Gadowski nie gryzie się w język. To powiedział o Hołowni

0
0
5
Witold Gadowski
Witold Gadowski / zrzut ekranu

Witold Gadowski wypowiedział się ostatnio na temat afery opozycji oraz działań Marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Dziennikarz nie gryzł się w język. Zobacz, co powiedział.

Wybory parlamentarne miały już miejsce jakiś czas temu. Pomimo, że teoretycznie wygrało je Prawo i Sprawiedliwość w praktyce jednak najprawdopodobniej nie uda im się utworzyć trwałego rządu. Stworzy go natomiast opozycja składająca się z takich ugrupowań politycznych jak: Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga (Polska 2050 i PSL) oraz Lewica. Na razie misję tworzenia nowego rządu prezydent Andrzej Duda powierzył Mateuszowi Morawieckiemu. 

Od czasu wyborów parlamentarnych bardzo głośno jest na temat Szymona Hołowni z ugrupowania Polska 2050. Został on wybrany na Marszałka Sejmu obecnej kadencji.  Na jego temat w wywiadzie dla portalu Fronda zdecydował się wypowiedzieć znany, polski publicysta - Witold Gadowski. Jego zdaniem Hołownia jest człowiekiem, który jest wykreowany i stworzony na potrzeby konkretnego etapu. 

"Jest to człowiek bez właściwości, plastyczny, który będzie spełniał wszelkie możliwe nałożone na niego zadania. Jest to nawet to nie tyle dobry aktor co dobry sługa"

-dodał. 

Odniósł się również do afery wiatrakowej. Jego zdaniem opozycja, która już niedługo przejmie władzę posiada chamski i brutalny przejaw dominacji niemieckiej. Przypomniał też, że Pani poseł Henning Kloska nie znała tak naprawdę wcześniej tej ustawy. Podkreślił, że według niego napisano ustawę, a następnie dano jej ją do przedstawienia. Dodał, że ustawa ta nie spodobała się nawet niektórym politykom opozycji, szczególnie nie podobał im się poziom tego dokumentu. Przyznał, iż można w ten sposób zobaczyć jak opozycja jest niesuwerenna. 

Jaka jest Wasza opinia na temat słów Witolda Gadowskiego? Zgadzacie się z jego wypowiedzią czy macie inne zdanie w tej kwestii?

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną