W dużych i małych organizacjach, w dużych przedsiębiorstwach powstają oryginalne pomysły na świętowanie. Na noworocznej imprezie firmowej nie można się powtarzać i być banalnym - wręczenie długopisu i notesu najlepszemu pracownikowi jest po prostu nie solidnie. Potrzebne jest coś wyjątkowego, co stworzy odpowiednią atmosferę. Szczególnie doceniane są elementy wizerunku, które budzą poczucie dumy z przynależności do takiego zespołu, a także produkty, które mogą wywołać burzę emocji i mogą być przydatne.

O tradycji prezentów korporacyjnych

Tradycja wręczania prezentów korporacyjnych pojawiła się nie tak dawno temu. Mówiąc dokładniej, po prostu zmieniła sposób prezentacji odznaczeń Honorowych. Jednak pozostał w niej główny pomysł - aby dać pracownikowi do zrozumienia, że szanują go i doceniają jego pracę. Dziś każda renomowana firma ma pewne tradycje, które stały się ważnym elementem stylu korporacyjnego. Szanujący się pracodawca dba o popularyzację marki i, oczywiście, aktywnie wykorzystuje każdą okazję, aby ją promować. A imprezy świąteczne są jednym z najlepszych sposobów na promowanie się przez robienie miłych prezentów.

Dobre markowe pamiątki to naprawdę prosty, wygodny i pozytywny sposób, aby dyskretnie zrobić niezapomniany prezent, który będzie tworzyć specyficzny nastrój i przywołać miłe wspomnienia nawet po latach. Specjaliści od marketingu wymyślili dla takiego przypadku opcję korzystną dla wszystkich: markowe pamiątki. W tym celu najczęściej są używane loga, emblematy, symbole lub specjalne obrazy. Obecnie można je łatwo umieścić na różnorodne produkty przy użyciu zaawansowanych technologii. Pozostaje tylko wymyślić zwycięski pomysł i znaleźć firmę, która jest w stanie wykonać to zadanie na wysokim poziomie zawodowym.

Jakie prezenty sylwestrowe mogą być ozdobione firmowym logo?

Prezent noworoczny to dobry sposób, aby przypomnieć o swoich uczuciach, przywrócić przyjaźnie lub nawiązać partnerstwo. Pomaga bez zbędnych słów powiedzieć o wielu rzeczach. Pracodawca dba o to, aby pamiątki współpracownikom, partnerom lub klientom kojarzyły się z firmą. W przyjaznym zespole, podobnie jak w dobrej rodzinie, starają się obdarować wszystkich. Nie może być mowy o bezużytecznych lub standardowych rzeczach. Oryginalność i praktyczność to dwa główne kryteria tworzenia skutecznego pomysłu na prezentacje korporacyjne.

Oto kilka popularnych pomysłów na udane budowanie marki:

•   stylowe ubrania (koszulki na zamówienie, tołstojówki, polo itp.);

•   modne nakrycia głowy (czapki, czapki z daszkiem, snapbacki, czapki- truckery);

•   oryginalne akcesoria (kubki, fartuchy, poduszki, podkładki pod mysz, notesy).

Szukając firmy, która jest w stanie zrealizować zamówienie na znakowanie produktu, należy zwrócić uwagę na wygodną obsługę, możliwość zastosowania nawet skomplikowanych obrazów do dowolnego nakładu produktu, szybkość realizacji zamówienia, a także jakie podstawy są dostępne dla naniesienia nadruków. Tylko połączenie tych wszystkich czynników zapewni opłacalną i efektywną współpracę, aby nie martwić się o tym, że wszyscy otrzymają swoje noworoczne firmowe prezenty na czas.

Nowy Rok jest cudownym świętem, kiedy bardzo łatwo jest połączyć biznes z przyjemnością: zachęcić pracowników, podziękować partnerom, a jednocześnie kolejny raz dyskretnie promować swoją markę. Idź śmiało! Tym bardziej że masz do tego wszystkie możliwości.