Młodociana patuska i czeczeńska bandyterka zbierają na zrzutce na prawnika [FELIETON]

0
0
0
jeden ze sprawców rozboju młodociany czeczeński bandyta Ramzan
jeden ze sprawców rozboju młodociany czeczeński bandyta Ramzan / facebook

18-letnia dziewczyna oraz 19 i 20 letni mężczyźni (obaj z pochodzenia Czeczeni) dokonało szeregu czynów zabronionych i do tego było na tyle głupich, żeby to na żywca udostępniać na internecie. W trójkę pojechali z Warszawy do Zamościa, żeby pobić 19-letniego chłopaka. Złamali mu szczękę, wybili zęby, kopali leżącego, ukradli pieniądze i telefon, a dziewczyna - Karolina Sz. nagrywała całą napaść i na żywo puszczała w internecie. Dziś dziewczę ochrzczone przez internet "Czeczeńską Karyną" płacze na hejt w internecie na "hejt". A jakiś jej znajomy postanowił zrobić zbiórkę na internecie na dobrego prawnika, żeby nasi milusi przypadkiem dłużej w pierdlu nie zabawili, gdyby sąd okazał się mało łaskawy.

- W ostatnich dniach, w internecie wybuchła burza, skupiona wokół młodej, niewinnej dziewczyny. Powodem linczu miała być sprzeczka z Krystianem R. który obrażał Karoline w internecie, nazywając ją szm*** oraz kur**. Dochodzi do tego nienawiść na tle rasowym, gdyż chłopak Karoliny pochodzi z Czeczenii. Gdy środowiska skrajnie prawicowe, oraz środowiska tzw. inceli, skupionych wokół portalu wykop.pl podchwyciły temat, w internecie rozpoczął się lincz Karoliny, wynikiem czego są jej kłopoty prawne. Obecnie wobec Karoliny toczy się postępowanie karne. Organizujemy tę zbiórkę by przeznaczyć zebrane pieniądze na pomoc prawną Pana Kamila Gieresia, jednego z najlepszych prawników w Polsce. Pan Giereś rozumie system sądowniczy i zapewni, że prawda zostanie usłyszana, bez względu na to, jak nieprawdopodobna. Usługi Pana Gieresia nie są tanie, ale jaką cenę możemy postawić na prawdę? Trzymaj się Karolina, pamiętaj że jesteśmy z tobą!
- napisał na zrzutce.pl autor zbiórki Wiktor Lipkowski.

Jak do tej pory udało mu się uzbierać z planowanej kwoty 5000 tysięcy złotych zaledwie 69 zł.

- Mordeczki - wielkie dzieki za 68 zlotych do Karoliny, ale to troche malo. Zeby chlopakowi spuscic wpierdol, cala trojka musiala jechac z warszawy az do zamoscia, wiec pewnie karolina dostanie grzywne za zlamanie zakazu przemieszczania sie w czasie pandemii - to bedzie z 5 tysiakow. Karolina potrzebuje dobrego adwokata - nawet jak adwokat gowno zrobi to i tak wezmie co najmniej z 2 tysiaki. Pobity chlopak ma polamana szczeke i wybite zeby - pewnie karolina bedzie musiala mu zaplacic minimum z 10 tysi odszkodowania. Potrzebujemy wiec kilkunastu tysiecy na Karoline. Ramzan (ten ktory chlopakowi zlamal szczeke) tez prosi o wsparcie i bedzie wdzieczny za kazda zlotoweczke. Czeczency nie zalujcie grosza na Karoline, jej chlopaka i Ramzana - pokazcie ze trzymacie sie ze swoimi. (pisownia oryginalna).

- apeluje kolejny wielbiciel "Czeczeńskiej Karyny".

Adres zbiórki jest dostępny pod adresem:

https://zrzutka.pl/re7d4w

Komentarze nawet darczyńców są miażdżące:

- Za robotę się weź czeczeńska karyno

- Mam nadzieje że długo nie wyjdzie z więzienia, a dla tych dwóch bandytów natychmiastowa deportacja.
- Jak chcesz pomóc to idź do pracy i nie pros ludzi o pieniądze bo nikt więcej na tą zrzutkę nie da. Bandytom raczej nikt nie pomoże. Jest wiele innych zbiórek na chore dzieciaki ludzie tam wpłacą bo pieniądze nie pójdą na marne.

- Lepiej wydaj te pieniądze na dobrego psychologa by wyjść na ludzi w przyszłości.

- Masz tu złotówke patusiaro. Tylko nie wydaj na głupoty.

Cóż jak widać internauci wyrażają powszechnie swoje oburzenie skrajnie patologicznymi zachowaniami bezmózgiem małolaty.Karolina Sz. ma wielkie, acz chore ambicje zostać patostreamerką, więc jej wpisy w internecie obrażały wszystko i wszystkich. Lżyła także swą przyszłą ofiarę, a kiedy chłopak zaczął jej odpowiadać, zapowiedziała mu... krwawą zemstę. Zagroziła mu, że „będzie łamany”, po czym wspólnie z dwoma Czeczenami (jeden z nich jest jej chłopakiem) wsiadła do auta i pojechała "odwiedzić" nastolatka. Na prośbę Karoliny 19-latek wyszedł przed klatkę bloku. Następnie po krótkiej wymianie zdań jeden z Czeczenów (uprawiający kickboxing, a więc kwalifikujący się jakby używał niebezpiecznego narzędzia) zaczął bić pięściami i kopać pokrzywdzonego po całym ciele. Całość zdarzenia na bieżąco relacjonowała w internecie uczestniczka zajścia - opowiadają policjanci. Pobity chłopak ze złamaną szczęką i wybitymi zębami trafił do szpitala i przeszedł operację. Kiedy oprawcy znęcali się nad nim, ona wszystko... transmitowała w internecie!

Do spotkania w realu doszło na jednym z osiedli w Zamościu.

- Dysponowaliśmy wizerunkami napastników, ale musieliśmy dokładnie ustalić kim były te osoby i gdzie przebywają

- tłumaczyli policjanci z Zamościa. Cóż ciężko było ich nie mieć, jak film z pobicia miał tysiące wyświetleń. Karolina Sz. początkowo za wszystko obwiniała pobitego chłopaka, twierdząc, że tylko narobił jej kłopotów i takie lanie mu się należało. Pisała mu, że się zagoi i żądała... żeby wycofał oskarżenie! Całej trójce grozi do 12 lat więzienia.

 

Jednak bez względu na wyrok cała trójka powinna później być stąd deportowana z całymi rodzinami i dożywotnim zakazem wjazdu. Oni do Czeczenii, a ona na rodzinną Białoruś. Ponieważ mamy dość własnej patologii, żeby niańczyć tą z importu. 

Źródło: policja.gov.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną