PRAWY.TV

Korwin i Kulesza komentują zakaz Marszu Niepodległości i propozycje zjednoczenia wysuwane przez Jakubiaka

Mieliśmy dziś okazje zadać pytania o ocenę zakazu Marszu Niepodległości i Marszu Patriotów, oraz propozycji zjednoczeniowych Marka Jakubiaka, prezesowi partii Wolność Januszowi Korwin-Mikke i posłowi partii Wolność Jakubowi Kuleszy.

Zdaniem posła Jakuba Kuleszy zakaz Marszu Niepodległości jest skandalem, i jest nie zgodny z prawem. Działanie prezydent Warszawy wymierzone jest w patriotów świętujących 11 listopada. Komentując zakaz organizacji wrocławskiego Marszu Patriotów poseł Wolności stwierdził, że uzasadnienie Dudkiewicza jest absurdalne i pozbawione podstawy prawnej – przeszłość organizatora nie może być powodem rozwiązania Marszu (takim powodem mogą być niezgodne z prawem cele manifestacji). Komentując propozycje Marka Jakubiaka poseł Kulesza stwierdził, że wszyscy patrioci wolnościowcy i narodowcy powinni współpracować politycznie i wybiorczo.

Kulesza o zakazie Marszu Niepodległości:

Zdaniem Janusza Korwin-Mikke HGW rozreklamowała Marsz Niepodległości. Prezes Wolności uważa, ze niesprawiedliwe jest zakazywanie jednych marszy i zezwalanie na inne – albo zazwala się na wszystkie, albo wszystkie są zakazywane.

Korwin o zakazie Marszu Niepodległości:

Marsz pomimo zakazu HGW i tak przejdzie przez Warszawę. Dlaczego warto na niego iść wyjaśniłem w zaproszeniu na Marsz.

Jan Bodakowski zaprasza na Marsz Niepodległości 2018:

 

Jan Bodakowski

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. marek

  8 listopada 2018 at 15:24

  państwawianie inicjatyw obywatelskich to totalitarny sposób sprawowania władzy,zakazany Konstytucją RP; manifestacje państwowe znamy z historii faszyzmu i komunizmu np.słynne pochody pierwszomajowe/

 2. frate

  8 listopada 2018 at 15:30

  żadnych zjednoczeń!!! jakbuiak niech się wysra ze swoimi proPOzycjami!!! Marsz Niepodległości to nie parada równości!!! Takie rady to niech sobie zachowa dla siebie i swoich żydowskich POmagierów!!! MY nigdy na to nie pójdźiemy!!! Wystarczy nam już jeden okrągły stół!!!

 3. QURWY ŻYDY za polskim obywatelstwem jak HGW, duda, kaczynskie, tusk, komorowski, morawieckie, schetyny ... itp ODEBRALI Polakom Polskę i pragną Polaków UNICESTWIĆ !

  8 listopada 2018 at 16:26

  YEBANE squrwysyny ŻYDY -d 1989r czyli złodzieje i mordercy, zawzięci WROGOWIE Polski z anty-polskich przestępczych gangów PiS=PO=PSL=SLD=”nowoczesna” zorganizowali się + podpłaceni i poparci przez ŻYDÓW USizraela ODEBRALI etnicznym Polakom ich dom+polską ziemię czyli Polskę i nas etnicznych Polaków strasznie bezkarnie RABUJĄ + usiłują USUNĄĆ+WYMORDOWAĆ, aby te zorganizowane ŻYDY mogli przywłaszczyć sobie nasz Polski MAJĄTEK !!!

  To SQURWYSYNY ŻYDY z polskim obywatelstwem co dorwali się do władzy i ją sobie PRZYWŁASZCŻYLI w 1989r organizują codziennie jeszcze większe POGROMY etnicznych Polaków niż te ŻYDY SOVIETY komuniści z PRL-u.

  Te SQURWYSYNY ŻYDY złodzieje i mordercy w III Republice Polin się rozwydrzyli, zorganizowani w gangach BANYTÓW żydoskich+ukrainskich PiS=PO=PSL=SLD=”nowoczesna” ODEBRALI nam Państwo Polskie i nas etnicznych Polaków usiłują ZNISZCZYĆ !!!

  ŚMIERĆ czołowym gangsterom i aktywistom bandytom PiS=PO=PSL=SLD=”nowoczesna” !!!!!
  ŚMIERĆ !!!!!!

 4. Matwiej Płatow

  8 listopada 2018 at 17:07

  @ frate Ty Idiota z Urodzenia? Tylko Ruch Endecki ZJEDNOCZONY ,przedstawia SIŁĘ z którą Władza MUSI się liczyć. Inaczej wybiera Nas ,jak śliwki z kompotu. Propozycja pana Marka ,jest próbą utworzenia Silnej Endeckiej partii.

 5. Grażyna

  8 listopada 2018 at 17:07

  Polak,patriota powinien brać udział w zakazanym Marszu Niepodległości.Duda i Morawiecki się skompromitowali.Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra