Ludzie dobrej woli mogą nie zgadzać się co do bezpieczeństwa, skuteczności i konsekwencji religijnych nowej szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Ale wszyscy powinni zgodzić się w tej kwestii:

Żaden rząd nie może zmusić nikogo, kto osiągnął pełnoletność, do szczepienia przeciwko koronawirusowi. Podobnie żaden rząd nie może szczepić nieletnich wbrew woli ich rodziców lub opiekunów.

Proszę PODPISAĆ tę pilną petycję, która wzywa polityków na każdym szczeblu rządowym do odrzucenia wezwań do obowiązkowego szczepienia na koronawirusa.

Strach przed chorobą - o której wiemy bardzo niewiele, w porównaniu z innymi podobnymi chorobami - nie może prowadzić do gwałtownych reakcji dotyczących zdrowia publicznego, ani nie może uzasadniać poparcia ukrytego programu działań organów rządowych i pozarządowych, które wykazały konflikty interesów w planach ograniczenia swobód osobistych.

Tak zwani „eksperci zdrowia publicznego” wielokrotnie się mylili podczas obecnego kryzysu. Dlatego nie powinniśmy pozwolić, aby ich opinie zmusiły decydentów do wprowadzenia polityk dotyczących szczepień.

I chociaż niektórzy ludzie, jak Bill Gates, mogą mieć dużo pieniędzy, jego opinia i opinia jego organizacji pozarządowej (Fundacja Billa i Melindy Gatesów) - mianowicie, że życie nie wróci do normy, dopóki ludzie nie zostaną zaszczepieni - nie powinna mieć możliwości wpływania na decyzje polityczne dotyczące programu szczepień na koronawirusa.

Wreszcie, nie wolno nam również dopuścić do pośpiechu firm farmaceutycznych, aby wyprodukować nową szczepionkę na koronawirusa.

Niechętni obywatele nie mogą być wykorzystywani jako świnki morskie dla ideologów Nowego Porządku Świata w poszukiwaniu szczepionki (i zysków), która może nawet nie ochronić przed przyszłymi zmutowanymi szczepami koronawirusa.

Jest rzeczą oczywistą, że produkcja szczepionek wykorzystujących poronione dzieci do replikacji komórek jest całkowicie niepotrzebna, ponieważ technika ta jest poważnie niemoralna.

Jeśli jednak po wystarczającym przestudiowaniu tego problemu osoba, która osiągnęła wiek pełnoletności, chce zostać zaszczepiona moralnie wyprodukowaną szczepionką wraz ze swoimi dziećmi, to jest to jego sprawa.

Ale nie możemy i nie pozwolimy rządowi na podjęcie takiej decyzji za nas.

Dziękujemy za PODPISANIE i UDOSTĘPNIANIE tej petycji, wzywając decydentów politycznych na wszystkich szczeblach rządowych do odrzucenia obowiązkowego szczepienia na koronawirusa.

Podpisz tutaj