Wybór odpowiedniej poduszeczki dla tych maleńkich dzieci to zawsze ogromne wyzwanie i odpowiedzialność, jaka ciąży na rodzicach bowiem delikatna jeszcze i wrażliwa główka dziecka potrzebuje bardzo wyjątkowej poduszki.

Poduszka do gondoli dla noworodków i niemowląt

Rodzice poszukujący odpowiedniego rodzaju poduszki do wózka dla ich narodzonego dziecka stają przed trudnym zadaniem wyboru tej właściwej. Sklepy z artykułami dziecinnymi uginają się pod wszelkiego rodzaju poduszkami do wózka, kolorowymi, wzorzystymi, puchowymi i płaskimi jak deseczki. Trudno jest dokonać wyboru tej jedynej, kiedy ma się do wyboru tyle pięknych i uroczych poduszeczek dla maluszków.

Najważniejszą zasada, jaką powinni kierować się rodzice podczas tego zakupu jest bezpieczeństwo i zdrowie ich dzieci. Piękne i modne poduszki na pewno doskonale zdobią wózek, ale niekoniecznie muszą być komfortowe dla dziecka. Poduszki do wózka muszą być idealnie płaskie i pozbawione jakichkolwiek wystających ozdób, by maluszek nie zaplątał się w nie podczas snu.

Poduszki do wózka antyalergiczne

Wybierając podusię do wózka, warto sięgnąć po tę najwyższej jakości z certyfikatem, by mieć pewność, że pociecha będzie bezpieczna i wolna od wszelkich zagrożeń. Wypełnienie antyalergiczne gwarantuje dziecku zdrowy sen i odpoczynek podczas spacerów i w domu. Malec nie będzie narażony na podrażnienia skóry i alergie, a delikatny i miękki materiał podusi na pewno znakomicie utuli go do snu.

Poduszki bawełniane

Dla najmłodszych dzieci, a zwłaszcza niemowląt, polecane są płaskie poduszki do wózka wykonane z delikatnej i przyjaznej dla skóry bawełny.To bardzo ważne, by materiał poduszeczki nie uczulał ani nie podrażniał bardzo wrażliwej jeszcze skóry dziecka, a wysokiej jakości bawełna spełnia wszystkie kryteria idealnej poduszeczki dla najmłodszych pociech.

Poduszki na zimę

Zimową porą, wózek dziecięcy powinien doskonale chronić malca przed wyziębieniem i zmarznięciem. Idealne poduszki do wózka to te, które dają maluchom ciepło i poczucie komfortu podczas spacerów. Te uszyte z delikatnej i cieplutkiej tkaniny polarowej skutecznie spełniają swoje funkcje i należycie dbają o główkę dziecka. Dostępne w bogatej kolorystyce tworzą ciekawy i bardzo wdzięczny design wózka dziecięcego.

Wyposażenie wózka letniego

Wiosną i latem, kiedy słońce ogrzewa powietrze, maluszki nie potrzebują już ciepłych poduszeczek do wózków. Polarowe i frotte poduszki mogłyby przegrzewać główki dzieci, dlatego w ciepłe dni wiosenno - letnie poleca się poduszki do wózka z delikatnej cienkiej bawełny lub te uszyte z przyjaznego dla skóry dziecka materiału bambusowego.Takie poduszki sprawia, że dziecko należycie odpocznie podczas spacerów, a jego główka nie zostanie narażona na spocenie i przegrzanie.

Poduszki zwierzaki

Dla maluchów, poduszki do wózka mogą przebierać oryginalną i bardzo ciekawa postać zwierzaków, które mogą stać się ulubioną przytulanką dziecka umożliwiającą mu szybkie zasypianie.Takie płaskie poduszeczki w kształcie różnorodnych zwierząt stanowią doskonały element dekoracyjny wózków i ukochaną przytulankę dla dzieci.

Więcej na https://www.tamaja.pl/kategoria/poduszki-2