Polskość

Serial z Grodzką i Nowicką to uczenie ludzi posłuszeństwa

Kim są Anna Grodzka i Wanda Nowicka? Ostatnie zamieszanie w Sejmie na temat powołania jednej, a odwołania drugiej ze stanowiska wicemarszałka stanowi kolejne poważne ostrzeżenie dla Polaków przed próbą – zgodnie z teorią Wiktora Suworowa – manipulowania opinią publiczną pod dyktando władz.

Krzysztof Bęgowski to 59 letni były działacz nomenklatury PRL, znany od kilku lat pod imieniem i nazwiskiem Anna Grodzka. Krzysztof Bęgowski był absolwentem psychologii klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. W PRL działał w komunistycznych organizacjach: Związku Studentów Polskich i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W PZPR był w egzekutywie podstawowej organizacji partyjnej na uniwersytecie, w ZSP był instruktorem politycznym.

W III RP zajmował się działalnością gospodarczą, produkował filmy i seriale dla TVP. Działał w SdRP, SLD, stowarzyszeniu „Ordynacka”. W 2011 został posłem z Ruchu Palikota. Jest pierwszym posłem w Europie, który twierdzi, że zmienił płeć, i wiceprzewodniczącym Parlamentarnej Grupy Kobiet.

Po skandalu jakim było przyznanie sobie gigantycznych nagród przez wicemarszałków sejmu, Janusz Palikot postanowił, że Anna Grodzka zastąpi na fotelu wicemarszałka Wandę Nowicką.

Wanda Nowicka to 57-letnia działaczka na rzecz ateizmu i mordowania nienarodzonych dzieci. W 2011 i 2012 sądy uznały, że organizacje kierowane przez Wandę Nowicką są finansowane przez zagraniczny przemysł aborcyjny. Nowicka związana była z Unią Pracy, Polską Partą Socjalistyczną, SLD, Polską Partą Pracy. Od 2011 jest posłem Ruchu Palikota.

Jej synem jest działacz komunistyczny i założyciel Organizacja Młodzieżowa Lewica bez Cenzury im. Feliksa Dzierżyńskiego Michał Nowicki – Wanda Nowicka odmówiła publicznego odcięcia się od poglądów syna. Mąż Nowickiej Świętosław jest między innymi astrologiem. Teściem Wandy był Andrzej Nowicki marksista i wieloletni wielki mistrz polskiego Wielkiego Wschodu.

Niewątpliwie na polskiej scenie politycznej szokujące jest to, że katolicy nie mają swojej reprezentacji politycznej w polskim parlamencie. Podczas gdy ekstrema lewicowa, sekta ateistów, przedstawiciele osób mających problemy ze swoja seksualnością, taką reprezentację mają.

Szokujące jest również to, że godność wicemarszałka sejmu piastuje Wanda Nowicka. Polityk który nie potrafi potępić politycznych poglądów swego syna, który gloryfikuje największych ludobójców na świecie i propaguje totalitaryzm.

Groteskowa jest kampania kreująca Anne Grodzką na symbol kobiecości. Nie dość, że kampania ta sprzeczna jest z nauką, to do tego całkowicie sobie lekceważy poczucie estetyki. Z jednej strony to dobrze – bo nachalny ekstremizm lewicowy establishmentu jest niesmaczny pewnie i dla większości wyborców lewicy i centrum.

Z drugiej jednak strony może mamy do czynienia z akcją wychowywania społeczeństwa do akceptacji wszelkich zarządzeń władzy. W jednej ze swoich książek Wiktor Suworow opisał mechanizm takiego zachowywania z wykorzystaniem zmiany czasu. Ta bezsensowna polityczna czynność zadeklarowana przez władze, pozbawiona jakiegokolwiek uzasadnienia ekonomicznego, ma na celu wyuczenie ludzi do posłuszeństwa nawet wobec skandalicznie bzdurnych zarządzeń władz. Tak wyuczona ludność zaakceptuje wszelkie brednie zarządzone przez władze.

Jan Bodakowski
 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra