Kazik odpowiedział kolejną piosenką na najnowsze wydarzeniaBy Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54755785

Po tym, jak z Listy Przebojów w radiowej Trójce została zdjęta piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", rozpętała się burza. Szef Radia mówi o manipulacji, dzięki której utwór znalazł się na pierwszym miejscu, dziennikarze o politycznych naciskacj.
"Twój ból jest lepszy niż mój" nawiązuje do sytuacji, kiedy Jarosław Kaczyński pojechał na powązki uczcić swojego brata, chociaż w tym czasie cmentarz był zamknięty dla innych z powodu koronawirusa.

W piosence padają słowa:

"Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń na łańcuchy patrzę, ocieram łzy tak jak i Ty tak jak i Ty".

Dalej pojawia się stwierdzenie z tytułu:

"Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom czy jednak się rzeczy inaczej potoczą podbiegam, Twoje karki krzyczą stój, bo Twój ból jest lepszy niż mój, Twój ból jest lepszy niż mój".

Teraz pojawiła się w sieci kolejna piosenka "Powiedzcie, że kochacie nas" opatrzona licznymi negatywnymi komentarzami pod adresem Kazika. Piosenka nie ma już politycznej treści, ale też muzycznie nie uwodzi i raczej nie powtórzy sukcesu piosenki "Twój ból jest lepszy niż mój", która już ma ponad 8 milionów wyświetleń.

Autor: Redakcja
Źródło: YouTube
Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

Polecamy
GORĄCY
Duda: "Do 2015 rządzili ludzie bez honoru"
GORĄCY
Wałęsa nie umie obsługiwać Facebooka, dlatego twierdzi, że jest ofiarą systemu
PiS w najnowszym sondażu nie ma samodzielnej większości
Czy Hołownia stracił na własne życzenie szansę na wielki sukces?
NASZ TEMAT
Najwyższy Czas ma już 30 lat. Pisywali w nim: Michalkiewicz, Chodakiewicz, Ziemkiewicz, Płużański, Korwin i Bodakowski
NASZ NEWS
Tanajno – „KOD po recyklingu”?