 15:56

   Zbyszek miotasz się. Wyobraż sobie, że oprawca i ofiara ma to samo imię i oprawca podaje się za ofiarę. To kłamstwo nazywa się żyd. Mówienie, że żydzi żydom zgotowali ten los nie jest bezzasadne ale nieprecyzyjne. Dlatego lepiej rozdzielić sprzeczości i je nazwać- jeśli tych co wierzą że są żydami(ofiary) nazwiemy żydami to tych którzy za żydów się podają a nimi nie są (bo nie są ofiarami lecz oprawcami) synagogą szatana. Inna nazwa tego kłamstwa to demokracja- tam gdzie panuje demokracja panuje żyd. W Polsce rządzą podający się za Polaków oprawcy Polaków i służ oni oprawcom żydów czyli synagodze szatana. W Polsce kłamstwo żyd jest potrójne bo rządzący podają się za rządzących a nimi nie są. Une od 3000 lat się przebierają i mają w tym swój cel. Relacja żyd- goj jest taka sama jak bramin- siudra, parias. Kłamstwo to jest już globalne, jest systemem selekcji negatywnej opartej na pysze, chciwości, pogardzie (oprawca gardzi ofiarą) i siejące nienawiść.

  • tomek

   14 lipca 2018 at 19:06

   chyba Tomek zmienił nicka

   • Tomek

    14 lipca 2018 at 21:39

    Bynajmniej:). W przeciwieństwie do np. jednego gamonia, który raz po raz zmienia nicki, nawet sobie na komentarze pod innym odpowiada, albo pode mnie się podszywa, ja cały czas piszę pod jednym tylko.

    • Stefan

     14 lipca 2018 at 23:25

     Po co to ze swoją głupotą się obnosić? Powiesz mi?
     Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz.

     • Tomek

      15 lipca 2018 at 13:21

      „Prawo”, no szkoda, że sam sobie tego pytania nie zadasz, kiedy po raz 20 kopiujesz tu na forum jakieś swoje śmieszne wypociny – a to „chwalisz” się dziadkiem, co w mordy rytualne wierzył, a to piszesz, że wierzysz w to, że CPK ma posłużyć do żydowskiej inwazji na Polskę, a to kopiujesz podekscytowany swoje „wyliczenia” sędziowskich emerytur z ZUS, nie wiedząc nawet, że sędziowie emerytur nie dostają, a to kopiujesz wierszyki o Żydach, w tym „Aninimowe mocarstwo”, co do którego wydaje ci się, że należy je czytać dosłownie, podczas gdy jest to satyra na takich właśnie gamoni, jak ty…

      Czy jest jakaś granica śmieszności, której byś nie przekroczył? I to 20 razy, bo każdy taki głupi wpis kopiujesz tyle razy minimum, jakbyś głośniej chciał krzyczeć: „patrzcie, jestem idiotą!”. Może myslisz, że jak teraz piszesz pod paroma pseudonimami to jakoś to się rozłoży? Bynajmniej, przecież ewidentne widać że pare pseudonimów nowych na tym forum to jeden, ten sam, wyjątkowy gamoń.

     • czarek

      17 lipca 2018 at 12:28

      @Tomek 15 lipca 2018 at 13:21
      A pytał cię ktoś? Co tak się rzucasz jakbyś się talmudu naczytał?

  • Jacek

   20 lipca 2018 at 15:24

   @zbyszek
   Czy Ty dopiero startujesz w wyrabianiu swojej opinii?
   Na to wygląda.
   Bardzo mało czytasz.
   Jeśli twierdzisz, że dużo, powinieneś zwiększyć tę ilość dziesięć razy.

 7. Bobik

  14 lipca 2018 at 09:08

  Zawsze uważałem pana z wąsikiem za odrażającą postać.
  Teraz zmieniam zdanie.
  Z pobytu w UK pamiętam takiego dziadka, co bronił Hitlera.
  Mówił mniej więcej tak:
  „Wy, Polacy to jesteście durniami i zawsze byliście. Czego wy chcecie od tego Hitlera? Wszystkich Żydów u was powybijał, a wy do niego jeszcze pretensje macie. Nawet jak wam Warszawę zburzył to i tak się wam opłacało, a zresztą gdybyście jeszcze parę miesięcy siedzieli cicho to by nie zburzył”.
  Mówił też, że po pierwszej wojnie Polska miała być odtworzona jako żydowskie państwo w Europie i tylko przez różne zbiegi okoliczności tak się nie stało.
  Nie używał zwrotu „Judeopolonia”.

  • Marian

   14 lipca 2018 at 09:23

   Pan z wąsikiem spełnił wobec Niemców podobną rolę, jak pewien elektryk z obrazkiem w klapie wobec Polaków. – Obaj byli pionkami i nie warto się nimi zajmować.

  • Stefan

   14 lipca 2018 at 09:46

   Pan Hitler mordował upośledzonych – był zły.
   Angole mordują upośledzone dzieci – są dobrzy.

 8. Art

  14 lipca 2018 at 13:19

  Z moich skromnych obserwacji wynika,że ta nowa nazwa naszej ojczyzny -„polin” to tylko taki kamuflaż.
  Zostaniemy Nową Palestyną.Zachodnią Ukra inę i południową wschodnią Polskę zamienią na Nowy Izrael.Takie są dalekosiężne ich plany.
  Ziemkiewiczu zdarza się czasami coś mądrego napisać.
  Pomyślmy jednak kogo wybierzemy sobie w miejsce całkowicie zblatowanego i skompromitowanego prezydenta?Zanim oni nam podstawią znowu swego.

  • marju73

   14 lipca 2018 at 23:14

   Oni podstawią nam dwòch poważnych kandydatòw.Jednego będą grzać media żydopisowskie a drugiego żydokomuna Szechtera i wstajesz i łżesz.

 9. zj

  14 lipca 2018 at 13:51

  Jak długo będą „pracowac ” na ten swój raj.Doczekamy sie ?

  • Art

   14 lipca 2018 at 18:59

   Oby nie.Ale będzie bardzo trudno ich pokonać,a o przekonaniu mowy nie ma.Choćby z tego powodu,że właściwie u nich prawda nie istnieje.Dobrze to objaśnił ks. prof. W. Chrostowski.Prawda jest wtedy,kiedy jest dobra dla żydów,a jeśli nie jest dobra to tym gorzej dla prawdy.Drugi przykład to Jedwabne.Taki chocholi taniec jaki oni odstawiają na NIEPOCHOWANYCH szczątkach swoich współbraci może dokonać tylko ta nacja. Każda inna na świecie dawno by wyjaśniła kto,co i ile,a potem dokonała godnego pochówku.Najgorsi barbarzyńcy tak się nie zachowywali.

 10. Tomasz

  14 lipca 2018 at 19:21

  Szewach Wais były ambasador Izraela w Polsce „KTO NIE CHCE PŁACIĆ ŻYDOM ODSZKODOWAŃ TEN JEST ANTYŻYDOWSKI I ANTYSEMITĄ”

 11. sww

  14 lipca 2018 at 19:56

  Straszne – leżymy plackiem przed USA i Izraelem. Mienie bezspadkowe obywateli Polski należy do Polski, a nie do fundacji antypolskich!

 12. Marian

  14 lipca 2018 at 23:25

  Tych żydów to ja bym z Polski nie wypędzał, a gdyby nawet wyjechali, to trzeba by ich szybko sprowadzić z powrotem.
  Dlaczego? To proste.
  – Polak jak jest najedzony, bezpieczny, zamożny i zdrowy, to mu głupota do głowy przychodzi. Nie liczy się z pieniędzmi, nie szanuje zdrowia, życia, przyjaciół, ulega łatwo zachciankom np. potrafi w jedną noc przegrać w karty majątek gromadzony przez pokolenia itd.
  A jak jest głodny, wnerwiony, nie ma dachu nad głową, nie ma pieniędzy, został upokorzony i okradziony – a, to wtedy zaczyna myśleć i jest zdolny do takiego heroizmu, że się w pale nie mieści.

  Dlatego p. Ziemkiewicz myli się, jak zwykle, licząc na jakieś pogromy. Nic z tych rzeczy, tzw. Żydzi są nam potrzebni jak zarazki dla zdrowego organizmu, żeby rozwinąć system odpornościowy. Gdyby nie było zarazków, to słaby organizm umarł by nie chorując. A jak są zarazki, to jest ból, gorączka – choroba to sygnał, że trzeba coś z tym zrobić.

  • Stefan

   14 lipca 2018 at 23:46

   „Żydzi są nam potrzebni jak zarazki” więc są zarazkami a nawet zarazą.

   • Tomek

    15 lipca 2018 at 00:57

    Zarazkami, a nawet zarazą, to są ludzie tacy, jak ty, Marku. Ograniczeni mentalnie i intelektualnie, skrajnie niedouczeni, rozsiewający w Internecie swoje bzdury, obsesje i jad. Tacy, jak ty, są wrzodem na ciele polskiego Narodu – potraficie ośmieszyć każdą dyskusję i sprowadzić ją do poziomu szamba, w którym się nurzacie. Pożyteczni idioci dla tych, którzy chcą nas atakować i wytknąć jakieś stereotypy. Taka prawda.

  • obserwator

   15 lipca 2018 at 08:11

   Twój argument jest nie do końca dobry. Rozumiem że powinniśmy sprowadzić więcej banderowców, gdyż wtedy będziemy w stanie większego zagrożenia, dzięki czemu będziemy bardziej waleczni i lepsi.
   Niestety, od 200 lat walczymy aby ledwo stać na nogach, na dłuższą metę to nas niszczy. To też powoduje że ludzie stąd uciekają, bo chcą żyć pełnią życia, a nie wegetować i ledwo trzymać się na nogach.

   • Marian

    17 lipca 2018 at 23:00

    Nie musimy sprowadzać banderowców, sami przyjeżdżają. 😉 Jeśli mieszkasz w okolicy, gdzie pełno bezpańskich psów, to musisz znaleźć na nie sposób, bo któregoś dnia zaatakują.
    Tzw. polski rząd (podobnie polski jak i obozy), wykonuje rozkazy przychodzące z daleka. I nie mamy na to wpływu, przynajmniej bezpośrednio. Nie jesteśmy mocarstwem jak Chiny.
    Ukraińcy mają nóż na gardle od wschodu, więc raczej nie będą starać się o otwarcie drugiego frontu.
    Ludzie uciekają, bo tak jest prościej. Ale potem żałują całe życie, jak Joseph Conrad.
    „Walczymy od 200 lat” – nie, walczymy od 1000 lat i mieliśmy nie najgorszą historię, opłacało się. Nie ma co się roztkliwiać. Anglia Comwella, Francja Robespierra, Rosja Lenina i Niemcy Hitlera nie były fajniejszym miejscem do życia.
    Tym, co najbardziej nas niszczy, to zdrada – nie potrafimy karać zdrajców. I dlatego przegrywamy.
    Co robiło dowództwo AK, żeby powstrzymać mordowanie Polaków na Wołyniu w 1943 r. – niewiele, bo było zajęte ratowaniem Żydów w GG. I to jest problem, że w Polsce bardziej kocha się cudze dzieci niż własne.

    • nowotwor zlosliwy

     18 lipca 2018 at 22:30

     Dokladnie!Zgadzam sie,ze nie karanie zdrajcow to glowny problem Polski od jakichs 400 lat!!!!!!!!!

     Wyobrazmy sobie takich zdrajcow jak bolek,kwach,komuchowski, kondonek, kalkstein itd. nabitych na pieknie zastrugane paliki przed sejmem i wiszacy tam kilka miesiecy rozkladajac sie i bedac ostrzezeniem dla innych myslacych o zdradzie!czy moze byc lepsza ochrona przed kolejnymi zdrajcami?Ktos myslacy o zdradzie grubo by sie zastanowil widzac jak koncza zdrajcy POLSKI!

     Kolejna sprawa to wysprzatanie Wawelu ze zdrajcow….

 13. Tomasz

  15 lipca 2018 at 07:30

  Tomek rozsiewa żydowski jad antypolonizmu .

  • Tomek

   15 lipca 2018 at 13:26

   Tomasz, cóż za zgrabne zdanie ci wyszło – toporne jak z podręcznika dla marksistowskich agitatorów:).

  • czarek

   17 lipca 2018 at 12:29

   … o raz smród swojego getta.

 14. Damian

  15 lipca 2018 at 13:24

  Żydzi to najgorszy naród na świecie.

 15. Oskar

  15 lipca 2018 at 13:25

  Żydzi są w Polsce potrzebni jak wrzód na d.

  • czarek

   17 lipca 2018 at 12:33

   To samo na świecie. 🙂

 16. Julia

  15 lipca 2018 at 13:27

  Uważam,że Panowie Michalkiewicz,Braun i Ziemkiewicz mają rację.

 17. Tomasz

  15 lipca 2018 at 15:18

  Tomek podła żydowska gnida ,Ciekawe ile dostaje szekli za pisanie antypolskich paszkwili z Ambasady Izraela od antypolskiej Ambasador Azari ,Jego ciągła aj..waj aj…waj to antypolskie jak większość jego ziomków którzy chcą okraś Polki i Polaków z mienia bezspadkowego które należy do Skarbu Państwa Polskiego.Zmienia nic jak rękawiczki ,

 18. Pingback: 3n9ct5mwn9cwntctvbyb3vebce

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra