Mowa tutaj o polskiej piosenkarce Małgorzacie Jamroży ze Stargardu, bardziej znanej jako Margaret. 

W lutym tego roku zapewniła, że chce nagrać płytę w języku polskim. 

"Chciałabym się dać poznać publiczności jako artystka, która ma uczucia. Myślę, że moi fani nie potrafią powiedzieć kim jest dziewczyna śpiewająca piosenkę „Cool Me Down." - powiedziała. 

My przypominamy jednak wywiad dla portalu Vajbs, którego udzieliła pół roku temu. Podczas wywiadu dziennikarz powiedział jej, że większość jej fanów woli jak śpiewa po polsku. Co odpowiedziała? 

"Wiesz co, no nie wiem. Wiadomo, że ludzie woleliby abym śpiewała po polsku, bo też będą rozumieć co śpiewam.

Trudniej jest śpiewać po polsku? - dopytał dziennikarz. 

"Zależy. Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni”, tylko jest o czymś. Myślę, że to jest trudniejsze, natomiast ja trochę tupię nogą i się złoszczę na to, bo ja czuję się Polką, ale czuję się też Europejką. W sensie bardziej Europejką niż Polką i się złoszczę kiedy my, Polacy jesteśmy tacy zawzięci i nie chcemy się uczyć tego angielskiego." - odpowiedziała. 

Przypomnijmy, że Margaret w tamtym roku przeszła do finału podczas szwedzkich eliminacji do  Eurowizji, ostatecznie nie wygrała jednak. Gwiazda wspiera także środowiska LGBT. Piosenkarka odrzuciła też propozycję zagrania Violetty Villas. 

Karierę robi nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji. Aktualnie promuje swój singiel pt. "Tempo." Jeżeli nie kojarzycie kim jest Margaret poniżej zachęcamy do odsłuchania najnowszej piosenki w wersji na żywo. 

Jaka jest Wasza opinia na temat jej słów? 

Jeżeli nie wierzycie, że rzeczywiście to powiedziała warto prześledzić cały wywiad: 

http://vajbs.pl/wywiad-margaret/