SZOK! A. Deszczyca: Polska jest gotowa WALCZYĆ z Rosją!

Andrij Deszczyca fot. screen Polsat News

Myślę, że Polska jest gotowa walczyć z Rosją. Przygotowują się do wojny – przekonywał Andrij Deszczyca, były ambasador Ukrainy w Polsce.

Według byłego polityka, a obecnie komentatora politycznego ukraińskich mediów, w naszym kraju panuje bardzo poważne podejście do wojny na Ukrainie i ewentualnego zagrożenia ze strony Federacji Rosyjskiej.

Oczywiście, są świadomi tego, że lepiej do tego nie dopuścić, ponieważ wtedy otwarta zostanie absolutnie nowa strona wojny, która trwa pomiędzy Rosją i Ukrainą – podkreślił.

Chociaż ja osobiście jestem przekonany, że mimo wszystko ta wojna już przerosła udział dwóch państwa. Znacznie więcej krajów jest w tej wojnie zaangażowanych – dodał.

Źródło: Kanał Polityczny

2 thoughts on “SZOK! A. Deszczyca: Polska jest gotowa WALCZYĆ z Rosją!

  1. Słudzy Ukrainy jak cieć Maliniak, zawodowy kłamca Pinokio-Morawer, Plaszczak czy Jasina, powinni już popylać na front. Jak taka umysłowa ameba jak Maliniak mogła zostać prezydentem

  2. niech sie raz na zawsze odwalą od Polski. Ile jeszcze ma nas to kosztować ? Kto nam zwróci pieniądze za to wszystko. Prezydent sprowadza na Polskę nieszczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *