Z zagranicy

Rodzice chcą wychować „bezpłciowe” dziecko

Kanadyjskie małżeństwo ukrywa przed całym światem płeć swojego czteromiesięcznego dziecka, ponieważ chce mu samemu dać możliwość „samookreślenia się” w przyszłości.

 

Kathy Witterick i David Stocker postanowili, że płeć ich dziecka, któremu nadali imię Storm, nie zostanie publicznie ujawniona. Oprócz ich samych, dwójki posiadanych już wcześniej dzieci oraz zaprzyjaźnionych położnych, o tym czy ich potomek jest chłopcem czy dziewczynką nie wiedzą nawet członkowie najbliższej rodziny, jak np. dziadkowie.

Rodzice twierdzą, że pozwoli to dziecku na rozwój własnej osobowości i samodzielny wybór płci, z którą się będzie utożsamiać w przyszłości.
 
Dwójka posiadanych już przez małżeństwo z Toronto dzieci także jest wychowywana w kontrowersyjny sposób. Chociaż są to chłopcy w wieku 2 i 5 lat, rodzice nie narzucają im w co mają się ubierać i pozwalają aby zakładali np. sukienki, inne ubrania w kolorze np. różowym czy plotą im warkoczyki.
 
Dzieci spotykają się powszechnie z ostracyzmem wśród rówieśników, nie chcących się z nimi wspólnie bawić. David Stocker uważa jednak, że "odrażający jest" dokonywanie przez rodziców wyborów za swoje dzieci, ponieważ hamuje to rozwój ich osobowości.
 
Kontrowersyjne małżeństwo czuje się również zbulwersowane faktem zainteresowania mediów płcią swojego dziecka. Uważają, że jest to prywatna sprawa ich rodziny.
 
Nie przeszkadzało to im jednak wcześniej powszechnie ogłosić w wiadomościach wysyłanych również do przyjaciół i w wypowiedziach dla prasy otwarcie mówić o swojej decyzji.
Wiele osób wyraziło już swoje ubolewanie i żal nad postępowaniem rodziców, którzy postanowili przeprowadzić na swoich dzieciach tego typu eksperyment.
 
Bryan Fischer, dyrektor w Amerykańskim Stowarzyszeniu Rodzin uważa, że nie ma żadnych wątpliwości, iż kanadyjskie małżeństwo doprowadzi do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swoich dzieci.
 
Jego zdaniem pewne jest, że każdy człowiek potrzebuje swojej własnej identyfikacji seksualnej, a zachwianie tego przez rodziców jest tragicznym zachowaniem z ich strony, negującym naukowe i biologiczne fakty.
 
Opracował: Kuba Klimkowicz
 

Na podstawie: Fox News, Toronto Star

Fot.morguefile.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra