Z kraju

Cejrowski: KOD jest antypolski i antysemicki

prawy.pl_images_nowe_cejrowski_1Przysłowiowej suchej nitki nie pozostawił na hejterach KOD Wojciech Cejrowski, oburzony wpisami na forach społecznościowych dokonywanymi przez „obrońców demokracji”.

Odnosząc się do „złośliwych i zajadłych komentarzy od KOD po wypadku samochodu prezydenta”, w tym również „życzeń śmierci prezydentowi” oraz reakcjach KOD po wyborze na senatora kandydatki PiS Anny Marii Anders, Cejrowski napisał:

Generał Anders wyprowadził z sowieckich obozów śmierci tysiące ludzi. Ocalił rodziny, ocalił sieroty i utworzył armię polską na Zachodzie. Ocalił też tysiące Żydów, a potem, pomimo że trwała wojna, pozwolił im legalnie odejść z Wojska Polskiego, gdy dotarło ono do Palestyny. Gdyby nie generał Anders nie byłoby dzisiaj państwa Izrael.

KOD jest antypolski i antysemicki – konkludował.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra