Z kraju

Zadaj pytanie przyszłemu premierowi

W ciągu kilku najbliższych dni PiS złoży w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności. A już dziś kandydat na premiera „rządu technicznego” będzie przewodniczył kolejnej debacie na aktualne tematy.

 

Dzisiejsze spotkanie z prof. Piotrem Glińskim (socjolog Polskiej Akademii Nauk) będzie można śledzić na żywo w internecie. Pod tym adresem obejrzysz na żywo przebieg całego spotkania. Najbliższa relacja z Forum Pałacu Ślubów pt: „Społeczeństwo obywatelskie – dokąd zmierzamy?” Wymiar krajowy i lokalny. Debata 5.

 

Każdy będzie mógł zadać pytanie przez internet.

Spotkanie poprowadzi Jerzy Boczoń, dyrektor Fundacji RC.

Początek, 28 stycznia godz. 18.05 Zapraszamy.

 

MP, materiały prasowe

fot. D.Rozański

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra