Z kraju

Najmłodsze miały 2 miesiące, kiedy je gwałcił

egzorcysta_kinseyOpisany na łamach marcowego numeru miesięcznika „Egzorcysta” przez Grzegorza Górnego homoseksualista Alfred Kinsey w czasie swoich eksperymentów dopuszczał do molestowania i gwałcenia dzieci (od niemowlaków w wieku od 2 miesięcy do młodzieży lat 15) przez pedofilów.

Alfred Kinsey jako orgazm u poddawanych eksperymentom niemowlaków opisywał: drgawki, jęczenie, płacz, ból, przerażenie i utratę przytomności. Tezy o potrzebach seksualnych dzieci Alfred Kinsey oparł na relacjach pedofilów. Te patologiczne eksperymenty były nagrywane. Alfred Kinsey robił to za wiedzą i akceptacją swoich sponsorów. Do dziś seksuolodzy odwołują się do badań Alfreda Kinsey’a.

Alfred Kinsey był entomologiem i zwolennikiem darwinizmu. Uznawał, że dewiacje seksualne są motorem ewolucji, postępu społecznego i rozwoju biologicznego. Głosił, że wszelkie patologie seksualne są czymś normalnym (w tym kazirodztwo, pedofilia, homoseksualizm, sadomasochizm, fetyszyzm, zoofilia i nekrofilia) i że bez ich udziału nie doszłoby do ewolucji człowieka.

Od 1938 roku poświecił się badaniu dewiacji seksualnych. Homoseksualizm uznawał za doskonałą formę seksualności, kolejny etap ewolucyjnego doskonalenia gatunku ludzkiego. Swoje teorie oparł na nierzetelnie przeprowadzonych badaniach – błędy wytykał mu Abraham Maslow. Teorie Alfred Kinsey’a zawarte w jego raporcie stały się uzasadnieniem dla rewolucji seksualnej.

Pederasta Alfred Kinsey był finansowany przez Fundację Rockefellera. Od 1931 do 1954 na swoje badania nad seksualnością dostał od Fundacji Rockefellera 414 000 dolarów. Dzięki tym środkom finansowym przeprowadził 18 000 wywiadów na temat aktywności seksualnej i zgromadził kolekcję materiałów porno. Do dziś Instytut Kinsey’a prowadzi swoją działalność (pod nazwą Instytut badań nad seksem, gender i reprodukcją).

Zbrodnie Alfreda Kinsey’a i skrajną nierzetelność jego badań ujawniła jako pierwsza w 1981 roku Amerykanka Judith Reisman. Źródłem informacji dla Alfreda Kinsey’a nie byli normalni ludzie, tylko zdeprawowani i niereprezentatywni dla społeczeństwa więźniowie, prostytutki i pederaści. Badania oparte na ich relacjach były całkowicie sprzeczne z rzeczywistymi zachowaniami seksualnymi w amerykańskim społeczeństwie.

Ateista Kinsey nienawidził katolicyzmu, uznając, że katolicyzm jest przeszkodą dla seksualnego oświecenia ludzi. Dla Alfreda Kinsey’a istniały trzy dewiacje seksualne: abstynencja, celibat i narzeczeństwo. Alfred Kinsey nie wierzył w miłość, był seksoholikiem, onanistą, podglądaczem, homoseksualistą, sadomasochistą i lekomanem. Interesowały go szczególnie stosunki homoseksualne, ale też i magia seksualna.

Swoje badania Alfred Kinsey wykorzystywał do zbierania kompromitujących materiałów na wpływowe osoby i dziennikarzy. Po II wojnie światowej szef FBI Edgar Hoover zapewnił Alfredowi Kinsey’owi bezkarność za cenę dostępu do zebranych przez Alfreda Kinsey’a materiałów o życiu seksualnym wpływowych osób w USA.

Alfred Kinsey w swoim raporcie „Zachowania seksualne mężczyzn” stwierdzał, że 50% mężczyzn zdradzało żony, 92% się onanizowało, 37% miało stosunki homoseksualne, 69% korzystało z usług prostytutek. Po publikacji swojego raportu stał się guru rewolucji seksualnej i celebrytą w USA. Jego zwolennicy twierdzili, że jego absurdalne teorie odkrywają prawdę o USA. Raport Kinsey’a stał się argumentem na rzecz legalizacji patologii seksualnych w USA i rozpalił rewolucje seksualną w Stanach Zjednoczonych.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra