W Hollywood powstaje film “Habit”, w którym  Pan Jezus został przedstawiony jako kobieta, kochanka głównej bohaterki, która prowadzi niemoralny tryb życia,  dopuszczając się wielu niegodziwości. W tej produkcji zagra Bella Thorne. Wcieli się ona w postać dziewczyny, której seksualnym fetyszem jest Pan Jezus. Przebiera się w filmie za zakonnicę, by uniknąć kłopotów z powodu handlu narkotykami, którym się zajmuje . W filmie występuje też tzw. kobieca postać Jezusa Chrystusa grana przez Paris Jackson, córkę Michaela Jacksona.

"Film obraża uczucia religijne wszystkich wierzących chrześcijan, którzy wyznają, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym." - pisze CitizenGO, które udostępnia petycję mającą zatrzymać realizację bluźnierczego filmu:

PODPISZ PETYCJĘ PRZECIWKO BLUŹNIERSTWU!

Autorzy petycji piszą: "Z posiadanych przez nas informacji wynika, że tytułową postać w “Habit” zagra Bella Thorne.
Wcieli się ona w postać dziewczyny, której seksualnym fetyszem jest Pan Jezus. Przebiera się w filmie za zakonnicę, by uniknąć kłopotów z powodu handlu narkotykami, którym się zajmuje . W filmie występuje też tzw. kobieca postać Jezusa Chrystusa grana przez Paris Jackson, córkę Michaela Jacksona.

Oczywiście, kontrowersyjna decyzja, by przedstawić Chrystusa jako kobietę, to jedynie jeden z elementów produkcji, której jedynym celem wydaje się obraza jak największej liczby chrześcijan na całym świecie."